31/05/2012

Miss you babe.

Helloooo.
Olen pikalt eemal olnud, kuid kõigil postitustel silma peal hoidnud, mida te, kallid sõbrad, postitanud olete :)

Lühike ülevaade minu elust: kool läbi, kodus nädal aega puhanud, 2 päeva järjest rannas oldud, ära põlenud, uue nime saanud, uusi draamasid tekitanud, korteri võtmed kaotanud, tööl käinud, öösel jalgu seinal hoidnud (kannad täitsa läbi), nahka ajanud, uusi sõpru saanud, nüüdseks juba pruuniks saanud (tahan veel), uut töökohta otsinud, mõnusat muusikat kuulanud, kooriproovides käinud, jalutamas käinud and this is it.
Homme on vaja veel juhatajale rääkida ühest kurvast uudisest.

Olen M-ga väga heaks sõbrannaks saanud. Jutud, mida me räägime on seinast seina. Mulle tundub, et meie vestlustes ei saa kunagi olla vaikusi. Täna teenis ta vähemalt oma rõveduse krooni auga välja :D


Btw S, i miss you. Üritan kõik eemal oldud aja tasa teha kui Tõrva tulen. Kuigi ma tean, et selleks on vaja Tõrvas olla nii umbes poolteist aastat või nii.

Lause, mis võttis sõnatuks. "Musi, ma igatsen sind ja tahaks sind väga väga näha." Kunagi eales poleks ma midagi sellist tema suust oodanud. Imelik, kuid samas ka mõnus, kuid siiski eelkõige imelik.

PS! Mihkel sööb mu vaeseks :D

22/05/2012

Minuga on kõik korras. Rohkem ma ei taha sel teemal peatuda. Aitäh.

Eile oli meil nn istumine. Pärast tulid pm terve ühikarahvas, kes veel ühikas alles on, meile. Ja ma pean ära mainima, et mul on kõigest 1-toaline korter. Oi blääd kui lõbus meil oli. Põhiliseks teemaks olid mu punased rinnad :D
Hiljem kunagi panen pildid ka siis üles. Magama sain kell pool 3. Kell 7 olid juba silmad lahti. Vaatasin aknast välja ja päike paistis. Täna lähen siis kõhule päikest püüdma :P Selg ja rind on juba punased, nüüd on kõhu kord.
Hiljem näeme :)

16/05/2012



Jah, mulle kuluks ka üks selline ära.
Kui keegi ütleb sulle - "haigus on healoomuline", siis ei tule ju mõtteski, et sõna healoomuline võiks tähendada midagi positiivset, või mis? See pisike sõna sinna juurde lisada ei tähenda, et haigus on olemata. Ta on siiski olemas.
Igatahes, mulle see sõna "healoomuline" ei meeldi. Kohe üldse ei meeldi.

15/05/2012

Finally at home

Jah, ma jõudsin eile koju. Magasin terve bussisõidu ja kui ma Tõrva jõudsin, läksin kohe lillepoodi, et emale lilled osta, sest ma pidin emadepäeval olema Haapsalus. Poodi sisse astudes, ütles müüja esimese asjana: "Mida sa siin teed? Ema just läks ära." Ma mõtlesin, et tore sind ka näha ja ma tean ja, et ema läks ära - mul on mobiiltelefon. Nägin ära vanaema ka. Tõi mu koju. Ta on ikka väga kallis mulle.
Kohe kui koju jõudsin, lasin kutskad välja aiast. Jooksin nendega natuke aega ja alles siis viisin kõik oma kodinad tuppa. Te ei kujuta ette, kui hea tunne see oli - käia lühikeste riietega, plätudega äsja niidetud murul. Ja otse loomulikt mitte ühtegi pilve polnud eile. Supper ilm.
Täna, jah päike paistab. Mõned pilved on taevas, kuid see ei sega välja töötamist ja olemist.

Olen 1 päeva Haapsalust eemal ja juba on jamad kaelas. Kui pühapäeval tagasi lähen ja asjad pole lahenenud, siis lähen klaarin ise asjad ära. Kaua võib. Ja kallid naabrid. Kui teised korteripüstaku elanikud pole kurtma tulnud, siis ei tohiks ka teil olla meiega mitte mingisugust probleemi. "Öörahu rikkumine" ei tähenda seda, et kui inimene on vaikselt toas, bass maas ja vaatab filmi. See tähendab, et kui  Ma peaks ka hakkama akendele koputama ja ütlema, et pange oma venepläust kinni/vaiksemaks.

Igatahes, kõik halb tuleb hetkel unustada. Lähen naudin oma järjekordset puhke päeva.

07/05/2012

Omad vitsad peksavad.

Mulle küll ei meeldi avalikult vinguda ja välja näidata, et ma olen mingi nõrk ja ei saa oma asjadega hakkama, aga ma pean kuidagi end välja elama. Niiet, kui sulle ei meeldi sellised inimesed, kes vinguvad ja kurdavad, siis võid kohe lugemise pooleli jätta :)

Käisin eile ja üleeile tööl. Eile olin 16 tundi, sest mõni mõtles, et võib oma telefoni välja lülitada ja tööle mitte ilmuda. Täna olin 6 tundi. Viimase tunni aja jooksul tundsin, kuidas mu jalad valutama hakkavad. Koju jõudes avastasin, et mu hüppeliiges on paistes. Tegin jalavanni, masseerisin, kreemitasin, geeli panin peale - tulemus totaalne 0.

Homme on eriti raske päev. Kooli pole, kuid see-eest on miljon asja teha. Kõigepealt tuleb homme uurimustöö sissejuhatus ära teha. Usun, et sellega mässan ma terve päeva. Siis on vaja kellegi sissejuhatust retsenseerida.
Teiseks asjaks pean UK kordamisküsimusi endale sõna otseses mõttes pähe tuupima. Seejärel on vaja teha üks ppt, ajaloo õpetaja spikrid 5tk + 10 asja veel teemal Ateena (linn, elu, demokraatia, teater, olümpiamägud) Kõigeraskem selle juures on, et filmimaterjali pean ma otsima nagu nõela heinakuhjast. Ahjaa, ja kõigele lisaks veel filmimine ka + 100 muud kodutööd.

KÕIGELE LISAKS planeerisin mina minna 16ndal koju ja alles 22sel tagasi Haapsallu tulla, AGA EI. 20ndal on koosolek, kus peab ilmtingimata kohal olema ja 21 on veinikoolitus. MA TAHAN KODUS KA OLLAAAA. Suvel nkn ei saa kuskile minna. Peab ainult Haapsalus passima, st töötama.


To sum up: mu vasakujala hüppeliiges on omadega ära, parem põlv on valus, mul on nohu, ma olen väsinud, ma olen oma õppimisega s*taks maha jäänud, palk on väike, tööl raban nagu ma-eiteakes.

Igatahes, ma saan vaid ise enda peale rämedalt pissed off olla. Ja nagu ma olen juba viimastel päevadel öelnud - omad vitsad peksavad.

Äkki ma peaks endale mingi kasevitsa tuppa tooma? Väiksena vanaema juures see motiveeris küll pahandust mitte tegema.

Ps! Sammulugejat oleks vaja. Kuigi ma tean, et 10 000 sammu päevas kõnnin ma kindlasti maha. Eriti siis kui m veel tööl olen. Siis see 10 000 tuleb korrutada arvatavasti 3ga.

Pps! Helin, Ronjal olid ju sirged juuksed :D


All.

Tänan tähelepanu eest.

Head ööd.

03/05/2012

Hello almost summer

So many things to do.
To do list (date: next week):
1. History
2. Great Britain
3. Uurimustöö sissejuhatus, retsensioon.

Tänane hommik algas varakult. Kuna Mihkel elab ka nüüd minuga, siis tema äratus on kell pool 8, et ta kooli jõuaks. Ärkasin ka täna varakult. Sain isegi mõningad asjad hommikul selge peaga ära õpitud. Homme ärkan arvatavasti Mihkli äratusega. Kirjapraktika reporti kirjutamine vajab üle vaatamist.

Täna oli laulmine ka. Enne laulmist ma muidugi magasin. Olin nii väsinud. Isegi K nägi seda. Peale laulmist sain A.J, S, M ja meestega kokku. Pärast tulid korraks moekad härrad ka kossuplatsi juurde. Kaamera käes. Jah, ma jäin ka pildile, kuigi nagu paljud juba teavad, siis mulle ei meeldi, kui minust pilte tehakse. Mulle isiklikult meeldib olla teisel pool kaamerat. R tegi mu hiigelsuurest ninast ka ühe pildi.



To sum up, it was great day today.

JA mis puutub koolis käimisse, siis koolipäevi on jäänud täpselt nii palju, et ma saan need ühe käe sõrmedel kokku lugeda (H). Kuigi jah, there is so much to do. But I can do it. If I can´t believe in myself who else? :)

Reedel pean peo maha. Mul suva :D