25/04/2012

I want to try something new.

Niisiis. Võtsin täna õhtupoolikul otsuse vastu, et ma tahan proovida asju, mis on minu jaoks uued. Kuna ma pole kunagi eriline jooksmas käija, siis võtsin tossud kapist välja, tõmbasin dressid selga, otsisin välja oma kõrvaklapid ning läksin jooksma. Õhtul pool 9. Jooksin muuli (ma nimetan seda nii) lõppu ja tagasi. Jah, ma alustasin väikesest maast. Nagu ma juba ennist mainisin, pole eriline jooksja, sest igakord kui ma sporti teen (absoluutselt mis spordialaga tegemist on), siis ALATI juhtub midagi (3x välja väänatud hüppeliiges, kaelatugi, paistes põlved). Aga see selleks.
Peab mainima, et õhtuti ei ole üldse hea jooksmas käia. Eriti kui veel selline argpüks oled nagu mina :D Iga pisemgi vari või kõvem heli freaks me out .. seriously. But i did it.

Kallis lugeja, kas sul on ka midagi sellist, mida sa sooviksid lähitulevikus järele proovida või ära õppida?
(Ps! Ma ei mõtle benjihüpet või langevarjuhüppeid :D)

24/04/2012


Igakord kui keegi mulle ütleb sa oled nii kallis mulle, sa tähendad liiga palju, ma hoolin sinust, siis ma ALATI mõtlen, et kas need sõnad on lihtsalt öeldud või nad mõtlevad seda tõsiselt?

EVERY single time.

23/04/2012

On Saturday:

A: "Me peaks kunagi ikka koos peole minema."
M: "Mitte, et mul selle vastu midagi oleks, aga ma küsiks ikka miks :D?
A: "No, sa tundud selline möllumutt. Usun, et peol igav ei hakkaks."

Big announcement


ANNIKA JÄÄB SUVEKS SIIA !!!

Soon ...

 

22/04/2012

High heels and kivipõrand

Nonii .. täna hommikul üles tõustes oli vasaku jala peale väga valus toetada. Kand andis ikka väga tunda. Isegi päeval oli väga valus jala peale toetada. Homme käin kiirabis ära.Vaatan, mis nad räägivad. Kuigi mind teades, võin ma karkudel lõpetada. Aga ma olen positiivne. Ehk siis läheb hästi.

VIP - very intensive programme

It´s finally over.

Week 1.
At first I was afraid that my English is not so good that I can´t communicate with others. Later I realised that I flap with no reason.

Best team. We worked really hard. It takes only 2 days to make a great movie!


Weekend.
We went to Hiiumaa.

 
Week 2.
Costume party - Cops & Robbers. There are some things that I regret and some things that I just don´t want to remember and some things that I DON´T remebmber. So, I don´t want to talk about that :D
And I think that this is the perfect song to describe costume party :D


Galanight at Blu Holm -




Friday, 20.04
 Absolute legends!

To sum up. I´m going to miss all the people and of course free food :)

11/04/2012

Never I have ever

"Okey, let´s play a game and not get sexual.. say " never I have ever had sex..." and so on... :D
Last night was fun :)

09/04/2012

Insomnia

Kas see on ärevus hommiku ees? Kas see on tühi kõht mis magama ei lase jääda? Kas ma magasin päeval liiga palju? Kas ma ei väsitanud koristamisega end piisavalt?
 Mu mõtted pole just sellised nagu all pool olevas loos, kuid jah. I can´t sleep.

04/04/2012

Quality time with my dad

Issi tegi täna mõnusa üllatuse mulle. Helistas, et on teel Haapsallu. Kuuldes seda, olin ma väga õnnelik, sest ma pole teda nii kaua aega näinud.
Koolist sain vabaks pool 2, käisin korra kodus ja siis L viis mu Rannarootsi keskusesse.
Jah, issi oli tööriietes ja ta nägi suht tolmune välja, kuid see mind ei takistanud teda kallistamatast. Seadsime siis kohe sammud Grandesse. Tellisime söögi, istusime maha ja rääkisime. Oh kuidas ma tahaks koju minna. Lauda toodi pizzad. Isa mõtles, et ma olen vist väga näljane. Tellis SUURE pizza. Juba poole peal ma mõtlesin, et oleksin pidanud suurema käekoti kaasa võtma, et pool toitu sinna pista. Mina maadlesin oma pizzaga, no ei jõudnud süüa :D
Viimased 2 tükki olid veel söömata ja siis toodi lauda pannkoogid. Alguses issi imestas, et ainult ühed, aga ma tegin talle selgeks, et kui mul on veel pool pizzat söömata, mis siis oleks saanud kui ma oleksin pannkooke ka tahtnud :D
Pizza jäätisega. Kõlab rõvedalt, aga maitses hää :D Vähemalt meie arvates :P
Enne kui me ära hakkasime minema, siis panin mantli selga. Nööbid läksid vaevu kinni :D Issi ütles: "Sellepärast ma oma jaki nööpe lahti ei teinudki :D"
Ta pani mu veekeskuse juures maha ja siis kui ma kõndima hakkasin, siis mul oli selline tunne nagu ma oleks rase. Grandes tegin veel nalja, et hea kui mantel pole piisavalt ümber, et siis ei näe kõik pizza-beebit. Aga EI :D Ma vist pole kunagi nii palju söönud korraga.





Mulle meeldis issi korraldatud üllatus.
He made my day :)

Nüüd siis hakkan sättima end tööle minekuks. Tulge siis kõik Soffasse piljardit mängima :P Siis saate mind õhtul koju ka saata ;)






KAIA, MELIITA, MART JA KRISTJAN

03/04/2012

Tund aega filmimist, kella 17.30 - 21.30 monteerimist ja valmis ta oligi. Vahepeal oli küll selline tunne, et K varsti tõuseb toolilt püsti ja kõnnib minema, sest me M´ga naersime vahepeal iga asja peale. Aga ühe kogemuse võrra rikkamad. So here it is. Hope you like it :)


01/04/2012

Inimene teeb ise oma elu raskeks. Miks ma piinan end sellise asjaga? Oleks nagu aeg edasi minna. Aga ei.
Stupid, stupid girl.