30/05/2011


Sinine:

Tunnused: Armastus, pühendumus ja harmoonia. Parandamine, rahu, vaimne võimekus, kannatlikkus, õnnelikkus. Sümboliseerib ookeani, und, videvikku ja taevast.


Iseloomustus: Sinised isiksused on emotsionaalsed ja hoiavad omaette. Nad kipuvad teisi inimesi mitte usaldama ja seega on väga ettevaatlikud. Kahvatu sinine on pühendumuse värv ja peegeldab inimest, kes eelistab kõiki asju korras hoida. Kui sinine tumedamaks muutub, läheb iseloom tujukamaks ja depresiivsemaks. Kuningliku sinise armastajad on kas väga emotsionaalsed või just vastupidi väga emotsioonivaesed. Meresinist värvi eelistavad inimesed, kes on väga emotsionaalsed kuid soovivad seda teiste eest varjata.


Nad kipuvad enda vajadusi liialt tundelist võtma ja ekstreemjuhtudel võib see neile isegi kinnisideeks muutuda. Olles väga tundlikud nutavad nad siis kui on õnnelikud või kurvad ja seetõttu teevad ennast sellega teistele väga avatuks. Nad võivad kergesti nakatuda teiste ümbritsevate inimeste tujudest, hoolimata nende enda hetke meeleolust.


Sinised isiksused ei suuda oma emotsioonide laiaulatuslikku skaalat seletada kuna nad on keskkonna osad. Otsides teistes kaastunnet võib siniste inimestega koosolemine olla väga kannatusterikas. Nad ootavad Sinult avatust, ausust ja kaastunnet. Lühidalt, nad tahavad, et Sa tunneksid ennast samamoodi nagu nemadki. Liigne siniste inimestega ümbritsemine võib tekitada depressiooni .Sellepärast on seltskonda vaja tasakaalustamiseks ka teisi värve.

24/05/2011

23/05/2011

Kuna mul täna elektrit vahepeal ei olnud siis ei saanud ma midagi teha. Isegi mitte pesu triikida. Läpaka aku oli ka tühjaks saanud. Muusikat lasin taustaks telefonist, kui see andis ka otsad. Hakkasin siis oma tuba koristama ja asju ära panema.
Leidsin siis selle suure inetu kera, mille me kunstitunnis tegime. No kahju oli ka ära visata ning siis ma lõikasingi sealt tükke ära ja valmis selline asi
Mul polnudki kuhugi oma juuksevidinaid ja asju panna. Olen lõpptulemusega päris rahul.
Sahtleid koristades leidsin mingi miljon värvipliiatsit, vildikat ja pastapliiatsit, mis on täielikult töökorras. Natuke nõme oleks neid niisama kuhugi kasti visata ja siis tuli üks teine idee, mis kuulub mu toakaaslasele (nüüd on juba vist eks-toakaaslane :D). Käepäraste vahenditega valmis selline asi
Aitäh, Mari, idee eest :)
Nüüd kus siis elekter on tagasi, lähen hakkan pesu triikima. Võiks ju veidike kasulik ka olla.
Täna vist on laulmine ka … njäää ei viitsi minna. Kolmapäeval lähen.

22/05/2011

Eilne aliase mäng

Janar: "Noh see kandiline asi". Vastuseks oli raamat muidugi :D
Taavet: "See, kummimüts vaata" - Kondoom :D
Taavet: "Kirikus paneb lapsi" (pärast seda oli sõnu väga raske seletada :D) Madis: "Preester" Tegelik vastus oli piiskop.
Priit: "Selline metallist kera" - vastuseks oli pada, kuid keegi ei arvanud seda ära.
Tuli välja ka seda, et mehed arvavad, et hellitama on häiriva kõnega sõna.

20/05/2011

Ketter: "Janar mõtleb oma penkuga :D"
Janar: "Oodake, ärge minge veel sisse. Tahaks värsket õhku hingata."
Reedik: "Tee aken siis lahti :D"
Janar: "Reedik tuli üldsegi paljajalu välja :D"

17/05/2011

16/05/2011

Mihkel: "Need ongi need võidetud ripsmed?"
Merlin: "Ja, meeldivad?"
Mihkel: "Ei. Võta need ära. Sa näed välja nagu kassnaine :D"

14/05/2011

I don´t like this kind of weather.


Selline ilm nüüd küll õppimist ei soodusta, kuigi nii palju oleks vaja ära teha.

08/05/2011


Ketu jõi täna seda jooki ja äkki ma siis vaatan, et tal on huuled jumala lillad. Küsisin, et mis lahti, et ega tal külm pole, et huuled nii lillad ja siis läks Ketu peegli ette ja avastas, et keel on ka täitsa sinine. Lõpuks saime teada, et jook, mis pudelis ka oli, oli ka sinist värvi. Nalja kui palju :D

Homme hommikul kell 10 lähme end päikesele näitama. Loodan, et väga suurt tuult pole. Homme on see nõme kõne- ja draamaõpetus ka.

Ma ei jõua enam ära oodata seda, mil saab täielikult koju minna ja enam siia, Haapsallu, mitte tagasi tulla. Ainult 6 koolipäeva veel, mis on ka ära jaotatud 2 nädala peale. Nõmeeee.

06/05/2011

Veevalaja

Proovi teha praegu nii palju tööd, kui vähegi saad. Varsti on oodata natuke kergemat perioodi. Oled praegu väga karismaatiline ning seepärast omad ebatavaliselt suurt mõju teistele. Märkad seda kahtlemata.


Kalad


Sa ei usu, et jõuad kõikide kohustustega valmis. Selle asemel, et endale etteheiteid teha ja hädaldada, kui palju on vaja teha, pead end hoopis fokuseerima sellele, mida jõuad teha. Ära arva, et viga on sinus - oled lihtsalt liiga palju kohustusi enda peale võtnud.

04/05/2011

01/05/2011

Kunagi vist Meelise blogist lugesin selle esitaja kohta, aga ma võin ka eksida. Mulle hakkas see laul meeldima ning see on täielikult minu nädalavahetust kirjeldav laul.
Kvaliteetaeg oma vendadega. Ei vahetaks seda mitte millegi vastu.