Laupäevase õhtu märksõnad: saun, kuum ahi, põletusjälg käel, minestamine, šokk, pisarad, 11 cm pikkune südamekujuline arm (hetkel).
Nõrganärvilistel soovitan edasi mitte lugeda :)
Kõik algas sellest, et ma tahtsin väga maale sauna minna, istuda laval ja kõik negatiivse välja endast lasta. Kuna külmavee kraan ja kauss on täpselt ahju kõrval siis kaotasin ma tasakaalu ning läksin käega vastu ahju. Õnneks oli külma vee kraan kohe käepärast olemas ning lasin külmal veel käele joosta. 5 minuti pärast tundsin end veidi imelikult ning läksin eesruumi jahtuma ja värsket õhku hingama. Järksu läks kõik silme eest mustaks ning ~5 minuti pärast tõusin maast üles ning olin täielikus šokis. Helistasin emale, et midagi juhtus, kuid ma ei saanud aru mis see täpsemalt oli. Ema jõudis väga kiiresti sauna kohale ning aitas mind.
Toas tundsin, et käsi räigelt valutab võtsin siis pluusi pealt ära ning nägin seal suurte villidega põletushaava. Ema ja vanaema hakkasid kohe tohterdama alaoe lehtede ja geeliga. Usun, et siis oli juba hilja. Koju jõudes pantenoli ja igast möksi peale, et hommikuks ikka parem oleks, kuid see ei aidanud. Hommikul üles ärgates nägin suurt südamekujulist villidega kaetud jälge.
Kuna põletushaava ei tohi kinni katta, siis ma pean nüüd enda kappi täiendama riietega, sest ma avasasin, et kõik pluusid on mul lühikeste varrukatega.
Kahjuks jäävad nüüd ka peod mõneks ajaks ära. Loodan, et see paraneb Norra reisi ajaks ikka ära, kuigi ka see on kaheldav, sest Norra minek on juba pm 3 nädala pärast.
Siit siis õpetus. Sauna ei tohi kunagi üksinda minna, eriti veel siis, kui see asub elumajast eraldatud majas :)
27/02/2011
20/02/2011
19/02/2011
21 pole mingi näitaja
Eile õhtul kui kell oli 23.56 saatis ema mulle sõnumi, et palju õnne. Siis kui lennukasse jõudsime sai kell 00.00 ning siis ma hakkasin kõnet ootama oma vennalt, kuna ta lubas mulle laulda. 00.14 tuligi see kauaoodatud kõne. Teiselpool toru oli kuulda purjus ja vägagi mehiseid hääli, kes laulsid: "Palju õnne sulle, palju õnne sulle, palju õnne kallis Merka, õnne soovime sul". Ma sain seda laulu kuulda 2 korda ning siis karjusid kõik mehised hääled 21 korda palju ja siis 22. kord oli õnne. Ma pean ütlema, et ma jumaldan neid mehiseid mehi seal teisel pool telefoni, sest ükskõik kui kaugel ma ka poleks, nad peavad mind alati meeles ning tunnevad muret, kuidas mul läheb ja et kas kõik on korras. Peale telefonikõnet ma poetasin ka paar pisarat, sest ma tahtsin väga kodus olla.
Kõigele sellele lisaks sain ma väga palju kallistusi lennukas. Isegi võhivõõrastelt. See oli päris armas, kui ühikarahvas lennukasse sisse marssis ja kallistama kukkusid.
Ma usun, et ma pole iialgi nii palju tantsu vihtund kui ma seda eile tegin.

Suurem ja ilusam süda pidavat Janne oma olema ning pisem ja koledam minu oma. Mullitaja kinkis ta mulle sellepärast, et saaks lõbusam (kujutage lause viimast poolt koos lualuviisiga).

Mari küpsetas mulle täna hommikul kella 10st eriti maitsva tordi :)

Mari tõi ka punaseid tulpe. Annika tõi valgeid ja roosasid :)

Stiina-Riin tõi mulle pulgakomme lillede asemel :)

Kert soovis ka korralikult õnne koos lillega.
Aitäh Kadrile magusa kingituse eest. Selline ilm, mis meil praegu väljas on, on lihtsalt ideaalne jäätise söömiseks :)
Õhtul lähen J´ga J.M.K.Ed ja Ohutsooni kuulama ja siis lähen pean oma sünnipäeva lennukas edasi :)
Kõigele sellele lisaks sain ma väga palju kallistusi lennukas. Isegi võhivõõrastelt. See oli päris armas, kui ühikarahvas lennukasse sisse marssis ja kallistama kukkusid.
Ma usun, et ma pole iialgi nii palju tantsu vihtund kui ma seda eile tegin.
EILSED/ TÄNA HOMMIKUSED/LÕUNASED ÜLLATUSED:
Suurem ja ilusam süda pidavat Janne oma olema ning pisem ja koledam minu oma. Mullitaja kinkis ta mulle sellepärast, et saaks lõbusam (kujutage lause viimast poolt koos lualuviisiga).
Mari küpsetas mulle täna hommikul kella 10st eriti maitsva tordi :)
Mari tõi ka punaseid tulpe. Annika tõi valgeid ja roosasid :)
Stiina-Riin tõi mulle pulgakomme lillede asemel :)
Kert soovis ka korralikult õnne koos lillega.
Aitäh Kadrile magusa kingituse eest. Selline ilm, mis meil praegu väljas on, on lihtsalt ideaalne jäätise söömiseks :)
Õhtul lähen J´ga J.M.K.Ed ja Ohutsooni kuulama ja siis lähen pean oma sünnipäeva lennukas edasi :)
14/02/2011
Ma olen viimased päevad ikka tõeline lohe olnud. Ise ka poleks usknud, et nii laisk võin olla. Järgmiseks nädalaks on vaja läbi lugeda 5 raamatut. Mitut mina juba alustanud olen? Biiig zero vahib vastu.
Ma pole eriline raamatu inimene. Lapsepõlves luges issi mulle alati raamatuid ette ennem magama minekut. Okei, nüüd ma sain aru. Sellepärast mul koguaeg uni tulebki kui raamatut lugema hakkan :D
Õues on ka nii ilus ilm, et mitte kuidagi ei tahaks end tuppa lukustada ja raamatut kätte võtta. Ideaalne ilm pildistamiseks ju (a)
Ma usun, et ma leian veel miljon põhjust, miks mitte raamatuid lugema hakata. See on vist esimene tunnus lohe olemisel :D
Aga olgu, ma pean end sundima. Õnneks on täna laulmine ka. Äkki saan sealt energiat, et lugemismaratoniga pihta hakata.
Eks ma siis õhtul teen uue postituse, kuidas mul läinud on.
And remember kids, be safe. Especially today, because it´s Valentine´s Day :)
Ma pole eriline raamatu inimene. Lapsepõlves luges issi mulle alati raamatuid ette ennem magama minekut. Okei, nüüd ma sain aru. Sellepärast mul koguaeg uni tulebki kui raamatut lugema hakkan :D
Õues on ka nii ilus ilm, et mitte kuidagi ei tahaks end tuppa lukustada ja raamatut kätte võtta. Ideaalne ilm pildistamiseks ju (a)
Ma usun, et ma leian veel miljon põhjust, miks mitte raamatuid lugema hakata. See on vist esimene tunnus lohe olemisel :D
Aga olgu, ma pean end sundima. Õnneks on täna laulmine ka. Äkki saan sealt energiat, et lugemismaratoniga pihta hakata.
Eks ma siis õhtul teen uue postituse, kuidas mul läinud on.
And remember kids, be safe. Especially today, because it´s Valentine´s Day :)
10/02/2011
Tänan Mari isa, kes saatis talle väga head pirnid ja muudki. Ma küll pole eriline pirni sööja, kuid nagu Mari ütles, ma ei söönud ennem hapukapsasuppi, kuid nüüd on teised lood.
Tänu Marile olen ma hakanud sööma asju, mida ma pole ennem söönud. Kes teab võib olla hakkab ka kala mulle kunagi meeldima. Meil on 3 aastat aega mind ümber õpetada :D
Igatahes, tänan Mari, kes tuletab mulle vahel meelde, et tervislikult tuleks toituda :) Ma pean silmas sooja toitu :)
Tänu Marile olen ma hakanud sööma asju, mida ma pole ennem söönud. Kes teab võib olla hakkab ka kala mulle kunagi meeldima. Meil on 3 aastat aega mind ümber õpetada :D
Igatahes, tänan Mari, kes tuletab mulle vahel meelde, et tervislikult tuleks toituda :) Ma pean silmas sooja toitu :)
07/02/2011
04/02/2011
Kuriteos tunnistajad
Pärnu bussijaamas bussi oodates rääkis üks naine telefonis, kuidas ta oli teist naist pussitanud ja kuidas politsei teda taga otsib vms. Tundus, et ta oli purjus ja šokis, kui ta seda rääkis telefonis. Kui talt telefonis küsiti, et kas ta on purjus, siis vastas, et täna pole midagi joonud. Kõne lõppedes küsis ta vastas istunud pompsude käest, et kas neil viina pole. Ja kõigele lisaks sõimas ta üht pompsu, kes niisama pingil mõmises, et kuidas ta julgeb siin räusata, et kas ta tahab peksa saada vms. Ise oli ta väga kõva häälega.
02/02/2011
Tänane päev on olnud vägagi üllatusterohke. Hommikul jalutasime kursuseõdedega tagalinna kunstiõpetuse loengusse. Esmamulje põhjal võib öelda, et mul saab seal lõbus olema. Õhtupoole sain ma ikka väga palju naerda. Janne ja tema ütlemised. Ma olen üpriski kindel, et kui ma peaksin kõik tema võrdlused ja ütlemised üles kirjutama, siis ma saaksin ühe korraliku raamatu.
Veel olen ma õnnelik, et Mari tagasi tuli, sest ma polnud juba väga pikka aega meie toas ühtki sõna öelnud. Ma tundsin end täieliku lonerina oma toas. Lihtsalt passisin tühja, v.a see üks reede J´ga.
Tunnen kaasa neile, kes hetkel peavad tegelema suure köha ja nohuga. See ei ole just kõige parem tunne, kui sul on nina kinni, hääl nagu mingil suitsetaval vanamehel ning köhid nagu ratsahobune. Jah, ma tunnen endale ka kaasa, sest see köha mis Maril on, on suht halb. Aga ma olen õnnelik, et ta on tagasi :)
Vaatasime õhtul filmi Mean Girls 2. Nagu Mari ütles, film on mõeldud 13aastastele. Kui ta oleks seda üksinda vaadanud, siis ta oleks poole peal arvatavasti magama jäänud :D Aga vähemalt me tegime seda koos. Vaatasime filmi, mitte ei jäänud filmi ajal magama :)
Olgu, tänane öö jõuab küll päris varakult kätte, sest ma olen ka pisut väsinud. Homme vaja E.Hiiepuu loengusse kella 10ks minna ja ma ei tea, mida sellelt loengult oodata.
Btw, homme õhtul hakkame J´ga pannkooke küpsetama :)
And remember kids, be safe :)
Veel olen ma õnnelik, et Mari tagasi tuli, sest ma polnud juba väga pikka aega meie toas ühtki sõna öelnud. Ma tundsin end täieliku lonerina oma toas. Lihtsalt passisin tühja, v.a see üks reede J´ga.
Tunnen kaasa neile, kes hetkel peavad tegelema suure köha ja nohuga. See ei ole just kõige parem tunne, kui sul on nina kinni, hääl nagu mingil suitsetaval vanamehel ning köhid nagu ratsahobune. Jah, ma tunnen endale ka kaasa, sest see köha mis Maril on, on suht halb. Aga ma olen õnnelik, et ta on tagasi :)
Vaatasime õhtul filmi Mean Girls 2. Nagu Mari ütles, film on mõeldud 13aastastele. Kui ta oleks seda üksinda vaadanud, siis ta oleks poole peal arvatavasti magama jäänud :D Aga vähemalt me tegime seda koos. Vaatasime filmi, mitte ei jäänud filmi ajal magama :)
Olgu, tänane öö jõuab küll päris varakult kätte, sest ma olen ka pisut väsinud. Homme vaja E.Hiiepuu loengusse kella 10ks minna ja ma ei tea, mida sellelt loengult oodata.
Btw, homme õhtul hakkame J´ga pannkooke küpsetama :)
And remember kids, be safe :)
Subscribe to:
Posts (Atom)




