31/05/2013

Big and good news

A.J läheb alates jaanuarist Islandile 3ks kuuks inglise keele praktikat tegema. Mitte, et ma halb tahaksin olla, kuid mul on hea meel, et Bulgaaria ei tulnud kõne alla :P


22/05/2013

Fotograafil ja fotograafil on vahe.

Täna oli TLÜ Haapsalu Kolledžis koosviibimine meie toetajate ning koostöö partneritega. Olin nn õhtujuhi ning esineja rollis. Kui pisikesed tehnilised probleemid välja arvata, võib ürituse õnnestunuks lugeda :)

Harukordne võimalus näha mind vabatahtlikult pildil poseerimas.
Ükskord tegime bändi.

21/05/2013

"Write it on your heart that every day is the best day in the year."
                                              ~ Ralph Waldo Emerson

"We´re so busy watching out for what´s just ahead of us that we don´t take time to enjoy where we are."
                                              ~ Bill Watterson






Take a look around yourself. Be grateful for what you have.




19/05/2013

Arvatavasti alates järgmisest nädalast elan teises kohas. Ehk see tõstab motivatsiooni hakata õppima ning oma tegude eest rohkem vastutama. Can´t wait!

17/05/2013

Hommik algas pisikeste putukate peletamisega HSIKis, lõunal päikese eest põgenemisega Müüriääre kohvikus. Peale lõunat polnud mul kuhugi peitu pugeda, sest kehalise kasvatuse proovitunnid tuli läbi mängida. Jah, laus päikese käes. Tulemus - olen täiesti ära põlenud - õlad, nägu, rinnaesine. Nüüd istun ja karjatan iga pisikese müristamise peale ning imetlen, kui suured rahetükid taevast alla kukuvad.
Ülemine pilt on tehtud kohe pärast vihma algust. Me pidime lihtsalt A.Jga välja minema :P
Alumine pilt on tehtud Mati toa aknast. See valge ollus katusel on rahe.

Kui Regina nägi, kui ära põlenud ma olen, siis ta tõi mulle kotiga jääd, et seda õlgadel hoida. The sweetest thing that anyone has done for me today. Thank you :)
Jah, see aitas ka, natuke :P

16/05/2013

To Romanian singer: "Please, grow yourself some balls !"

And Latvian boys reminded me and A.J Jedward  :P

A.J Kreeka laulu kohta: "Mis mõttes selline jaburus läheb peale, aga meie Leto Svet ei läinud."

15/05/2013

Ütle üht ning lõpuks jõuab sinu kõrvu ikka see, mida teine inimene tahtis kuulata või kellelegi teisele edasi rääkida. Ma võin ka vahel täielik madu olla, kuid ma poleks uskunud, et sellise ussipesaga pean tegemist tegema.
Mõtlesime A.J-ga, et lähme kõndima. Kastani poeni jõudsin ära kõndida ja siis tundsin, et enam ei saa, sest ma ei tea, kas nüüd pindluu või siis säärelihased või ma ei tea mis kolmandad asjad veel, hakkasid niimoodi valu tegema, et jube. Nagu keegi oleks noaga lihtsalt torganud täpselt säärelihasse/pindluusse.
Ma ei tea mis värk on. See kõik on viimasel ajal tekkinud. Huvitav, mis ma tegema peaksin? :/
Mu geeniusest sõber kirjutab luulet/laule:


"Päike paistab, päike paistab ka siis kui on öö,
see on sellepärast, et ma tablette söön."
(Siis kui kõik pole päris kained, tulevad sellised read.)
------------------------------------------------------

"Ise tean mida teen, tean millal teen, tean kuhu läen.
Korraldama asju pean vaid enda jaoks.
Nagu laev ujub vees, peadpidi sees, maailmas.
Lähen sinna kus ma tean, et mul on hea."
(Kui seda laulda, siis jääb see kohe pähe kumisema!)



13/05/2013


Elan ühiselamus.

Läksin alla heas tujus, sest pesumasin oli vaba ning saan kõik oma musta pesu puhtaks pesta.
Panin pesu masinasse.
Kahe tunni pärast läksin ning võtsin pesu masinast välja.
Üks rinnahoidja kaar oli kadunud.
Jälle.
Hakkasin paaniliselt teiste riiete seast seda otsima.
Ei leidnud.
Keerutasin pesumasina sees olevat värgendust (ma ei tea kuidas seda kutsutakse).
Midagi.
Läksin puhta pesuga üles.
Olin veidi kurb.
Mõtlesin: "See on juba teine kord kui see sama pesumasin mu täiesti terve rinnahoidja kaare ära sööb."


09/05/2013

"Merka, Merka, tule vaata. Sa pead seda nägema! See on peaaegu sama ju."


07/05/2013

Вот так!


Omast käest ütlen, et see surkimine ja torkimine on tegelikult hea, sest alles siis saab aru, et inimene hoolib tõeliselt. Kui inimene enam ei käi sul järel, et räägi välja, siis tekitab see sellise imeliku tunde hinge nagu ta siiski ikkagi ei hooli, KUID see nn küsija austab siiski sinu soovi mitte rääkida.
Tahtsin tegelikult selleni jõuda, et ma ise kasutan pidevalt seda väljendit "Kõik on korras". Alles nüüd ma mõistan, et ma olen selle väljendiga endast eemale tõuganud väga paljud head inimesed.

06/05/2013


Tahaks nädalaks ajaks endale võimet olla nähtamatu!

PS! Tänan R, et sa oled just selline nagu sa oled.

05/05/2013

04/05/2013


HOBUNE
Sinu töövõime on uskumatu! Hobused on väga iseseisvad ja eneskindlad. Kui oled hobune, oled väga seltskondlik ja sõbralik, kuid paraku ka suhteliselt isekas. Ometi oled enamasti populaarne, hinnatud ja sõnaosav. naudid väljakutseid ja tahad võita, kuid ei põe ka liialt, kui see sul ei õnnestu. Sa ei vaeva oma pead tühiste asjadega, kuid kui sul on tusane jonnituju, siis näevad seda kõik. Kõik paremad iseloomuomadused on Hobusel tasakaalus ja see teeb temast tõeliselt väärtusliku olendi.
Elukutsed, mis sulle sobiksid: tõlkija, atleet, piloot, giid, ettekandja, ajakirjanik, artist, seikleja
Hobusena sündisid ka Rembrandt, Chopin, Barbara Streisand, John Travolta, Neil Armstrong ja Mike Tyson.


Ime ka pole, et klienditeeninduse töö ning muusika tegemine läheb hästi :P

01/05/2013




Suuda öelda EI

Mulle tundub, et ma olen selline inimene, keda on kerge ära kasutada, sest ma lihtsalt ei oska öelda EI. Vähemalt teatud inimestele. Eks iga inimene avastab end erineval ajal. Lesson learned.