31/07/2012

F T S

************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************
Selline see jutt ongi, kui ma olen morn ja tusane ja mulle mingid asjad ei meeldi. Kunagi hiljem kirjutan, kuidas mul üleüldse on läinud. Kuidas läks meil L-E reis ja mis plaanid mul augustis on. Seda võin öelda, et otseselt puhata ma väga ei saa. Aga see selleks. Täna jälle tööle. Tuleb huvitav päev. Võib olla.
Sorri R, et matsin sind oma murehulga alla. Ma järgmine kord enam nii ei tee.

02/07/2012

JUBA JUUULI?
Kuhu see aeg küll kadunud on? Selline tunne, et ma nagu polekski midagi juunis midagi teinud. Tähendab, mitte et selline tunne, vaid nii ongi. Pole eriti kuskil käinud. Ainult töö ja kui tööd pole siis olen olnud kas rannas või siis veedan mõnusalt aega M-ga.
Veidi päikest olen ikka saanud. Eile näiteks käisime A.J-ga Paralepas R-le kaasa elamas. Uksest välja astudes tundus, et pole selline päikesepüüdmise päev, AGA pärast kella 16 hakkas päike mõnusalt võtma ja kus olid siis minu päevitused - kodus. Korraliku pluusirandi sain endale peale. Nüüd tuleb loota, et kui 4ndal lähen Lõuna-Eestisse, et ilmad oleksid mõnusad ja ma saan pisut veel päikesel oma nahka pruunistada. Jah S, ma tulen hoopiski 4ndal koju :) Et oleksid siis bussijaamas ootamas :D

Jaanipäev läks hästi, kuid mitte nii hästi nagu oleks tahtnud. Aga ma ei kurda seltskonna üle. A.J ja R tegid olemise natuke rõõmsamaks küll.


 Käisime ükspäev M-ga jalutamas ja einestamas. Jep, meil on palju plaane, kuid üks pisike aga on sellel. Siis kui ma olen tööl on tema vaba ja vastupidi. Seega peame augustikuult võtma viimast.
 Üks õhtu oli rimi parklas 2 poissi, kes veetsid oma vabat aega ostukärudega ringi sõites :D
Siis kui b-day boy R tegi meile heliefektidega varjudteatrit :D
Btw, aitäh eilse päeva eest R, M, A.J. I had a great day :)

Nüüd kiirelt hommikusööki valmistama ja siis töööle :)