Tänane päev on möödunud just kui linnulennul. Hommikul käisime Taebla Gümnaasiumis 2. klassi muusikatundi vaatlemas. Päris lahe oli. Väikesed lapsed on ikka väga armsad. Tunnis nad pidid Eesti hümni peast laulma. Poisid said enam vähem hakkama, 3 salm ei olnud päris peas, aga tüdrukud olid kõik tublid. Ahjaa. Mainin ära selle ka, et tänane äratus oli 6:45, sest Mari läks hommikul veel pessu ka. Taeblasse on Haapsalust 14km ja tunnid algasid kell 8:30. Igatahes, hommik oli väga positiivne, kuna tunni vaatlemine läks hästi - lapsed olid positiivsed - ja Taeblast tagasi tulles paistis päike, mis meie halli argipäeva ellu andis veidike positiivsust. Kell 14:00 algas meil loeng. Eesti keel. Raudoravaga. Märksõnad: uni, veel kord und, 10 minutiline joogipaus, harjutuste tegemine, uni ja ühikasse minek.
Peale loengut ronis Mari narisse ja uinus, magas kella 19:00ni ja siis läksime Kaia ja Kersti soolaleiva peole. Alguses ei tahtnud üldse minna, kuna väsimus oli tekkinud, kuid ma arvan, et see oli meil õige otsus. Esimesena olid sinna jõudnud Liis ja siis Pille. Teisena jõudsime meie. Peale meid jõudsid sinna ka ülejäänud klõp09 omad. Natuke sõime ja siis hakkasime (peale minu, Liisi ja Helini) aliast mängima. Pille, kes ei joonud midagi, ajas imekombel kaks korda järjest šampuse klaasi ümber. Ahjaa, õhtu suursündmus. MA JÄIN WCsse KINNI. Mari naeris laginal ukse taga ja Kersti üritas mind päästa. Mul poleks olnud väga vigagi seal olla, kuna kõik oli ära remonditud ja põranda soojustus oli ka, et külm poleks mul hakanud. Aga ma poleks tahtnud olla Kersti ja Kaia soolaleivapeol tähelepanu keskpunktis. Lõpuks ometi olin mina ka nüüd kuskil luku taga (kui ma kurjaks saan, siis panen ka meie toa ukse lukku, et Mari mind ei sõimaks enam, aga me lahendame selle tavaliselt naljaga).
Liis, aitäh koogi eest. See oli imehea!!!

Nüüd siis oleme tagasi ühikas. Kell kümme me juba oleme tuduriietes ja mõtleme magama minekust. Ahjaa. Sööme krõpsu ka. Jube eks ole? Ma ei saa aru, mis meil viga on.
Aga okei, homme on vaja ärgata kell 8 ja btw MUL ON HOMME SÜNNIPÄEV!
PS! Ma saan 20. Kohtav eks :) Ahjaa. Pealkiri on selline, sest .. hmm .. kahjuks ei saa ma teile sellest kirjutada, kuid kui pikemalt tahate teada, peate Mari ja minu tapma :)
Õppisin täna üle järgmise nädala asjad ära. Huvitav, mis mulle küll sisse on läinud? Ma ju ei salli õppimist. Mul on vist midagi viga.
Tutvustan siis teile meie äratuskella. Selle kellaga on meil saanud ikka kõvasti nalja. Esiteks, kui me vajasime endale kella kapipeale, käisime enamvähem terve Haapsalu läbi, et mingi kell leida. Arvake ära, kas pood, kust me selle kella ostsme, oli ühikast 500m kaugusel? Kui vastasite ja, siis on see vastus õige. Igatahes. Kell valitud ja raha makstud, panin ma siis kella oma käekotti. Poest välja jõudes hakkas äkki see sama kell mu kotis plärisema. Jah just plärisema mitte helisema. Kotti raputades sain siis selle ka lõpuks vaikima.
Eile õhtul umbes kella 10 paiku olin ma vannitoas kui Mari hüppas vannituppa ja naeris ning ütles, et kell hakkas lambist helisema. Selle asemel, et kell kinni lülitada tuli tema vannituppa mulle sellest teatama. Nalja kui palju.
Täna öösel kell 3:15 hakkas kell jälle lambist helisema. Okei, tegelikult olin ma natuke süüdi ka, kuna olin kella õhtul kruttinud, kuid ma ei teadnud, et see hakkab öösel helisema. Öösel ei saanud me midagi Mariga aru. Täna õhtul hakkasime arutama seda kella asja ja siis saime ikka korraliku kõhutäie naerda. Ma lausa naersin niimodi, et pisarad olid silmis.
Nüüd vaatame Meeleheitel perenaisi ja kirume oma õppejõudu Tuisku, kes arvatavasti ise ka aru ei saanud mis tööülesanded ta meile andis.
PS! 4 päeva veel

Ma unustasin ära mainida ka selle, et reedel pidasime ühikas Merlin Aani sünnipäeva. Üllatus külaliseks kõigile, isegi sünnipäevalapsele, oli õppejõud A, kes esitles end kui Siim. Sain ka mõne uue inimesega tuttavaks. Mainiks siis ära ka need mõnusalt maitsvad lihapallid.
Kell 23.00 läksid kõik kluppi peale minu, Mari ja Allani. Mina ja Mari ei läinud sellepärast, et järgmine päev poleks meist olnud erilisi õppijaid. Mõtlesime, et kasutame oma aega paremini, kui päeva maha magamisega. Allan ei läinud sellepärast, et meie ei läinud. Ma arvan.
Ahjaa. Kuna täna on pühapäev ja 14 veebruar, siis kõigile, kes loevad head valentiini ka ning Maarja, Helena - palju õnne sünnipäevaks :)
PS! 5 päeva veel juubilar, ainult 5 veel.
Ma mõtlesin küll, et kirjutan siia alles siis, kui midagi huvitavat on juhtunud, kuid ma ei saanud siia
jätta kirjutamata, et kui väga ma vihkan õppejõud Tuisku. See, et ta meile mingid töölehed andis teha on enam vähem okei, aga ta isegi ei seletanud meile kuidas neid teha. Ma siin olen nüüd enam vähem kaks ööpäeva mõelnud, kuidas neid teha. Kahju küll, aga ma pole siiani seda välja mõelnud. Kõigele lisaks on veel vaja arvutisse ümber trükkida mingi paarsada vihikulehte eluslooduse jaoks. Ma ei saa aru milleks. Kui mul on olemas vihikus materjal, siis miks ma pean oma vaeseid silmi kahjustama arvuti ekraani ees. Ime ka pole kui mul on varsti pudelipõhja suurused klassid prilliraamidel. Igatahes, ma pidin siia kirjutama (loe: pidin kellelegi kurtma), et kui palju mul on õppida. Jube lausa. Ärge Haapsallu küll tulge. Õpite end lolliks siin.
Kõige selle halli õppmismassi juures oli ka väike tripp Märjamaale, selleks et burgerit süüa ja lumeingleid teha. Mainiks ära siis selle ka, et Märjamaale on Haapsalust nii umbes 70km. Mari nimetas seda sõbrapäeva tripiks. Mõni pilt ka siis siia juurde. Have fun.


S mainis, et ma olen laisaks muutunud. Võta teatavaks S, et ma ei ole just selline järjekindel blogitäitja, et ma kirjutan alles siis, kui on midagi huvitavat kirjutada.
Jätsin eile kirjutamata, et teisipäeval käisime Indreku sünnipäeval, mis toimus nende õppejõu juures,
kes elab Haapsalus. Me Mariga oleme ennemgi seal käinud, õppejõu sünnipäeval ning seega olime ainsad, kes teadsid kus ta elab.
Sünnipäevale hakasime minema kella 7 ajal. Me oleks sinna varem hakanud minema, kuid me pidime Kodus ja võõrsil vaatama. Meie lemmik ikkagi.
Sünnipäeva alguses oli niimodi nagu tavaliselt ikka on: poisid ja tüdrukud olid eraldi gruppides. Siis kui juba veidikene vägijooki oli pruugitud, siis ei olnud enam sellist asja, et oleksime olnud gruppidena. Mingi kella 8 paiku tuli meie, klassiõpetajate, õppejõud. Kuna õppejõud on omavahel sõbrad, siis J küsis naljaga, et A saunaõhtud on muutunud huvitavaks. Muidugi tegin ka palju pilte.

Igatahes, pidu oli mõnus, mis siis et teisipäeval.Kolmapäeva hommikul oli meil J loeng ka veel kella 10st. Üles tõusmisega oli veidike raskusi, aga loegusse ma vähemalt jõudsin. Nädalavahetuseks mingeid plaane pole. Reedel peab Merlin Aan ühikas sünnipäeva ja pärast on minek kluppi, aga seeon küsimärgi all, sest me Mariga pidutsesime juba oma pidutsemised teisipäeva õhtul ära. Aga no eks näis.
Jube kui palju meil õppida nüüd on. Mingid töölehed on vaja maateadusest teha, elusloodusest on vaja teha portfoolio, muusikast 2 esseed. Üks essee on teemal "Olla või mitte olla muusikaõpetaja-selles on küsimus?" ja siis teine on kas kontserdikülastus või siis mingi muusikatunni külastus. Ja siiis veel kõige lõpuks on vaja läbi lugeda mingi nõme raamat ja siis teha kokkuvõte sellest. Ma võin öelda, et terve nädalavahetus möödub nina raamatus kinni. Kohutav lihtsalt. Aga ma ei tohiks ka nurisema hakata, sest mis siis saab kui ma olen 3 kursus, siis on ju veel raskem.
Just kaks tundi tagasi hakkas mu toakaaslane oma mp3 otsima. Sinna kuhu ta selle pannud oli, seal enam ei olnud. Ja siis hakkas paanika. Arvake ära, mitu korda ta oma asju kapist välja võttis :d kolm võib olla isegi neli. Lõpuks tuli ikkagi välja, et ta oli selle koju unustanud. Ma muidugi mainisin ka talle, et äkki jäi koju, aga ei, ta ei kuulanud mind. Ikka oli vaja tuba peapeale pöörata.
Homme on muusika loeng. Ootan juba väga, sest see on mu lemmik.
Valev kallike, palju õnne sünnipäevaks :)
Sorri S, et ma Kohtla-Nõmmele ei tule. Loodan, et sul seal väga igav ei hakka ilma minuta.
Btw, 8 päeva veel ja siis saan oma issiga kvaliteetaega veeta ja 20 küünalt tordi pealt ära puhkuda.
Alguses on sellised korralikud pildid, ses suhtes et laud pole ära lagastatud, lõpupoole enam selliseid korralikke pilte ei tulnud. Mõned saunalised jäid ka pildile. Aga neid pilte ma siia küll lisama ei hakka.
Ma olen laisaks muutunud. Järjekordne asi mille ma ette võtan jääb varti soiku. Sorri S aga ma pole ikka selline blogi inimene. Mulle meeldib sinuga rääkida silmast silma. Sinuga veedetud aeg on ju kvaliteet. Anna veel andeks. S, armastan sind ja kohtume laupäeval.
Selle aasta alguses lubasin ma endale, et teen kõike nii, et ma midagi ei kahetseks. Kahjuks asjad päris nii ei ole läinud. Ma olen rääkinud halvasti ja rohkem kahju teinud kui vaja oleks ning nüüd ma kahetsen oma tegusid või ütlemisi. S, palun anna andeks, et ma pole viimasel ajal hea sõbranna olnud. Luban, et proovin end parandada ning olla parem kui varem. Luban, et
teen kõik tasa.
Eile kolisin ma oma kursaõega kokku. Põhjuseid on mitu ja kui ma neid siia hakkaks üles lugema, siis ma saaksin sellest ühe väga mõnusa ja intriigide rikka seebika stsenaariumi. Kolimise mõte tuli kell 7. Tunni ajaga jõudsime oma asjad tubadest ümber tõsta.Kui kõik asjad olid korda pandud, siis meil oli selline tunne, et asi on kahtlane. Arvake ära, kas me tõstsime järjekodselt toa ümber. Jaaa. Pärast olime väga väsinud ja näljased. Magama saime umbes kell 1. St Mari jäi siis magama, mina rääkisin msnis K juttu kuni kella poole kolmeni vist. Ma vist ikka ei saa sellest üle, et öösiti magatakse ja päeval aetakse omi asju. Peale pikka puhkust olen ma totaalselt öö inimeseks muutunud.
Täna hommikul oli äratus kell 10, sest Mari tahtis vaadata oma seebika kordust. Loeng algas alles kell 3. Meil polnud üldse tuju sinna minna. Õppejõud hilines 15 minutit. Ta veel õigustas ka end. Loengu käigus sain ma teada, et see õppejõud ei meeldi mulle kohe üldse. Ta on selline üleolev ning väga ülbe. Ma isegi ei kujuta ette, kuidas õpilased teda sallivad. Nüüd ma võin küll öelda seda, et esmamulje võib olla väga petlik. Vähemalt selle õppejõu puhul.
Ootan juba nädalavahetust, sest siis saab laulma minna ja issiga kvaiteetaega veeta.