Lugesin video all olevaid kommentaare ja üks inimene kirjutas: "This song gives me christmas feelings for some reason x)"
Pean selle inimese arvamusega ühinema.
55 days until Christmas :)
30/10/2011
merlin , says:
"Ma usun, et ta tunneb su ära küll :D"
(A)Annika .. says:
"kuidas küll?:D"
merlin , says:
"Tal on hea mälu :D"
(A)Annika .. says:
"Oled temaga memorit mänginud?:D:D"
----------
(A)Annika .. says:
"ma ei tea, mis mul täna viga on..:D"
"ennast ka koos kelladega ära keeranud..:D"
----------
annica says:
""ma ei tea, mulle meeldib endaga tegeleda" by sille:D:D:D:D:D:D:D:D:D"
"Ma usun, et ta tunneb su ära küll :D"
(A)Annika .. says:
"kuidas küll?:D"
merlin , says:
"Tal on hea mälu :D"
(A)Annika .. says:
"Oled temaga memorit mänginud?:D:D"
----------
(A)Annika .. says:
"ma ei tea, mis mul täna viga on..:D"
"ennast ka koos kelladega ära keeranud..:D"
----------
annica says:
""ma ei tea, mulle meeldib endaga tegeleda" by sille:D:D:D:D:D:D:D:D:D"
29/10/2011
28/10/2011
27/10/2011
Mulle meeldib temaga rääkida :)
*merlin, says:
"Oh jah, ma polegi kaua aega nii palju klatšinud. Tavaliselt on selliste juttude jaoks mul siin mõned sõbrannad, aga sa ajad ka asja ära "
*Ainar says:
"olen sõbranna eest :D"
------------
*Ainar says:
"alkohol teeb imesid. Täiesti normaalne inimene võib kuradiks muutuda :D"
------------
*merlin, says:
"Oh jah, ma polegi kaua aega nii palju klatšinud. Tavaliselt on selliste juttude jaoks mul siin mõned sõbrannad, aga sa ajad ka asja ära "
*Ainar says:
"olen sõbranna eest :D"
------------
*Ainar says:
"alkohol teeb imesid. Täiesti normaalne inimene võib kuradiks muutuda :D"
------------
26/10/2011
24/10/2011
Keegi küsis mu käest ükspäev, et kui ma saaksin aega tagasi keerata, siis mis ma teistmoodi teeksin. Kui aega keerata tagasi nii umbes kuu aega tagasi, siis ma kindlasti teeksin mõningaid asju teisiti. Kui aega tagasi keerata nädala võrra, siis ei muudaks ma midagi. Ma olen praegu õnnelik ning see on kõige tähtsam.
Homme peab juba tagasi Haapsallu minema, bussiga. Õnneks ei pea ma seda reisi üksinda ette võtma, Mari tuleb ka :P.
Tahaks juba pubiralli pilte näha. Tavaliselt on nii olnud, et olen kohe pildid enda kätte saanud, et näha, kas peab millegi pärast häbenema või ei, aga seekord tegi pilte Andres ja ma läksin Haapsalust nii varakult ära, et ei saanudki pilte. Ootusärevus on suur.
"Kui sinust ei räägita, siis sind pole olemas." Niiet klatšimoorid, laske oma keelepeksu edasi :)
Homme peab juba tagasi Haapsallu minema, bussiga. Õnneks ei pea ma seda reisi üksinda ette võtma, Mari tuleb ka :P.
Tahaks juba pubiralli pilte näha. Tavaliselt on nii olnud, et olen kohe pildid enda kätte saanud, et näha, kas peab millegi pärast häbenema või ei, aga seekord tegi pilte Andres ja ma läksin Haapsalust nii varakult ära, et ei saanudki pilte. Ootusärevus on suur.
"Kui sinust ei räägita, siis sind pole olemas." Niiet klatšimoorid, laske oma keelepeksu edasi :)
22/10/2011
Kas ma jäin pubiralliga rahule? Sellele küsimusele võin ma vastata kohe kindlasti, et jah jäin küll. Seal juhtus nii mõndagi. Sai palju naerda, palju tantsida, palju meelemürki tarbida, tuttavaid kallistada.
Loomulikult olin ma üks nendest kes olid peol lõpuni, st ma olin viimaste seas, kes minema läks. Kui me (M, S, K, M, M) hakkasime mööda kõrvaltänavaid kõndima tagasi ühika poole, siis pidas meid kinni politsei, kes esimese asjana kui autost välja astus ütles: "Nii poisid autosse." Me ehmusime räigelt ära, et mis mõttes nagu ja siis hakkasime aru pärima, et mis värk on, et me pole midagi teinud nagu. Siis ütlesid, et helkurit ei ole. Siis kui kõik oma helkurid ette näitasid ütles see sama politseionu, et osad helkurid ei helgi mõlemalt poolt. Ma tahtsin sellele onule paar kõvemat sõna öelda, aga kuna ma teadsin, et esiteks ma olin purjus ja teiseks kandsin ma lahtist siidripurki ka käevahel, siis pole mõtet jama otsima. Pärast kui hakkasime ära minema siis öeldi meile ainult seda, et kui järgmine kord vahele jääme siis peame maksma trahvi 40€. Palju õnne tõesti. Õnneks sai olukord kiirelt lahendatud ja me saime oma teekonda jätkata. Mina, kes ma siis teadsin neid tagatänavaid, pidin esmakursuslased ühikasse juhatama. Kui väga aus olla, siis ma eriti ei mäletagi teekonda ühikasse :D ainult seda seika politseiga.
Ühikasse jõudes passisime niisama. Lõpuks läksid kõik magama ära. Ma teadsin, et ma ei tohi magama jääda, sest siis ei saa ma üles. Mind hoidis üleval K ja mul on hea meel, et ta seda tegi. 7.25 lahkus ta mu toast ja ma mõtlesin, et ma korraks panen silmad kinni, aga seda lõbu ei olnud kauaks. 7.30 hakkas äratus tööle ja ma hakkasin asju pakkima. Siis ärkas Annika, kes ei näinud just kõige parem välja ning mõne aja pärast tuli ka Regina. Umbes pool 9 saime ühika eest liikuma. Pärnu jõudes läksin kohe kiirelt bussijaama. Ostsin pileti ära ja siis ootasin oma bussi. Bussis ma magama jääda ei julenud, sest muidu oleksin ma otsejoones Tartu välja sõitnud :D
Tõrva jõudes ootas mind S, kes oli mulle bussivastu tulnud ja meie teekond noortekasse võis alata. Teepeal natuke jutustasime ja siis kui kohale jõudsime, siis ma nägin oma kullakallist Villet, keda ma pole peale laulupidu üldse näinud. Tema kallistus toob alati mu hinge pisut soojust :) Lõunal läks Ville minema. Loodan, et ma näen teda varsti jälle.
Noortekast sain ma tulema umbes 5 paiku. Koju jõudes viskasin kiirelt oma kodinad keset tuba ja siis ma viskasin voodisse pikali lootes, et uni tuleb kiirelt, aga kus sa sellega. Siis kui vaja, siis ei ole. Nüüd ma siis istungi siin 36 tundi magamata. Võtan kiirelt palderjani ja sulen oma silmad ja hakkan und ootama.
Loomulikult olin ma üks nendest kes olid peol lõpuni, st ma olin viimaste seas, kes minema läks. Kui me (M, S, K, M, M) hakkasime mööda kõrvaltänavaid kõndima tagasi ühika poole, siis pidas meid kinni politsei, kes esimese asjana kui autost välja astus ütles: "Nii poisid autosse." Me ehmusime räigelt ära, et mis mõttes nagu ja siis hakkasime aru pärima, et mis värk on, et me pole midagi teinud nagu. Siis ütlesid, et helkurit ei ole. Siis kui kõik oma helkurid ette näitasid ütles see sama politseionu, et osad helkurid ei helgi mõlemalt poolt. Ma tahtsin sellele onule paar kõvemat sõna öelda, aga kuna ma teadsin, et esiteks ma olin purjus ja teiseks kandsin ma lahtist siidripurki ka käevahel, siis pole mõtet jama otsima. Pärast kui hakkasime ära minema siis öeldi meile ainult seda, et kui järgmine kord vahele jääme siis peame maksma trahvi 40€. Palju õnne tõesti. Õnneks sai olukord kiirelt lahendatud ja me saime oma teekonda jätkata. Mina, kes ma siis teadsin neid tagatänavaid, pidin esmakursuslased ühikasse juhatama. Kui väga aus olla, siis ma eriti ei mäletagi teekonda ühikasse :D ainult seda seika politseiga.
Ühikasse jõudes passisime niisama. Lõpuks läksid kõik magama ära. Ma teadsin, et ma ei tohi magama jääda, sest siis ei saa ma üles. Mind hoidis üleval K ja mul on hea meel, et ta seda tegi. 7.25 lahkus ta mu toast ja ma mõtlesin, et ma korraks panen silmad kinni, aga seda lõbu ei olnud kauaks. 7.30 hakkas äratus tööle ja ma hakkasin asju pakkima. Siis ärkas Annika, kes ei näinud just kõige parem välja ning mõne aja pärast tuli ka Regina. Umbes pool 9 saime ühika eest liikuma. Pärnu jõudes läksin kohe kiirelt bussijaama. Ostsin pileti ära ja siis ootasin oma bussi. Bussis ma magama jääda ei julenud, sest muidu oleksin ma otsejoones Tartu välja sõitnud :D
Tõrva jõudes ootas mind S, kes oli mulle bussivastu tulnud ja meie teekond noortekasse võis alata. Teepeal natuke jutustasime ja siis kui kohale jõudsime, siis ma nägin oma kullakallist Villet, keda ma pole peale laulupidu üldse näinud. Tema kallistus toob alati mu hinge pisut soojust :) Lõunal läks Ville minema. Loodan, et ma näen teda varsti jälle.
Noortekast sain ma tulema umbes 5 paiku. Koju jõudes viskasin kiirelt oma kodinad keset tuba ja siis ma viskasin voodisse pikali lootes, et uni tuleb kiirelt, aga kus sa sellega. Siis kui vaja, siis ei ole. Nüüd ma siis istungi siin 36 tundi magamata. Võtan kiirelt palderjani ja sulen oma silmad ja hakkan und ootama.
18/10/2011
Tahaks olla kass, et ma saaksin samamoodi päevad läbi laiselda nagu seda mu enda kass teeb. Ta ei pea mõtlema, mida õhtuks endale süüa teha, ta ei pea mõtlema sellele, et kas järgmiseks korraks on ikka kõik õpitud. Natuke kadestan ta elu.
Helistasin üks päev vanaemale, et küsida millal ta Prantsusmaale läheb. Vastuseks lootsin kuulda 23ndal oktoobril, kuid ta ütles, et 22se hommikul läheb. Ma olin päris kurb. Nimelt on meil vaja kasvastuteadustes teha üks narratiivne jututamine ühe vanema inimesega, kes on juba pensionil ning ma teadsin, et tema on see inimene kellega ma seda jututamist teha tahaksin. Kuna ta minuga jututada ei saa, siis pani ta kõik asjad kirja. Ta sai kokku 10 a4 lehte (mul oli ainult ühte vaja :D)
Nüüd kui ma peale pubirallit koju lähen, siis plaanin ma endale ühe vaba nädala kolledžist võtta. Eks näis, kas see plaan ka mul õnnestub, sest just sel nädalal toimuvad esimesed matemaatika didaktika I loengud. Ma saan aru, et see on suhteliselt tähtis loeng, kuid ma ei jõua enam siin Haapsalus olla. Tahaks lihtsalt olla.
Kõigele lisaks saaksin ma vanaema ka näha, kui ta reisilt tagasi tuleb. Ta tuleb tagasi 29ndal. Fingers crossed, et ta Prantsusmaalt mulle midagi ilusat toob (a) Ma siiski ta lemmiklapselaps ju :D
Nüüd kui ma peale pubirallit koju lähen, siis plaanin ma endale ühe vaba nädala kolledžist võtta. Eks näis, kas see plaan ka mul õnnestub, sest just sel nädalal toimuvad esimesed matemaatika didaktika I loengud. Ma saan aru, et see on suhteliselt tähtis loeng, kuid ma ei jõua enam siin Haapsalus olla. Tahaks lihtsalt olla.
Kõigele lisaks saaksin ma vanaema ka näha, kui ta reisilt tagasi tuleb. Ta tuleb tagasi 29ndal. Fingers crossed, et ta Prantsusmaalt mulle midagi ilusat toob (a) Ma siiski ta lemmiklapselaps ju :D
16/10/2011
Ükspäev Mari (Valga sõbranna) ütles, et peaks midagi blogisse kirjutama, kuid ta ei oska sinna midagi kirja panna. Eks mul ole ka raskusi sellega, sest ühelt poolt oleks siia nii palju kirjutada, kuid samas ei oska nagu ka.
Eile käisime Annikaga Rannarootsis ostuööl. Ta sai endale päris ilusa mütsi, vähemalt mulle meeldis. Loodan, et ta on oma ostuga ikka rahul ka. Cärol esines, Ithaka Mariat nägin ja siis mingit ussidega tädi ka. Tantsis seal oma madudega. Päris rõve oli. Tagasi teel ühikasse tegin nalja natuke ja siis Annika ütles, et ta pole üle pika aja nii palju naernud. Vähemalt oli meil lõbus.

Ühe hea uudise sain ka teada. Katrin ja Andrus abiellusid. Katrini kleit oli nii ilus :)
Olen nende üle väga õnnelik :) Palju õnne neile veelkord.
JUBA SEL REEDEL ON PUBIRALLI. Can´t wait. Mitte, et ma ise rallima läheksin, vaid sellepärast, et näeb neid inimesi, kellega pole juba päris pikka aega suhelda saanud. Jah ma tean, asi on minus, kuid mul pole olnud aega. Aga eks ma püüan end ka parandada.
Järgmine nädal plaanin endale vist pisikese puhkuse ka.Eks näis (:
See video on alati mulle naeru suule toonud, ehk meeldib teile ka :)
Eile käisime Annikaga Rannarootsis ostuööl. Ta sai endale päris ilusa mütsi, vähemalt mulle meeldis. Loodan, et ta on oma ostuga ikka rahul ka. Cärol esines, Ithaka Mariat nägin ja siis mingit ussidega tädi ka. Tantsis seal oma madudega. Päris rõve oli. Tagasi teel ühikasse tegin nalja natuke ja siis Annika ütles, et ta pole üle pika aja nii palju naernud. Vähemalt oli meil lõbus.

Ühe hea uudise sain ka teada. Katrin ja Andrus abiellusid. Katrini kleit oli nii ilus :)
Olen nende üle väga õnnelik :) Palju õnne neile veelkord.
JUBA SEL REEDEL ON PUBIRALLI. Can´t wait. Mitte, et ma ise rallima läheksin, vaid sellepärast, et näeb neid inimesi, kellega pole juba päris pikka aega suhelda saanud. Jah ma tean, asi on minus, kuid mul pole olnud aega. Aga eks ma püüan end ka parandada.
Järgmine nädal plaanin endale vist pisikese puhkuse ka.Eks näis (:
See video on alati mulle naeru suule toonud, ehk meeldib teile ka :)
05/10/2011
Perekondlikel põhjustel puudusin ma loengust.
Subscribe to:
Posts (Atom)


