25/01/2012


Love her hair in this video.

Hakkasin mõtlema suve peale. ELO suurlaager see aasta küll vahele jääda ei tohi. Peaks hakkama mingeid videosid vaatama, et tantsud ja playback valmis teha. Või noh, vähemalt soovitusi anda. Ja selle aasta kuldhääle tiitel võiks ka Tõrva tagasi tulla :) Jah S, mõtlen sind :)

Ahjaaa, eilne nn magnettorm mõjus mulle ka vist. Pea valutas - võtsin rohtu ja viskasin pikali, põlved valutasid - panin jalad seinale, tasakaaluhäired - istusin maha. Naljakas. Täna on pisike palavik, köha ja nohu ka. Love holidays.

2 preilit ja 2 venda. Palju õnne vanaemale :)

Ikka parem kui mitte midagi. Ema pisikestega.

24/01/2012

Eile õhtul, kui kuulsin niuksumist karjusin kohe Mihklile: "Mihkel, kutsikad!" Ma olin nii elevil. Täna hommikul avastasime 4 imeilusat ja tervet pisikest - 2 musta ja 2 kirjut.
Palju õnne meile.
Pilti pisikestest kahjuks veel teha ei saanud, sest Jacky ei lase neid pildistada. Usun, et hakkan nüüd iga nädalavahetus kodus käima, et neid näha ja nende kasvamist vaadata.
Ühe pisikese jätame arvatavasti endale. Tal on saba ots valge ning ta meenutab mulle mu esimest koera Muri, kel oli samuti valge saba ots.
I´m so excited :)

21/01/2012

"Need, kes on määratud kohtuma, kohtuvad nagunii, sest neis on olemas püha suhte potentsiaali. Nad on teineteise jaoks valmis."
----------
"Andesta minevikule ja lase sel minna, sest see juba ongi läinud."
----------
"Igaüks, kes on kasutanud palvet, et saada endale mingit asja, on pidanud kogema ebaõnnestumist."

20/01/2012


Iga kõne, mis ma R´lt saan, teeb tuju rõõmsaks.
Armastan oma "vendi", kuigi 1 neist on väga kaugeks jäänud, jah K see oled sina.
Ps! Ootan suve!!!!!

9 viimast puhkuse päeva, siis hakkab see koolielu pihta. 5 nädalat täis eesti keelt, matemaatikat, loodusõpetust, kunstiõpetust, tööõpetust. Õnneks 3 esimest nädalat on kerged - vaatlusnädal, matemaatika (4 tundi), loodõpetus (1 tund), kunstiõpetus (2 tundi). Viimased 2 nädalat on rasked - eesti keel (7 tundi), tööõpetus (1 tund).
Mulle meeldiks see, et Liis viib kõik tunnid läbi, mina meisterdan igasuguseid vahendeid. Lõikamine, kleepimine, värvimine - this my thing.
Aga mis siin ikka. Esmaspäeval lähen õpikutele järgi ja hakkan juba vaatama, mis teemad ja värgid on, siis saan hakata ka konspekte meisterdama :) Õnneks matemaatika ja loodusõpetuse konspekte on lihtsam teha, kui eesti keele omi. Aga mis siin ikka. Lähen ära magama.

Sille, sind oli hea näha üle pika aja :) Loodan, et kui järgmine kord Haapsallu tulen, siis oled valmis minuga Lennujaama vallutama :p ja Annica ja Sirje võtame ka kaasa :D

17/01/2012

Ootasime Liisiga säästumarketis sees ta ema. Vaatasin mida inimesed kokku ostavad ja siis hakkasin mõtlema, et kui seal kassaaparaadi ees istuda ja vaadata, siis saab kõikide inimeste päevamenüü ära öelda :p

Sõit Lihulasse kulges hästi, va sõnumivahetus K´ga. Ma ei taha talle haiget teha, kuid miks ma piinan eelkõige end ja siis tagatipuks ka teda.
Lihulas sain ka uue pinginaabri, 1/5 kõrvitsa. Oma nn veebruari koju jõudes vahetasin kohe riided ära ning nüüd ma siis istun siin, arvutis.

Ahjaa. Proovitunnid on antud ja need läksid positiivselt. Nüüd on vaja ainult homne vaatluspäev, ülehomne praktika seminar ning siis on eelmise poolaasta asjad läbi.
Pisike pildike matemaatika proovitunni ettevalmistamisest, mis oli täiesti mõttetu, sest frau Piht tahtis rahasid kasutada.
Kasutasin odavat tööjõudu - Sirjet, Annicat :D



30ndal hakkab põhipraktika. Ma hakkan andma matemaatikat, loodusõpetust ja kunsti. Loodan, et need 2 nädalat mil ma neid aineid annan venivad väga, sest ma ei taha eesti keelt. Kardan natuke eesti keele konspekte. Aga positiivne on see, et konspekte ei pea 80 tegema. Selleasemel on vaja 8 tunnikonspekti valmis vorpida. Loodan, et Astrid ei hakka konspekte nõudma :)

Oh jah, üks hää laul ka, mille vend RünnoRihhardKasepats mulle saatis :


Ahjaa .. Jacky on tiine. Oodata on kutsikaid. Täpset aega öelda ei oska. Arvatavasti sünnipäevaks. Palju õnne mulle ja emale!

16/01/2012

Only my famiilija räägib nii:
"Kaugelt vaatad ilus daam. Lähemale jõuad: "Kurat naabri Jaan" "

13/01/2012

merlin , says:
Ülbe?
Ma olen ülbe?
Rünts.. says:
Ei ole aga kui lähed
merlin , says:
:(
Rünts.. says:
See kui on paha poisss
Ära nüüd solvu muidu ma solvun topelt

-----------

Proovitund sai antud, arvestus läks hästi.
"See oleks ju halb kui su tööriista kastis on ainult saag. Mis sa ainult saega ikka peale hakkad? Sul on vedanud, et su tööriistakastis nii palju häid omadusi leidub."
Homme siis matemaatika tunnikonspekti tegema. Teemaks on "Täiskümnetest lahutamine". Küll mõtleb midagi välja.

10/01/2012

Kirjutasin siia pika kirja. Ainult kolme nupuga kustutasin kõik ära. Pole lihtsalt midagi öelda. Emotsioonitu.
Täna oli foneetika järeleksam. Hästi läks. Olen rahul.
Homme vaja teha emakeeledidaktika mapp korda, raamatust ja internetist kokkuvõte hindamise kohta, aabitsa metoodilise juhendi kokkuvõte.
Ülehomme on proovitund. Veel pole närvis. Homme arvatavasti olen.

Tänan head sõbranjet R, kellega on lihtsalt nii hea niisama väga haiget teksti peksta :)

PS! A õpib matemaatika proovieksamiks. Edu poisile homseks.

09/01/2012

Pojad käisid kodus





Nüüd on meil sõbrapilt ka olemas :)




Hoiatus, kui pojad on kodus, siis ei tasu oma läpakat lahti hoida :) Aga kui pojad koju tulevad, siis on nalja palju. EII VÕII JAAAAAAA :D

They are sexy and they know it :D

03/01/2012

Jaanipäevani on 172 päeva.

Uueks aastaks ei luba midagi .. ei siiski.
Luban, et selle aasta suvel piinan oma "perekonda", et me seekord pikemaks ajaks telkima läheksime. Jep, nii ma teengi. Nüüd on vaja koht välja valida. Mis siis, et lumi maas. Jaanipäev on varsti ukse taga.
---------------

Mulle meeldivad mu sõbrannad:




















Ühele puistan südant, teisega klatšime niisama. Nad on armsad mulle :)

Rünts.. says:
Me oleme ainariga paras paar naisi
Noh nii ütleme
merlin , says:
Sp ma sulle oma südant puistangi ja siis temaga klatšin
Rünts.. says:
Me solvume iga asja peale
:D:::D
No neäd
merlin , says:
Minu pisikesed sõbrannad
Rünts.. says:
Siis oleme hea kamp :D
JEEEEEE
merlin , says:
Absoluutselt
Rünts.. says:
oot ma toon küüneviili
merlin , says:
::
Rünts.. says:
Ma hakkan küüsi ka värvima
või värvid sina homme
siis saab südant puistada ja kaltšida korraga
merlin , says:
no viili ära ma homme lakin
Rünts.. says:
JEEEEE tänz girl friend
High five
:D:D
tänxs
merlin , says:
High five :D

Sellistest inimestest peab kinni hoidma kahekümne küünega. Hea oli, et R´il hakkas Valgas igav ja tuli K´ga Tõrva ning hea oli, et A vajas öömaja.
Siit siis tervitused FOIWi isale (kui ta seda veel on) K´le, kes meid tutvustas.