Mul on olnud nii palju tegemist kogu selle lumega ja siis häid pühi soovimisega, et olen unustanud sinu, mu kallis blogi.
Eelmise nädala kolmapäeval käisid mu Raavo, Rait, Reimo ja keegi neljas, kelle nime ma enam ei mäleta, kuid algas ka R-tähega. Neljapäeva hommikul ärkas Raf mu toas ja küsis imeliku küsimuse: "Miks sul nii palju lehmi toas on? Ära ütle, et see on su lemmikloom." ja peale selle viimase lause ütlemist hakkas naerma. Ma vaatasin teda imelikult ja vastasin: "On ja, mis siis?"
Ja ma tean, olen imelik, sest mu lemmikloom on lehm. Ma ei saa aru, keegi ei hakka kellelegi ette heitma seda, et ta lemmikloom on hobune või siis kaamel või siis koer või kass. Miks naerdakse seda välja, kui ma ütlen, et ja, mu lemmikloom on lehm. Koer ja kass on nii tavalised loomad ju.
Igatahes, selle aasta jõuludel sain ma oma lehmakollektsiooni veel ühe karvase eluka juurde. Tänan ema/isa. Muidugi, teised kingitused meeldisid ka, mis olid veidike praktilisemad kui see, aga siiski, lemmikkingitus :)
Lemmikkingitus sõbrannalt oli imehead kommid, lihapirukad ja pisike, kuid väga tähtsa sisuga, võtmehoidja (mida mul just vaja läks). Kommid läksid nagu soe sai vanaisa kõhtu, talle meeldisid need, aga S ära muretse, ma sain ka mõned ja ma võin öelda, et need olid väga head :)
Eile õhtul tegin endale 2011 wish list´i. Sinna panin kirja kõik asjad, mida ma sel aastal soovin saavutada/ära teha või siis saada. Viimane oli veidike omakasupüüdlik, eks? Mis parata, selline ma juba kord olen. Peaks selle nimekirja panema sellisesse kohta, kus vanemad seda näevad, et nimekirjast mõned punktid nt mulle sünnipäevaks kinkida (a)
Uueaasta lubadustega ei hakka ma üldse pihta, sest ma tean et ma ei suuda neist niikuinii kinni pidada. Kunagi üks sõbranna ütles, et elada tuleb 1 päev korraga ja niimodi nagu see oleks viimane. Muidugi jaa, ma tean, et mõned kuulsad onud/tädid on ka seda öelnud, kuid kui see tuleb sõbranna suust, on see palju usutavam. Trust me.
Kellele ma pole veel häid pühi soovinud, siis ma loodan,et nad pole pahased. Küll ma kunagi heastan selle. Never say never. Nagu Bieberi laul. Naljakas.
Pühkige siis kõik oma lumised saapad puhtaks ning ära midagi lolli lubage uueks aastaks :)