31/12/2010


HEAD VANA NING KÕIKE PAREMAT UUEL AASTAL :)

PS ! Ärge andke endale lubadusi, mida te ei suuda pidada :)

30/12/2010

Kaks päeva veel ja siis ongi käes uus aastanumber. Kui väga aus olla, siis ma ei tunne küll, et midagi hakkaks muutuma. Pole sellist tunnet, et läheks keset linna säraküünal käes, raha õhku laskma ja inimesi kallistama.
Eile käisime Elvas emaga. Päris lahe ema-tütre päev oli. Peaks selliseid retki rohkem korraldama. Rääkisime maast ja ilmast, naersime. Mulle meeldis.
Täna plaanisime Tartu minna, kuid see jäi kahjuks ainult plaaniks. Eks näis, võib olla lähme homme.

Mulle meeldib uni ja mulle meeldib magada kella 12ni. Siit tekib küsimus, et mis kuradi pärast ma täna jälle ärkasin kell pool 10. Ma loodan, et see mingiks traditsiooniks ei kujune. Peab vist tegema mingi kokkuleppe Matiga, et ta varuks uneliiva minu jaoks.

Mul on nii igav hetkel, et ma olen isegi nõus nõusid pesema ja pesu triikima (tegelikult ma jälestan neid töid).
Lähen otsin endale mingi tegevuse.

Bye :)

27/12/2010

Mul on olnud nii palju tegemist kogu selle lumega ja siis häid pühi soovimisega, et olen unustanud sinu, mu kallis blogi.

Eelmise nädala kolmapäeval käisid mu Raavo, Rait, Reimo ja keegi neljas, kelle nime ma enam ei mäleta, kuid algas ka R-tähega. Neljapäeva hommikul ärkas Raf mu toas ja küsis imeliku küsimuse: "Miks sul nii palju lehmi toas on? Ära ütle, et see on su lemmikloom." ja peale selle viimase lause ütlemist hakkas naerma. Ma vaatasin teda imelikult ja vastasin: "On ja, mis siis?"
Ja ma tean, olen imelik, sest mu lemmikloom on lehm. Ma ei saa aru, keegi ei hakka kellelegi ette heitma seda, et ta lemmikloom on hobune või siis kaamel või siis koer või kass. Miks naerdakse seda välja, kui ma ütlen, et ja, mu lemmikloom on lehm. Koer ja kass on nii tavalised loomad ju.
Igatahes, selle aasta jõuludel sain ma oma lehmakollektsiooni veel ühe karvase eluka juurde. Tänan ema/isa. Muidugi, teised kingitused meeldisid ka, mis olid veidike praktilisemad kui see, aga siiski, lemmikkingitus :)
Lemmikkingitus sõbrannalt oli imehead kommid, lihapirukad ja pisike, kuid väga tähtsa sisuga, võtmehoidja (mida mul just vaja läks). Kommid läksid nagu soe sai vanaisa kõhtu, talle meeldisid need, aga S ära muretse, ma sain ka mõned ja ma võin öelda, et need olid väga head :)

Eile õhtul tegin endale 2011 wish list´i. Sinna panin kirja kõik asjad, mida ma sel aastal soovin saavutada/ära teha või siis saada. Viimane oli veidike omakasupüüdlik, eks? Mis parata, selline ma juba kord olen. Peaks selle nimekirja panema sellisesse kohta, kus vanemad seda näevad, et nimekirjast mõned punktid nt mulle sünnipäevaks kinkida (a)

Uueaasta lubadustega ei hakka ma üldse pihta, sest ma tean et ma ei suuda neist niikuinii kinni pidada. Kunagi üks sõbranna ütles, et elada tuleb 1 päev korraga ja niimodi nagu see oleks viimane. Muidugi jaa, ma tean, et mõned kuulsad onud/tädid on ka seda öelnud, kuid kui see tuleb sõbranna suust, on see palju usutavam. Trust me.

Kellele ma pole veel häid pühi soovinud, siis ma loodan,et nad pole pahased. Küll ma kunagi heastan selle. Never say never. Nagu Bieberi laul. Naljakas.

Pühkige siis kõik oma lumised saapad puhtaks ning ära midagi lolli lubage uueks aastaks :)

15/12/2010


Tahaks koju minna. Pole kunagi vist nii väga koju igatsenudki.

Inimene, kel on lokid, tahavad sirgeid juukseid ning inimene, kel on sirged juuksed, need tahavad lokke.



Minu hommik algab just sellise soenguga, kui ma juhuslikult pole oma lokikesi sirgeks ajanud. Võib isegi öelda, et ma näen palju hullem välja :)
Teise pildi peal olevad lokid võiksid mul koguaeg olla, siis ma ei sirgendaks üldse oma juukseid :)

13/12/2010

Kui täna Jannele bussijaama vastu läksin, tuli mulle vastu 3 tädikest, kel oli seljas moodsad poolpikad karvased ja mõnusalt soojad kasukad. Sel hetkel soovisin ka, et mul oleks selline kasukas seljas, sest õues oli ikka piisavalt külm.
Janne juurde jõudes näitas ta mulle oma rohte, mida ta võtma peab. Need olid väga suured - nagu ta ise ütles, lehmakommi eest.
Igatahes, ma olen õnnelik, et ma sain natukeseks välja ühikast, sest nii palju on vaja teha ja ma vajasin väikest kõrvalepõiget sellest.
Tänan Janne sind selle eest, et ma sain täna õhtul nii palju naerda. Sellest mul puudus oligi.

Olge siis kõik positiivsed ning btw jõuludeni on 12 päeva veel :)

Friens who do everything togehter

If you laugh, I laugh
If you cry, I cry
If you jump out of the window, I laugh

Armastan sind ka Janne :)

11/12/2010

Kolledži jõulupidu

Tegin pisikese kõrvalpõike eetiliste artiklite lugemisest ning annan pisikese ülevaate eilsest Kolledži jõulupeost.

Me tahtsime eile, et Mihkel meid Blu Holm´i jõulupeole sõidutaks. Läksime poiste tuppa, et ta käest küsida, et kas ta oleks nõus meid sõidutama, st oleks nõus kaks tiiru tegema, kuna ma pidin ennem minema, et kooriga proovi teha. Õnneks ta oli nõus. Ja siis andis Mihkel meile kommikarbid (mulle sellise nagu pildil ja Marile punase karbiga), kuigi asi oleks pidanud olema vastupidine. Igatahes, Mihkel, aitäh . Väga head kommid on :)Tegime oma kursusega tantsu jõuluvanale. Siin pildil ma siis olen räpineiu nagu E mulle eile ütles. Tegime Bieberi, Lady Gaga ja Black Eyed Peas´i remixi. Ise oleme väga rahul. Loodame, et publik oli ka :)
Arva ära, millist rolli mina ses tantsus etendasin :D

Kas te panite mu T-särki tähele. Onju armas pilt? Meelis, ütle jaaa :D
Muidu mulle jõulupeo ülesehitus isegi meeldis, kuid söök oleks võinud parem olla. Kuigi ja, pean tunnistama, et kook oli D E L I C I O U S. Pisike koogi pilt ka siia.

Need on siis pildid sellest, mis ma enda kingikotist leidsin. Ma oleksin väga õnnelik olnud, kui selle padja peal oleks lehm olnud (see on ju mu lemmikloom), aga ma olen ka ahviga rahul, sest ahvid on ka lahedad loomad.
Sarvedega on selline asi, et need meenutavad mulle räigelt põtru ja seoses põtradega tuleb meelde jõuluvana.

Kas Te olete jõuluvanale juba oma selleaastased soovid edastanud? Mina olen. Kirjutasin talle juba novembri kuus. Vastukirja ma kahjuks ei saanud, kuid ma loodan, et ma saan kõik need asjad, mida ma palusin.

08/12/2010

07/12/2010

Vahel on tunne nagu keegi lööks haamriga vastu pead ja vahel ei tunne midagi. Suht suren selle migreeni kätte. Lugesin, et migreen võib olla põhjustaud väsimusest või üleaktiivsusest. Mul pole kumbagi. Olen puhanud, isegi liiga palju ja aktiivsusest jääb küll puudu. Migreen on halb. Ei soovita seda kellelegi.
Hetkel soovin, et ma näeksin und, mis sõnad mul tuleb inglise keele eksamil ära seletada ning et ma neid ma ka hommikul mäletaksin.

Tahaks koju ära minna juba :(

06/12/2010

Kes ütles, et elu on raske? Elu on raske ainult sel juhul, kui ise enam oma asjadega hakkama ei saada.
Hetkel maadlen inglise keelega (Meelis, mitte sõna otsese mõttes) ning ma tunnen, et see käib mul üle jõu. Ma pole just kõige tugevam oma kursuselt, kuid ma loodan, et mitte just ka kõige halvem, aga eks seda näitab kolmapäeval tulev inglise keele suuline eksam. Ma loodan, et kõik läheb hästi ja ma mitterahuldavat hinnet ei saa, kuid ja, pean tõdema, et minu pisike rosinasuurune ajuke ei võta seda suuremahulist materjali vastu. Siinkohal tekib küsimus suurele ringile (kui suur on suur ring?), et kuidas saab oma mälumahtu suurendada?

Ma olen juba õppimisest nii kurnatud, et isegi meie kolledži koori juhendaja ei suudaks oma naljadega mu tuju tõsta (mida ta tavaliselt ikka teeb, kui olen tujust ära).
Igatahes (see mu uus parasiitsõna), lähen tuulutan end veidike ning homme hakkan ma kõigest väest edasi õppima, sest täna, nagu ma juba ennist mainisin, mu pisike rosinasuurune aju ei suuda enam. Kuigi jah, pean tõdema, et ma oleks võinud õppimisega alustada varem, mitte kaks-kolm päeva ennem eksamit.

Peace out s****rs.

03/12/2010

Käisime Kreeda ja poistega all friikaid tegemas ja nüüd haisen ka nagu üks suur friikartul. Homme esimese asjana panen kõik riided pessu :D
Ja järjekordselt räägin ma Meelisega juttu.

Huvitav kuidas me peaksime käsitöö eksamit tegema kui õppejõud on koguaeg haige?