07/05/2012

Omad vitsad peksavad.

Mulle küll ei meeldi avalikult vinguda ja välja näidata, et ma olen mingi nõrk ja ei saa oma asjadega hakkama, aga ma pean kuidagi end välja elama. Niiet, kui sulle ei meeldi sellised inimesed, kes vinguvad ja kurdavad, siis võid kohe lugemise pooleli jätta :)

Käisin eile ja üleeile tööl. Eile olin 16 tundi, sest mõni mõtles, et võib oma telefoni välja lülitada ja tööle mitte ilmuda. Täna olin 6 tundi. Viimase tunni aja jooksul tundsin, kuidas mu jalad valutama hakkavad. Koju jõudes avastasin, et mu hüppeliiges on paistes. Tegin jalavanni, masseerisin, kreemitasin, geeli panin peale - tulemus totaalne 0.

Homme on eriti raske päev. Kooli pole, kuid see-eest on miljon asja teha. Kõigepealt tuleb homme uurimustöö sissejuhatus ära teha. Usun, et sellega mässan ma terve päeva. Siis on vaja kellegi sissejuhatust retsenseerida.
Teiseks asjaks pean UK kordamisküsimusi endale sõna otseses mõttes pähe tuupima. Seejärel on vaja teha üks ppt, ajaloo õpetaja spikrid 5tk + 10 asja veel teemal Ateena (linn, elu, demokraatia, teater, olümpiamägud) Kõigeraskem selle juures on, et filmimaterjali pean ma otsima nagu nõela heinakuhjast. Ahjaa, ja kõigele lisaks veel filmimine ka + 100 muud kodutööd.

KÕIGELE LISAKS planeerisin mina minna 16ndal koju ja alles 22sel tagasi Haapsallu tulla, AGA EI. 20ndal on koosolek, kus peab ilmtingimata kohal olema ja 21 on veinikoolitus. MA TAHAN KODUS KA OLLAAAA. Suvel nkn ei saa kuskile minna. Peab ainult Haapsalus passima, st töötama.


To sum up: mu vasakujala hüppeliiges on omadega ära, parem põlv on valus, mul on nohu, ma olen väsinud, ma olen oma õppimisega s*taks maha jäänud, palk on väike, tööl raban nagu ma-eiteakes.

Igatahes, ma saan vaid ise enda peale rämedalt pissed off olla. Ja nagu ma olen juba viimastel päevadel öelnud - omad vitsad peksavad.

Äkki ma peaks endale mingi kasevitsa tuppa tooma? Väiksena vanaema juures see motiveeris küll pahandust mitte tegema.

Ps! Sammulugejat oleks vaja. Kuigi ma tean, et 10 000 sammu päevas kõnnin ma kindlasti maha. Eriti siis kui m veel tööl olen. Siis see 10 000 tuleb korrutada arvatavasti 3ga.

Pps! Helin, Ronjal olid ju sirged juuksed :D


All.

Tänan tähelepanu eest.

Head ööd.

No comments: