Nii ongi!
29/10/2013
24/10/2013
WEIRD - Wonderful. Exciting. Interesting. Real. Different.
Eile käisime korraks Haapsalus. Jep, korraks. Aga samas pean ütlema, et 6 tundi autosõitu ja 7 tundi kohapeal olemist olid toredad.
Üks neiu ütles, et sa mõjud mulle kuidagi halvasti, kuid see meeldib mulle (oli vist niimoodi). Pärast hakkasin mõtlema, et kas ma peaks seda võtma komplimendina või solvanguna. Ühesõnaga ma võin öelda, et I´m officially weird ja olenevalt seltskonnast ma ei hakka end ka muutma. I am what I am. Take it or walk away.
Olen viimase kahe kuu jooksul teinud suhteliselt valesid tegusid, KUID nüüdseks ma juba tean, mida ma tahan. Eks näis mis tulevik toob.
Täna ja homme on vaja ära teha kõik iseseisvad tööd emakeeledidaktikas. Neid on küll palju, kuid ma saan hakkama. Pean lihtsalt endas leidma selle õppimissoone.
Üks neiu ütles, et sa mõjud mulle kuidagi halvasti, kuid see meeldib mulle (oli vist niimoodi). Pärast hakkasin mõtlema, et kas ma peaks seda võtma komplimendina või solvanguna. Ühesõnaga ma võin öelda, et I´m officially weird ja olenevalt seltskonnast ma ei hakka end ka muutma. I am what I am. Take it or walk away.
Olen viimase kahe kuu jooksul teinud suhteliselt valesid tegusid, KUID nüüdseks ma juba tean, mida ma tahan. Eks näis mis tulevik toob.
Täna ja homme on vaja ära teha kõik iseseisvad tööd emakeeledidaktikas. Neid on küll palju, kuid ma saan hakkama. Pean lihtsalt endas leidma selle õppimissoone.
12/10/2013
7 päeva pärast saab nädalasele puhkusele. Nii väga ootan seda, sest ei taha enam midagi kolledžiga tegemist teha. Kõik see kolledži ürituste korraldamise jama ja siis emakeele tunnikonspektid ning kõigele lisaks veel muud mured ja mõtted ka, aga kõik tuleb üle elada. I´m a tough lady.
Lisaks kõigele halvale on ka mõni positiivne asi minu elus toimunud. Ma ole jälle oma vennaga hakanud tihedamini suhtlema. Naljakas on mõelda, et kui elad inimesest väga kaugel, siis hakatakse alles mõtlema, kui tähtis või kui oluline tegelikult inimene sulle on. Kuna 7 päeva pärast lähen nädalaks koju, siis ma tean, et kodus olles me alati jageleme ning siis ei suhtle jälle päris pikka aega. Vahest on ka nii hea.
Ma olen õnnelik teie kõigi üle, kes on õnnelikud !
Lisaks kõigele halvale on ka mõni positiivne asi minu elus toimunud. Ma ole jälle oma vennaga hakanud tihedamini suhtlema. Naljakas on mõelda, et kui elad inimesest väga kaugel, siis hakatakse alles mõtlema, kui tähtis või kui oluline tegelikult inimene sulle on. Kuna 7 päeva pärast lähen nädalaks koju, siis ma tean, et kodus olles me alati jageleme ning siis ei suhtle jälle päris pikka aega. Vahest on ka nii hea.
Ma olen õnnelik teie kõigi üle, kes on õnnelikud !
09/10/2013
Subscribe to:
Posts (Atom)

