smailid on puudu ..
"Miku.! says:
teeme diili
?
merlin , says:
mis diili?
mul pole raha
Miku.! says:
et ma uueaastani habet ei aja
piirata võin aga ajada ei tohi
merlin , says:
ja mu jõuluvanakiri jäeti vanaisa autosse, seega ei ole mul lootust saada see aasta kinki.
ja mis kasutegur mul siis on?
Miku.! says:
ei kui maha ajan pean andma sulle 5€
aga kui ei aja siis koristad aastaaega mu tuba
merlin , says:
See küll ei sobi ..
Miku.! says:
wy not?
merlin , says:
MA ei võida sellest midagi ju
Said muidu juukseajamis aparaadi said?
Miku.! says:
mkm
see katki
merlin , says:
Okei, teeme diili-.
Sa ei aja juukseid ja habet (isegi ei piira) aasta lõpuni
Miku.! says:
vuntsi ajan küll maha
merlin , says:
Siis kui ma võidan siis saan 10€ ja kui ei, võin koristada ka
Ei eI
Vunts peab ka jääma
Miku.! says:
ei vunts on homo
merlin , says:
No siis saad kuu aega homo mängida
Miku.! says:
homo on mõttetu "
27/11/2011
05/11/2011
Ükspäev avastasin oma telefonist mõned mõnusad ütlemised, mis ma olen üles kirjutanud. Mõned on olnud isegi päris naljakad. Vähemalt tol hetkel, kui neid öeldi olid need naljakad.
Vaatasime S ja A saadet vali mind:
A: "Kristjan on sama pikk, kui selle mehe jalad :D"
M: " See neiu räägib küll nagu tal oleks suu vett täis. Retarded seal :D"
A küsis minu käest: "Kas sul on need kõrvaklapid, mis lähevad sisse?" :D
Vahepeal oli mingi toidureklaam ja siis S ütles: "Tahaks ka saada :D"
A S´le: "Homme ärkame üles, eks." Pärast seda oli suur diskussioon, et millal peab ärkama ja millal mitte :D
-----------------
V J´le: "Mis sa oled imelik, et sa igapäev facebook´i ei vaata."
-----------------
Käisin sõbranna sünnipäeval, kus siis tarbiti ka meelemürki. Mängisime aliast.
D: "Noh see, kes selle Britney´ga laval tatti pani."
S: "Justin Bieber."
Ise oli ta selle vastusega vägagi rahul. Kui küsisime, et miks ta niimoodi vastas, siis S ütles, et ta ei tea miks, et ehk oli see mingi alles välja tulnud uudis vms :D
-------------------
Igatahes, tavalugeja ei saagi neist aru, sest kõik on lihtsalt nii indside. Aga kui ma neid siia kirja poleks pannud, siis need oleksid mul meelest läinud. Aga palju õnne neile, kes selliseid kuldseid mõtteteri välja pilluvad.
Vaatasime S ja A saadet vali mind:
A: "Kristjan on sama pikk, kui selle mehe jalad :D"
M: " See neiu räägib küll nagu tal oleks suu vett täis. Retarded seal :D"
A küsis minu käest: "Kas sul on need kõrvaklapid, mis lähevad sisse?" :D
Vahepeal oli mingi toidureklaam ja siis S ütles: "Tahaks ka saada :D"
A S´le: "Homme ärkame üles, eks." Pärast seda oli suur diskussioon, et millal peab ärkama ja millal mitte :D
-----------------
V J´le: "Mis sa oled imelik, et sa igapäev facebook´i ei vaata."
-----------------
Käisin sõbranna sünnipäeval, kus siis tarbiti ka meelemürki. Mängisime aliast.
D: "Noh see, kes selle Britney´ga laval tatti pani."
S: "Justin Bieber."
Ise oli ta selle vastusega vägagi rahul. Kui küsisime, et miks ta niimoodi vastas, siis S ütles, et ta ei tea miks, et ehk oli see mingi alles välja tulnud uudis vms :D
-------------------
Igatahes, tavalugeja ei saagi neist aru, sest kõik on lihtsalt nii indside. Aga kui ma neid siia kirja poleks pannud, siis need oleksid mul meelest läinud. Aga palju õnne neile, kes selliseid kuldseid mõtteteri välja pilluvad.
Subscribe to:
Posts (Atom)