24/06/2013

Nädalavahetus läks väga kiiresti. Ma oleksin tahtnud rohkem kodus olla, sest siis oleks isegi saanud perekeskis grillida. Aga ei, ma pidin Haapsalu poole tagasi tulema, sest homme vaja tööle minna. Oh jah. Iga aastaga järjest nõmedamaks.
Aga mis mu nädalavahetuse ülisupermegalahedaks tegi, oli see, et ma sain jälle näha preili Mia Luisat :) Siis kui teda viimati nägin, oli ta alles pisike. Nüüd ei tundnud ma teda enam äragi, nii palju on kasvanud. Ei jõua ära oodata ülejärgmist nädalat, mil jälle kohtume. Ja otseloomulikult on mul hea meel selle üle, et oma lapsepõlve sõbrannaga jälle tihedamalt suhtlen. Mul on hea meel, et ma just selle sidruni oma teelt üles korjasin, mis mulle ette visati.

Hetke emotsioon

Kõik ümberringi on õnnelikud, kuid paistab, et mul on selle õnnega mingi kana kitkuda. Natuke ootan veel seda õnne ning kui teda siis ka ei tule, siis tuleb ootamine ära lõpetada!

12/06/2013

Tsiteerides Marit: "Ma natuke kardan ka."

Ütlesin A.J-le, et mul pole kingi lõpetamiseks jalga panna ja siis tuli ta geniaalsele plaanile, et ma võiks tema käest kingi laenata tingimusel, et aerud ostan ma ise :D

11/06/2013

I´m freaking out


Just täpselt selline tunne ongi mul, sest juhendaja pole mulle mitte mingisugust tagasisidet andnud. Tuleb vist üks aastake juurde lisada :/
"Ühel päeval tormas koolist möödunud autojuht minu kabinetti ning oli maruvihane, sest üks õpilastest oli visanud kivi tema auto pihta ning lõhkunud külgakna. Tänu pealtnägijate abile tabas korrapidajaõpetaja kiiresti poisi, kes kivi oli visanud. Küsitlemise ajal väitis poiss vankumatult, et kuigi ta oli kive loopinud, ei olnud võimalik, et tema akna lõhkus, sest ükski tema visatud kivi ei jõudnud tänavale. Sellegi poolest pidas ärritunud autoomanik talle loengu isikliku vastutuse ja kiviloopimise ohtlikuse teemal. kui autojuht oli lõpetanud, küsis ta: "Noh, poiss, kas sa õppisid sellest midagi?" Poiss vastas jaatavalt: "Jah, härra. Järgmisel korral, kui ma kive loobin, peidan ennast põõsa taha, et keegi mind ei näeks."


Gordon, T., Burch, N. (2006). Rmt: Õpetajate kool. Kiisler, M. (toim.). Konfliktid klassis, 235.
Seminaritöö on saadetud. Ootame, mis saama hakkab. Kas saab kaitsmisele või ei. Aga olgem ausad, ma olen olnud ikka korralik lohe ka!

09/06/2013

Täna käisime A.J-ga rannas. 4 tundi oli meie jaoks täiesti okei, sest hetkel annab see kohutavalt tunda. Kõik kohad jube punased. Isegi istuda on ebanormaalne. Tuleb meelde eelmise aasta 7 tunnine rannas käik :P Aga ma ei jäta. Homme kui ilus ilm, siis samamoodi randa. Vaja on saada sama jumekaks nagu eelmine aasta samal ajal. Aga see selleks.

Nüüd aga muudel teemadel:
1. Seminaritöö on peaagu valmis. Homme lõpetan. Ma vähemalt loodan.
2. Niidid võeti täna välja - jube valus oli - ning on tunda, et haav paraneb - jubedalt sügeleb.
3. M leidis endale uue peiksi. Ei oska seisukohta võtta veel. Võib olla ainult palju õnne soovida!
4. Ma tänaks kõiki, kes arvestavad minu vajadustega ka, mitte ei räägi ainult endast ja oma elust ;)
5. Töölt anti 2 lisa vabapäeva. 2 nädalaga olen kokku töötanud 17 tundi, kuigi oleks pidanud olema 3x rohkem tunde. Ebanormaalne!

Lõpetuseks mõnus viisijupp ka teile, mida soovitan kuulata nii, et bass ikka põhjas oleks :P

07/06/2013

Weekly update!

Inglise keele praktika - Arvestatud
Erivajadustega õppida - B
Ettevõtluse alused - Arvestatud
Kehalise kasvatuse didaktika 1. - 3. klassini - A
Õppekava koostamine ja arendamine - A
Pedagoogiline suhtlemine - Peaaegu arvestatud
Sissejuhatus filosoofiasse - teadmatus
Proseminar - teadmatus
Seminaritöö - teadmatus

Maleva II vahetus - läbi
Ülalt alla: enne, pärast, meeskond

Pärast sellist nädalat, kus maleva lapsed tõmbasid õhtuks energiast täiesti tühjaks, päike keeras mõnusa käki kokku ning loengutega on nüüdseks kõik läbi, on tekkinud selline pingelangus, et silmakoopa tagant valutab ikka korralikult. Aga olgem ausad, see nädal on olnud isegi minu jaoks pöörane :P

05/06/2013

Kaua valminud kaunikene

Homme veel viimistlus ning meistriteost saate näha Kiltsi tanklast edasi, Rohuküla poole minnes, müüril. Ise olen meie laste tööga rahul :)

"Väike" õhtusöök

Mimm käis eile meil kokkamas :P 

04/06/2013

Fast update!

Käsi on parem, kuid mitte terve. Laupäeval lähen õmblusi välja võtma :)

Eile algas malev. Ma olen õnnelik, et ma olen A.J-ga koos. Ei pea lastega üksinda tegelema, kuigi mul pole selle vastu midagi. Lapsed on vanuses 11-15. Hästi toredad on. Eriti poisid. Õhtul kella 6st koju jõudes olin täielikult tühjaks pigistatud sidrun. Täna jälle. Ehk saame täna poole päevaga šabloonid  valmis ja siis lähme juba spreidega linna kaunistama :P

02/06/2013

Peast kergelt soe

Homme on äriplaani kaitsmine ning ma sain oma esialgse äriplaani tagasiside õppejõu käest 35 minutit tagasi. Kirja oli lisatud veel selliseid küsimusi, millest ma midagi aru ei saanud. Hellvette küll ma ütlen.

NING homne filosoofia eksam:

+ kõigele lisaks on mul tekkinud palavik tänu tuimestusele, mis eile haiglas tehti. 

Pekkis pühapäev!


NB!
Isegi kui on väga väga kiire, ärge poleerige otse nõudepesumasinast tulnud klaase. Muidu lõpetate haiglast välja tulles 3 õmblusega!