31/03/2012
Kas te kujutate ette, kui valusad mu jalad praegu on? Ei? Ma ka ei kujutaks. Aga töö nõuab ohvreid :P Õnneks läks kõik hästi. Ma vähemalt loodan, et ma tegin kõik asjad mis oleks pidanud tegema. Eks see selgub juba järgmistel kordadel. Vähemalt on kassa nüüd peaaegu selge, khihiihiiii :D
Nüüd peaks hakkama lotot mängima, et ma saaksin osta endale kõik need samad joogid, millest kokse tehakse. Siis saab need ka selgeks ja siis võin enda üle uhke olla küll.
Homme, st täna õhtul kossu vaatama. Ma sain kutse. Esimene reaktsioon oli küll, et mida? Tegelt? Aga no ma olen rahul.
Head ööd mulle ja teile kallid lugejad varsti tere hommikust :)
30/03/2012
Haapsalu stalkerid
Mõned pildid ka siis:
Eile oli kolledžis Tudengi Pokker 2012, mille võitis neiu. Käisime ka A.J´ga vaatamas, mis toimub. Ta tahtis ka mängida. Õhtu lõppedes ta isegi sai. Üks õppejõud käis ka alguses vaatamas. Kui poisid ütlesid, et noh tulge ka mängu, siis ta vastas, et ta pole ühtegi korda mänginud. Kui poisid ja Annika teise ruumi mängima läksid, siis läks ka tema. Poisid õpetasid teda ning lõpuks tuli välja, et ta on palju parem mängija kui kõik nad kokku :D
Ma passisin teiste meestega III korruse koridoris ja jälgisin mängu. Ise ma ei mänginud. Nii mõnedki nilbed naljad kõlasid seal. Pean tõdema, et ma pole vist kunagi nii hea meel olnud, et ma niisama istun ja vaatan kuidas teised pokkerit mängivad :D
Panen kirja mõned märksõnad:
"kõige parem käsi" (7 ja 2) - nalja kui palju. Twice :D
Nilbed naljad, meelitused - A ja R ikka oskavad.
Krõps kukub maha, siis hakkab tööle 2 sekundi reegel.
E-sigaret - eks varsti ole näha, kes kellega oli :D
Kaartide segamises täielik koba - R. Kõik kaardid laua all.
"Ma luban ma saadan su koju" - Mees sõnast, härga sarvist. Hasart 1, Merlin 0
Stalker ainukesest pimedast nurgakesest - kõige jubedam kogemus üldse. Selle peale mõeldes tuleb nutt kohe kurku ja pisarad hakkavad voolama.
Klõpsisin mõningaid pilte ka:
Täna panen tööle minnes tossud jalga, siis on kergem koju joosta.
27/03/2012
25/03/2012
24/03/2012
23/03/2012
Napsasin M blogist ühe küsitluse.
1. Kas sa said nime kellegi järgi? Kui vanaema ootas noorimat onu, siis ema tahtis väga, et sünniks õde, kellele nimeks panna Merlin. Sündis poiss ja siis ta otsustas, et esimese tütre nimeks saab Merlin.
2. Millal viimati nutsid? Üleeile, kui kutsikas minema viidi.
3. Kas sulle meeldib su käekiri? Võiks parem olla.
4. Mis on su lemmiklõunasöök? Pole sellist asja nagu lemmiklõunasöök. Söön siis kui aega on.
5. Kui sa oleksid teine inimene, kas oleksid endaga sõber? Absoluutselt.
6. Kas su kurgumandlid on eemaldatud? Ei :D.
7. Kas sooritaksid benji-hüppe? Kui võimalus tekib, siis ei saa seda kohe kindlasti käest lasta.
8. Millised on su lemmikmaisihelbed? Väiksena meeldisid mulle meerõngad. Nüüd ei söö neid nii tihti ning seega pole ka lemmikut.
9. Kas seod paelad lahti, kui jalatsid ära võtad? Milleks? :D
10. Kas pead end tugevaks? Pean.
11. Milline on su lemmikjäätis? Vau piparmündi jäätis kakao ubadega.
12. Mida märkad inimese juures esimesena? Silmi, ajamata või aetud habet (mehel)
13. Roosa või punane? Punane
14. Mis sulle enda juures kõige vähem meeldib? Mu musikaalsus
15. Mida igatsed kõige rohkem? Pigem keda. Oma vana-vanaema.
16. Millise asja ostsid endale viimati? Kleidi.
17. Mida hetkel igatsed?
18. Mida viimati sõid? Valget šokolaadi
19. Mida hetkel kuulad? Spinfm.ee
20. Kui oleksid rasvakriit, siis mis oleks sinu värv? Kollane
21. Lemmiklõhn? Versage bright crystal
22. Kellega telefonis viimati rääkisid? Hipiga
23. Parim spordiala, mida telekast jälgida?
24. Su juuksevärv? Juuksevärvi karbi peal oli hele mahagon, aga tegelikult välja kukkus on tumepruun punaka läikega päikese käes.
25. Su silmade värv? Kuidas kunagi, mõnikord sinine, mõnikord sinakas hall.
26. Kas kannad kontaktläätsi? Ei
27. Lemmiktoit? Täidetud pannkoogid.
28. Kas õudusfilm või film õnneliku lõpuga? Film õnneliku lõpuga.
29. Mis filmi viimati vaatasid? Green Streets Hooligans
30. Mis värvi pluusi hetkel kannad? Kannan tuunikat ja see on lillakas sinine.
31. Suvi või talv? Talv
32. Kallistused või suudlused? Suudlused
33. Lemmikmagustoit? Vanaema tehtud kringel.
34. Mis raamatut hetkel loed? Ajaloo õpik „Vanaaeg“.
35. Mida su hiirematt kujutab? Ei eksisteeri sellist asja.
36. Mida viimati telekast vaatasid? Selgeltnägijate tuleproov
37. Lemmikheli? Linnulaul
38. Mis on kõige kaugem riik, kus oled puhkamas käinud? Itaalia
39. Kas sul on mõni eriline oskus või anne? Olen eriti andekas asjade jätmisel/tegemisel viimasel minutil ja mitte, et ma nüüd uhkeldada tahaks, kui ma oskan hästi laulda (ego, eks?), mängida saksofoni, klaverit ja natuke viiulit.
40. Kus sa sündisid? Haiglas.
41. Millal tutvusid viimati uue inimesega? 15.märtsil kui proovipäeval käisin.
42. Kes oleksid järgmises elus, kas mees või naine? Kindlasti naine.
Täna veedan emmega kvaliteetaega. Ilusa ilma valisime igal juhul. Ehk lisan siia mõned pildid ka :)
Päikest ka teile mu kallid lugejad :)
20/03/2012
Good news.
Tänu mu heale sõbrannale M´le sain ka tööle. Nüüd tuleb vaid kõik hästi kiirelt selgeks õppida ja siis saab minust maailma parim klienditeenindaja :D In my dreams ofcourse. Aga ei, peab pingutama. Suvi saab raske olema.
Nüüd selle vaba nädala jooksul pean tegema oma asjad ära, sest muidu jään oma asjadega jänni.
Sugupuu - done
Enda ajajoon - done
Ajaloo 5x5+5 asja - undone
Suurbritannia ühiskond ja kultuur - undone
Kirjapraktika - almost done.
Peab ütlema, et ma olen ikka kuradima tubli olnud viimase 2 päeva jooksul.
Ootan seda, et A.J saaks ka hapsi suveks ning siis ma usun, et mu suvi tuleb almost perfect. Almost, sest ma ei saa nii palju R-i näha kui tahaksin. Aga eks mõned ohverdused peab tegema. Samas on Varemurru laagriga sama jama. See aasta vist jääb ära. Aga no, eks vaatab veel.
Lähen naudin päikest rõdul.
Kena kevade algust kõigile :)
13/03/2012
1) K tahtis trenni minna ilma trenni jalanõudeta, aga M päästis ta naha,
2) meil polnud palli :D.
Nr 2 probleemi lahendasime sellega, et K sõber H oli õnneks trennis ja siis saime palli.
Nii me siis kõksisime niisama. Ja ai ai ai. Mu käed - tulipunased ja paistes. Ma oskan mängida. Noooot. Loodan, et käe paistetus homseks üle läheb.
Samal ajal kui me "mängisime", siis tulid meie platsile mingid poisid. Pool tundi ennem trenni lõppu panid nad meile võrgu ka üles. Nii me siis mängisimegi. 3 võõrast poissi, K sõber H ja meie viiekesi - S, M, P, K ja mina.
Aga peab mainima, et mulle meeldis. Järgmine teisipäev tuleb teha tüdrukutetrenn, siis saan ka minna. Ehk õpib õigesti servima ja palli vastu võtma. Oh, oleks vaid H siin, siis saaksid kõik tüdrukud koolitatud :D
Hegneeee tibu :)
Palju õnne sünnipäevaks :)Kallistused Haapsalust :)
12/03/2012
11/03/2012
1) olin pikka aega praktikal Lihulas,
2) tunnikonspektide kõrvalt oli siia raske midagi kirjutada,
3) peale praktikat ma ei viitsinud midagi kirjutada.
Aga nagu öeldakse, loll on see, kes vabandust ei leia.
Praktikast siis nii palju, et mul olid maailma kõige paremad lapsed klassis. Aga eks iga praktikant räägib niimoodi. Olen selles täiesti kindel. Lisan siia siis mõned pildid, mis kokku möksisin:










Igatahes, parim praktika - head lapsed, ülimõnus kollektiiv, parim juhendaja keda tahta võiks :)
Praktika aega jäi ka mu sünnipäev. Kui 22 on juba muld, mis saab siis kui veel üks aasta number juurde lisandub?
Sünnipäeva veetsin Haapsalus. Kõigepealt istusime Kersti juures ja siis läksime tansulkat lööma. Võin öelda, et ma sain end veidike välja elada. Aitäh S, K, J, L, A, S, S :)


Nüüd siis olen vist kõik asjad ära rääkida suutnud. Vähemalt piltide näol.
EIIIII, valetasin. Mu pisikesel alla aastasel kutsul sündisid 4 pisikest. 2 emast ja 2 isast.
Siin on nad juba kuu vanused ja sellega seoses tahangi nüüd levitada üht teadet. 2 pisikest preilit (ülemisel pildil) otsivad endale kodu. Kodu kus on suur aed ning kutsut ketti ei panda. Pisikesed sündisid 23.01.Nii. Nüüd vist on kõik.
Ahjaa, see nädalavahetus ka.
Mul mingi jama põlvedega. Eile valutasid jubedalt. Andsid teada, et täna on tulemas kole ilm. Nii see ka oli. Rääkisin S-le sellest hommikul/lõunal, et ma vist kasvan, et sp valutavadki. Tema tegi kohe mu unistuse pikemaks kasvada maha. Ütles: "Looda sa." :D Täna sain Herr R käest mingit head salvi, mis korraks võttis valu ära, kuid nüüd jälle. Ehk muutub homne ilm ilusaks tagasi. Seda näeb hommikul.
Õhtul näitasin S-le üht mõnusat patsi videot ja siis tal oli vaja kohe järele proovida.
Video on siin:
Kuna ta endale seda teha ei saanud, siis katsetas minu peal. No ütleme nii, et selle jaoks on ikka väga pikki ja sirgeid juukseid vaja. Minu lokiliste ja lühikeste juuste puhul jäi pats pisut teistsugune, kuid vähemalt sai ära proovitud nagu S ise ütles. Siin on tulemus (ära nägu väga vaata, see on jube, ma tean):
ja siis mängisime A.J-ga küünetehnikuid :D
Ja nüüd ma siis olen. Istun arvuti taga. Unetu. Ehk peaks õppima hakkama? Ajaloost on teha 5x5 + 5 asja, suurbritannias jäi teha midagi, kirjapraktikas on ka mingid asjad. Njääääää :DKevadet oodates,
Merlin :)

