Helloooo.
Olen pikalt eemal olnud, kuid kõigil postitustel silma peal hoidnud, mida te, kallid sõbrad, postitanud olete :)
Lühike ülevaade minu elust: kool läbi, kodus nädal aega puhanud, 2 päeva järjest rannas oldud, ära põlenud, uue nime saanud, uusi draamasid tekitanud, korteri võtmed kaotanud, tööl käinud, öösel jalgu seinal hoidnud (kannad täitsa läbi), nahka ajanud, uusi sõpru saanud, nüüdseks juba pruuniks saanud (tahan veel), uut töökohta otsinud, mõnusat muusikat kuulanud, kooriproovides käinud, jalutamas käinud and this is it.
Homme on vaja veel juhatajale rääkida ühest kurvast uudisest.
Olen M-ga väga heaks sõbrannaks saanud. Jutud, mida me räägime on seinast seina. Mulle tundub, et meie vestlustes ei saa kunagi olla vaikusi. Täna teenis ta vähemalt oma rõveduse krooni auga välja :D
Btw S, i miss you. Üritan kõik eemal oldud aja tasa teha kui Tõrva tulen. Kuigi ma tean, et selleks on vaja Tõrvas olla nii umbes poolteist aastat või nii.
Lause, mis võttis sõnatuks. "Musi, ma igatsen sind ja tahaks sind väga väga näha." Kunagi eales poleks ma midagi sellist tema
suust oodanud. Imelik, kuid samas ka mõnus, kuid siiski eelkõige imelik.
PS! Mihkel sööb mu vaeseks :D
No comments:
Post a Comment