29/06/2011

Healthy breakfast in bed.

Kes oleks uskunud, et mu päev võib alata nii positiivselt. Ta on mul üks pisike ingel :)


28/06/2011

Eile juhtus ka selline asi, et kui Ketter oli tööl, lõhkusin kogemata vannituba koristades ühe tassi. Nagu öeldakse, killud toovad õnne. Aga siis, õhtupoole istusin Ketu kapi peal ja äkki kukkus peegel kapi peale ja see läks katki. Kas see tasandas nüüd mu õnne ära või ootab mind tõesti 7 aastat õnnetut elu? Õhtupoole, kui Ketter töölt tuleb ja sööb, siis lähme ja matame peegli maha. Muidu ootab mind tõeliselt 7 aastat õnnetut elu.
Ma usun selliseid asju. Õhtu otsa olin paanikas!

Metsa 38/40 ingel.

Ketter on mul ikka üks ingel küll. Eile tundsin end väga halvasti. Võtsin rohu ja siis viskasin pikali. Mõtlesin, et pikutan natuke aega, et siis vaibub see migreenihoog, aga ei, ma jäin hoopis magama. Tunni aja pärast üles tõustes tundsin, et köögist tuleb imehead lõhna. Läksin kööki ja siis nägin taldrikut. Ta mõtles, et ma magan hommikuni, et alles siis näen seda, kuid läks hoopis teisiti. Isegi mu ema ei viitsi mu nimetähtedest pannkooke teha. Liiga hea inimene on see Ketter mul (ma pidin seda kordama). Ma küll ei näita ja ütle seda eriti välja, kui kallis ta mulle on, kuid ma loodan, et ta teab seda siiski :)

Täna hommikul üllatas ta mind sellise võileivaga, mida näeb alumisel pildil. Võileib maitses väga hea ja tervislik.

186 päeva jõuludeni.

Mul on hea meel, et ma selle aasta jaanid veetsin oma pere ja S&S seltsis. Nalja sai palju.
Meeldis ka see, et 22.juunil tantsumäel sai nii mõnedki klassivennad ja -õed ära nähtud. Kahju on ainult sellest, et klassikokkutuleku kuupäeva muudeti ning nüüd ei saagi ma minna :(

Nüüd siis jääb vaid jõule oodata :)

16/06/2011

Korter sai eile endale uue kuue. Loodan, et nädalavahetusel tulevad ema-isa ja vend siia, siis saab ka vanaema antud värvid kätte, et vannituba ja kööki natuke värskendada.
Eile koristamise käigus leidsime Ketuga päris mõnusaid riided diivani alt. Lisan siia siis ka pildid :)

14/06/2011

Polegi ammu siia midagi kirja pannud. Aga see-eest olen ma väga tegus olnud. Olen juba tööl olnud natuke aega, nimelt ma töötan nüüd Centrali Galeriis, nädalavahetusel käisin Tõrvas Summerjam´il – pidu oli päris jube, aga vähemalt nägin nii mõndagi tuttavat ja mõne uue tutvuse ka sobitasin endale, ning mis kõige tähtsam - ME SAIME EILE OMA KORTERISSE SISSE KOLIDA. Oh õudust, kui palju seal koristada vaja oli / on. Kohe kui oma asjad onu juurest ära tõin, hakkasime koristama. Kõigepealt alustasime köögist. Umbes 2 tundi pärast koristamise alustamist, jätsime köögi sinnapaika ning hakkasime raamatuid nn „ära peitma“. Raamatud asetsesid üheksal riiulil. Päris jube. Vahepeal meil sai ikka päris palju nalja. Leidsin ka mõned huvitavad raamatud, mida isegi tahaks lugeda. Nimelt inimene, kes meile oma korteri üürile andis, on raamatukoguhoidja tütar ja sellepärast olid neid raamatuid ka nii palju. Peale selle, et elutoas nii palju raamatuid oli, oli ka Ketu toas raamatuid + veel koridoris ka. Ainukesed raamatud mis me silmale nägemiseks jätsime, olid köögis olevad kokaraamatud. Koristamise lõpetasime kell pool 1, aga mitte terve korteri koristamise. Ainult oma toad, wc ja vannitoa saime korda. Täna kui töölt koju lähme, hakkame kõigepealt endale sööki valmistama ning siis võib koristamismaraton jätkuda. Õnneks homme on vaba päev, et siis saab need jõledalt mustad aknad ära pesta. Loodame, et homme ilus ilm ka oleks.

Meil oli kombeks Ketuga öelda, et „Suveks Haapsallu tulles tahtsime saada iseseisvaks, kuid ikka jäime ikka ema-isa rahakoti peale.“ Nüüd peale raamatute nn „ära peitmist“ ütleme, et „Suveks Haapsallu tulles tahtsime saada iseseisvaks, kuid nüüd oleme hoopis invaliidid.“ Midagi sellist oli. Ma täpset sõnastust ei mäletagi, sest me olime väga väsinud, kui sellised laused lendama hakkasid :D

Pilte saab näha siis, kui korter on täielikult puhas ja siis teen enne ja pärast fototöötlused. Seni aga kallid lugejad, mõnustad suve jätku :)

07/06/2011


Kontsadega Jeti on ikka üleprahi :D

Haapsalus naljast puudu ei jää :)

Kui on palav, siis on probleem, kui on külm, siis on ka probleem.


Selline lõõskav päike on, et jube. Õnneks on galeriis väga jahe.
Kaua see palavus veel kestab?

03/06/2011


Tänane päev on ikka väga väsitav olnud. Ketul oli täna esimene tööpäev.Kõik läks hästi. Päeva lõpp oli kõige parem. PAANIKA on märksõnaks, aga sellest saame ainult mina ja tema aru. Sorri teised :D


Mul oleks ka pidanud täna tööpäev olema, sest homme on juba galerii avamine, aga kerged ülelaskmistiirud. Homme siis kella 9st rassima, et kella 12ks oleks kõik valmis.

Üleeile ja eile sai isegi rannas käidud. Õlad on ikka väga punased ja eelmisel ööl oli päris valus magada ka, aga kõik tuleb üle elada.

Tänane värskeõhu mõõt on ikka ületanud üle igasuguse piiri.

Olgu, jutt kisub imelikuks. Ma usun, et see tuleb sellest, et ma olen ikka väga väsinud.

Btw! Ootame jubedalt Ketuga esmaspäeva. Kui esmaspäev on kätte jõudnud, siis jagame oma uudist ka teiega.

Kalliralli kõigile.

Merka :)