Sms-mäng
Merlin: Miks loengus pole?
Annika: Sest loeng lükati selle asja pärast edasi.
Merlin: Miks Rauda kuulamas pole?
Annika: Vaata vasakule :D
Hääl, mis ma pärast vaatamist tegin oli selline, et kursaõed, kes mu kõrval istusid, mõtlesid, et midagi juhtus :D
28/04/2011
25/04/2011
Käisin õhtupoole Annikaga prügi viimas. Tagasi jõudes, vaatasin peeglisse seni kuni Annika prügikotti küsis endale. Ma olen siiani arvanud, et ma pole just kõige ilusam, aga nüüd ma avastasin, et ma pole nii kole kui ma arvasin. Olen täitsa nägus. Aga see on ainult minu arvamus :)
Nüüd ma siis hakkangi iga hommik peeglisse vaatama ja ütlema, kui ilus ma olen.
Segane jutt, kuid nagu Meelis ütleb, et peale kella 24.00´i räägivadki inimesed imelikku juttu, sest kell on seal maal :D
Nüüd ma siis hakkangi iga hommik peeglisse vaatama ja ütlema, kui ilus ma olen.
Segane jutt, kuid nagu Meelis ütleb, et peale kella 24.00´i räägivadki inimesed imelikku juttu, sest kell on seal maal :D
23/04/2011
Leidsin isa vana plaadikollektsiooni. Uskumatu millist klassikat sellest kollektsioonist leida võis. Olen täna helistanud igale sugulasele, kel vähegi võiks olla grammofon, kuid tulutult.
See on veel pisike käputäis, mis mult kapist välja andis leida. Mõned head siia ka siis üles:





Kui kellelgi on kodus mingi vana töökorras grammofon, siis ma olen sellest vägagi huvitatud :)
See on veel pisike käputäis, mis mult kapist välja andis leida. Mõned head siia ka siis üles:
Kui kellelgi on kodus mingi vana töökorras grammofon, siis ma olen sellest vägagi huvitatud :)
22/04/2011
Nädal tagasi sai läbi abiõpetaja praktika. Ainult üks sõna: VINGE!
Esmaspäeval sai käidud ka pisikeste playbacki vaatamas. Poleks iial uskunud, et I klassi õpilased raske tantsu ära suudavad õppida, kuid seda nad tegid. Nad said väga hästi hakkama ning ma olen nende üle uhke.
Muidu on kõik hästi ning ma juba ootan, mil see kool läbi saaks, sest hing ihkab juba suvevaheaega, mil saab jalad seinale visata, mitte, et ma seda juba viimased kuu aega poleks teinud, kuid siiski.
Peab tunnistama, et võin kalendrisse tänase päeva juurde suure risti märkida, sest lugesin 2 raamatut läbi. Seda juhtub harva, et ma võtan kätte raamatu ja seda ka loen. Võib öelda, et ma olen enda üle uhke. Kui homme on sama ilus ilm nagu täna siis lähen küll seda jäädvustama oma kaamerakesega, sest täna selleks lihtsalt aega ei olnud.
Järgmiste pildikestega tervitaks neid, kel kevad hinge on pugenud ning neid, kes soovivad endale sirgete juuste asemel lokke :)


Kauneid pühi kõigile lugejatele :)
Esmaspäeval sai käidud ka pisikeste playbacki vaatamas. Poleks iial uskunud, et I klassi õpilased raske tantsu ära suudavad õppida, kuid seda nad tegid. Nad said väga hästi hakkama ning ma olen nende üle uhke.
Muidu on kõik hästi ning ma juba ootan, mil see kool läbi saaks, sest hing ihkab juba suvevaheaega, mil saab jalad seinale visata, mitte, et ma seda juba viimased kuu aega poleks teinud, kuid siiski.
Peab tunnistama, et võin kalendrisse tänase päeva juurde suure risti märkida, sest lugesin 2 raamatut läbi. Seda juhtub harva, et ma võtan kätte raamatu ja seda ka loen. Võib öelda, et ma olen enda üle uhke. Kui homme on sama ilus ilm nagu täna siis lähen küll seda jäädvustama oma kaamerakesega, sest täna selleks lihtsalt aega ei olnud.
Järgmiste pildikestega tervitaks neid, kel kevad hinge on pugenud ning neid, kes soovivad endale sirgete juuste asemel lokke :)

Kauneid pühi kõigile lugejatele :)
04/04/2011
Vaatasin just mõni minut tagasi Norras tehtud videosid. Kui alguses mõtlesin, et pärast videosid järgi vaadates pole enam üldse nii lõbus kui lives näha, siis ma eksisin. Praegu tunduvad videos olevad tegevused ja naljad palju paremad ja naljakamad kui alguses.
Tahaks aega tagasi kerida ning kõike uuesti kogeda. Õnneks homme saame kõik koos mäletada häid aegu ning võib olla isegi mõned pisarad poetada. Ootan juba!!!
Olen enda üle päris uhke, sest tegin täna väga palju oma koolitöid ära. Võin endale hinde "5" panna küll :)
Tahaks aega tagasi kerida ning kõike uuesti kogeda. Õnneks homme saame kõik koos mäletada häid aegu ning võib olla isegi mõned pisarad poetada. Ootan juba!!!
Olen enda üle päris uhke, sest tegin täna väga palju oma koolitöid ära. Võin endale hinde "5" panna küll :)
03/04/2011
Tänase päeva kõige suurem nali.
Kalad
Kui su alateadvus näägutab su kallal, siis võibolla vaevab teda mingi lõpetamata töö või klaarimata suhted. Ehk oleks aeg võtta telefon ja öelda sellele inimesele, et sul on kahju ning paluda andeks. Isegi kui see samm veel konflikti ei lahenda, näitaks selline tegustemine su küpsust. Ega kõik ei saa alati nii olla, nagu meile meeldib. Ilmselt oled kellelegi varba peale astunud.
Kalad
Kui su alateadvus näägutab su kallal, siis võibolla vaevab teda mingi lõpetamata töö või klaarimata suhted. Ehk oleks aeg võtta telefon ja öelda sellele inimesele, et sul on kahju ning paluda andeks. Isegi kui see samm veel konflikti ei lahenda, näitaks selline tegustemine su küpsust. Ega kõik ei saa alati nii olla, nagu meile meeldib. Ilmselt oled kellelegi varba peale astunud.
Subscribe to:
Posts (Atom)



