Tänase päeva laul :)
26/09/2010
Kõik just nii ju ongi
muigad kibedalt
kõik on ikka vanamoodi
proovid ennast panna loodi
ja sa läed
ja sa läed
sa läed
kuni lõpuks näed
su ees on enda jäljed
iga päev
Kes otsib ei see leia
vaid siis kui komistab
oma aias pigem hulla
ehk siis leiad oma kulla
ja sa läed
ja sa läed
kuni lõpuks näed
su ees on enda jäljed
iga päev
ja sa läed
ja sa läed, sa läed
kuni lõpuks näed
su ees on enda jäljed
iga päev
Kõik just nii ju ongi
jah just nii ma tean
kõik on jälle omamoodi
annan sulle uue koodi
et sa teaks - ma läen - ma läen
kuni lõpuks näen
mu ees on enda jäljed
ja ma läen - ma läen
kuni lõpuks näen
mu ees on enda jäljed
ja ma läen
ja ma läen, ma läen
kuni lõpuks näen
mu ees on enda jäljed
iga päev
muigad kibedalt
kõik on ikka vanamoodi
proovid ennast panna loodi
ja sa läed
ja sa läed
sa läed
kuni lõpuks näed
su ees on enda jäljed
iga päev
Kes otsib ei see leia
vaid siis kui komistab
oma aias pigem hulla
ehk siis leiad oma kulla
ja sa läed
ja sa läed
kuni lõpuks näed
su ees on enda jäljed
iga päev
ja sa läed
ja sa läed, sa läed
kuni lõpuks näed
su ees on enda jäljed
iga päev
Kõik just nii ju ongi
jah just nii ma tean
kõik on jälle omamoodi
annan sulle uue koodi
et sa teaks - ma läen - ma läen
kuni lõpuks näen
mu ees on enda jäljed
ja ma läen - ma läen
kuni lõpuks näen
mu ees on enda jäljed
ja ma läen
ja ma läen, ma läen
kuni lõpuks näen
mu ees on enda jäljed
iga päev
Ma sooviks, et Hannela mulle seda praegu lauaks. Igatsen neid aegu.
11/09/2010
Ohjah. Olen olnud eemal päris pikka aega. Nüüd siis saan jälle alustada oma blogiga. Suvi läks nii ja naa. Enamus ajast puhkasin. Mõned esinemised olid ka, aga ma ei hakka minevikku meenutama, sest vanaema ütles ükskord, et kes minevikku meenutab, see on ajaloo õpetaja :D
September algas hästi. Mulle isegi kool meeldib, st mulle meeldib loengutes käia ja vanu tuttavaid näha, kuid mulle ei meeldi õppida. Hetkel peaksin ka tegelema maateaduse ja eluslooduse portfoolioga, kuid ma lihtsalt olen laisk. Ja ma tunnistan seda, sest hetkel puudub igasugune motivatsioon õppimiseks.
Haapsalus olen olnud juba nädal aega. Selle nädala jooksul on olnud nii draamat kui ka nalja.
See aasta elan Mariga jälle koos, mis on hea, sest kui teda poleks siis ma arvatavasti kukuks varsti Kolledžist välja oma tegemata tööde pärast. Tema ongi minu inspiratsioon õppimise lainel.
Oleme jõudnud juba käia ka ühel peol. Mitte, et me ise oleksime tahtnud minna, kuid meile käis eile Einar pinda oma välja minemise jutuga. Mul, Maril ja Meliital oli ennem välja minekut imelik tunne, et me kahetseme, et me välja lähme. Ma ei tea kuidas teistega on, kuid mina natuke isegi kahetsen. Selline ebakindlustunne on hinges. Aga ma loodan, et järgmine pidu kuhu ma lähen, on palju parem ja mõnusama seltskonnaga. Mitte, et ma loodan, vaid ma TEAN seda, sest see on rebastepidu, mille me see aasta korraldame esmakursuslastele.
Praegu nagu üksikasjalikult ei hakkagi rääkima, sest ma olen hetkel liiga laisk selleks.
Eile kuulsin head laulu:
Enjoy :)
September algas hästi. Mulle isegi kool meeldib, st mulle meeldib loengutes käia ja vanu tuttavaid näha, kuid mulle ei meeldi õppida. Hetkel peaksin ka tegelema maateaduse ja eluslooduse portfoolioga, kuid ma lihtsalt olen laisk. Ja ma tunnistan seda, sest hetkel puudub igasugune motivatsioon õppimiseks.
Haapsalus olen olnud juba nädal aega. Selle nädala jooksul on olnud nii draamat kui ka nalja.
See aasta elan Mariga jälle koos, mis on hea, sest kui teda poleks siis ma arvatavasti kukuks varsti Kolledžist välja oma tegemata tööde pärast. Tema ongi minu inspiratsioon õppimise lainel.
Oleme jõudnud juba käia ka ühel peol. Mitte, et me ise oleksime tahtnud minna, kuid meile käis eile Einar pinda oma välja minemise jutuga. Mul, Maril ja Meliital oli ennem välja minekut imelik tunne, et me kahetseme, et me välja lähme. Ma ei tea kuidas teistega on, kuid mina natuke isegi kahetsen. Selline ebakindlustunne on hinges. Aga ma loodan, et järgmine pidu kuhu ma lähen, on palju parem ja mõnusama seltskonnaga. Mitte, et ma loodan, vaid ma TEAN seda, sest see on rebastepidu, mille me see aasta korraldame esmakursuslastele.
Praegu nagu üksikasjalikult ei hakkagi rääkima, sest ma olen hetkel liiga laisk selleks.
Eile kuulsin head laulu:
Enjoy :)
Subscribe to:
Posts (Atom)