20/05/2010
Tänane koolikorralduse loeng läks nii aeglaselt, kuid lõbusalt. Tänan Victoriat ja Kristiinat lõbusa loengu eest.
Nüüd vaatan vaheldumisi Kättemaksukontorit ja Ajujahti (Merlily on ka saates - kõik hääletamaaaa :D)
Btw, keegi võiks mu köha ka endale võtta. Köhin nagu hobune ja see ei ole hea :(
17/05/2010
15/05/2010
Nüüd istun ma arvutis. Filosoofia paberid on vist mulle silma viskama hakanud. Kuidagi ei taha see õppimine täna minna. Aga okei, ma mõtlen, et äkki saan midagi veel ära tehtud ennem kui väga ära kustun siin.
Kõrvaltuba läheb peole. Palju õnne neile.
Reedel saab asju pakkima hakata ning koju minna :)
No nii .. nüüd on siis peaaegu kaks nädalat möödas sellest, kui me saime võidukalt pärjatud Neerpeltis. Igatahes, need nädalad on olnud väga sisukad. Ma eriti ei viitsi praegu sellest reisist rääkida, sest selleks on vaja pildi materjali kõrvale. Ausalt, see lihtsalt oli väga lahe reis, piltide järgi vaadates võib mõnigi öelda, et me läksime sinna midagi muud tegema kui laulma.
Aga igatahes, ma kirjutaks siis alates sellest kui ma Tõrva jõudsin. Esmaspäev vastu teisipäeva. Orienteeruvalt kell 2 jõudsime Tõrva. Tegime peatuse KEKis ja sealt edasi eskortisid meid 2 politseiautot kesklinna. Seal nägime, et kaamerad on platsis. Muidugi nägin ma välja täpselt selline nagu ma oleksin just talveunest ärganud. Õnneks ma kaamera ette ei jäänud ning seega pole mul vaja põdema hakata.
Peale bussist väljumist tuli pisike pisar silma küll, sest kuna ma nii väga kartsin lennukiga lendamist, oli mul väga hea meel näha oma ema, isa ja kullakallist vanaema. Et me väga märjaks ei saaks, kuna sadas vihma, viidi meid Musta Kõutsi Kõrtsi, kus meid ootasid meie fännid, osad vanemad (kes väljas polnud), linnavalitsuse tegelased jt. Seal me siis laulsime, võtsime vastu lillekimpe ja 10 000 krooni või euro suuruse tšeki. Peale kõnesid me siis hakkasime sööma. Ma võtsin ka midagi, aga ma ei mäleta mida, sest ma olin tõsiselt väsinud ja kurnatud. Kõutsist sain ma minema alles kell 4 hommikul. Koju jõudes läksin ma magama oma suurde voodisse, mida ma igatsesin ikka päris palju. Kell pool 7 pidin juba üles tõusma, et ma saaksin oma asju pakkida ja siis kella 7st startima hakata. Asjad pakkis muidugi mu ema, sest ma ise ei olnud selleks võimeline. Alguses pidi vend kooli minema, aga ma vabastasin ta sellest. Ma arvan, et ta oli õnnelik selle üle.
Sõit Haapsallu kulges magades. Pärnus tegime Kaubamajaka juures peatuse. Kui me avastasime, et kaubamajakas on kinni siis me hakkasime edasi sõitma. Lihula tanklas tegime ka pisikese peatuse ning siis sõitsime edasi Haapsalu poole. Terve tee, kuni Lihulani ma magasin. Kell 10.05 jõudsime Haapsallu. Siis tuli mul mõte, mis oli väga idiootlik mõte, et võiks minna loengusse. Ma võin öelda, et seal loengus ma midagi erilist ei mõiganud, sest enamus ajast ma lihtsalt nokkisin vaikselt omaette. Kell 10 algas loeng ning see kestis kella 13ni. Jah, ma elasin selle üle. Thank God.
Maateadusesse ma ei jõudnud, kuna 1) ma ei olnud õppinud kontrolltööks ja 2) ma olin väga väsinud.
Magama läksin ma sel päeval kell 21.15. Ma olin nii väsinud, et ma jäin kohe magama. Mari õppis ülemisel naril. Öö veetis Allani juures, kuna ma olin nii sügavalt maganud, et ma hakkasin norskama. Aga õnneks sai Mari sellest aru ja ei mõistnud mind hukka.
Kolmapäeva hommikul läksime siis arvutisse. Seal tegime mingit powerpoint´i asja. Kell 15.15 algas elusloodus, kust pidi ka KT tulema, kuid see jäi ära, kuna ma vabandasin ja siis teised ka, kes oleksid võinud selle ära õppida vabalt vms. Kolmapäeva öösel oli meil jällegi probleemiks see, et meie kõrval toas olevad tüdrukud õppisid öösel. Mari pidi karjuma neile, et nad vaiksemalt oleksid, sest need seinad, mis on meie tubade vahel on, on lausa papist. Ime ka pole, kui mingi vaiksemgi heli läbi kostub. Neljapäeva hommikul vabandas Kerli, et olid natuke lärmakamad olnud.
Kui ma neljapäeval (06.05.2010) eesti keele loengust tagasi tulin, siis nägin ma kõrval uksel silti „MAGAN“. No kurja, magatakse öösiti mitte ei lärmata. Õhtu poole läksin Markoga Läänemaa keskusesse instrumentaariumisse, sest mul on hädasti prille vaja. Ma kahjuks enam ei näe. Sellega seoses on üks teine jutt. See on Brüsseli jutt. Aga igatahes, ma ei saanud endale prille, kuna ma ei leidnud midagi ilusat endale. Pean veel helistama sinna, et silmaarsti juurde endale aeg saada ja siis raamid välja valima. Need ma valin arvatavasti Katriniga välja, kuna mu onust ei ole asja :D
Neljapäevane päev möödus üldse õppides eesti keelt, kuna mul oli reedel eesti keele eksam, mis ei läinud arvatavasti hästi.
Neljapäev vastu reede ööd ootas mind küll väga mõnus üllatus. Kell 04.39 helistas mulle Kris ja tahtis mulle laulda. Ta küsis, et kas ma kujutan ette, et tema käis karaoket laulmas. Muidugi ma ei kujutanud seda ette, kuna siis kui mina tahan et ta mulle laulaks, siis ta seda ei tee, aga suurele lavale läheb küll. Ma olen natuke pettunud temas nüüd.
Koju läksin Janariga. Tee algusel kuulasime me Kukerpille. Suhteliselt jube. Aga pärast oli hea muusika. Pean mainima kas seda, et ma istusin Marko ja Maidu vahel taga ning ma tundsin end nagu pisikeses karbis olevat.
Reedel, 7 mail mõtlesin ma, et ma ei lähe õhtul välja, sest nii palju on vaja õppida, aga kus sa siis sellega. Peremees tõmbas kiirelt kõned peale ja juba ma läksingi välja. Võtsin endale mingi 2 siidrit ja siis panin tantsumäele ajama. No seal oli küll väga erinev seltskond kokku tulnud. Nägin oma vanu klassivendasid. Imelik, alati kui ma neid näen, on nad purjus :D
Laupäeva (08.05.2010) päeva veetsin ma raamatute taga. See pole küll minulik, kuid mulle isegi meeldis õppida. Õhtul käisin saunas ning peale seda ma kustusin kiirelt. Pühapäeva veetsin jälle raamatute ja läpaka taga. Silmad olid ikka väga valusad õhtuks. Õhtu veetsin oma venna, suure jäätise ja filmiga, aga filmi nime ma enam ei mäleta. Esmaspäeval (10.05.2010) passisin niisama. Tegin perele söögi valmis ja siis kui isa koju tuli, sõi ja peale söömist me hakkasime Haapsalu poole sõitma. Võtsime vanaema ka kaasa, sest ta tahtis Marko juurest läbi minna ja asjatada seal korteris ja mingi sõbranna juurest ka läbi käia. Haapsallu jõudsin mingi kell pool 10 õhtul, aga ega ma kohe ühikasse läinud. Ma läksin ikkagi Marko juurde ja alles natuke ennem 11 ma jõudsin ühikasse. Vastuvõtt polnud küll kõige parem, kuid eks kõik tuleb üle elada.
Teisipäeval (11.05.2010) oli meil kurikuulus maateadus. Seal pidin ma ettekande ja töölehe tegema, kuid oh üllatust, Tuisule see ei meeldinud. Aga no mis teha, selline ta juba kord on.
Kolmapäeval oli arvutist eksam, mille ma muidugi A sain.
Neljapäeval oli Saaremaa Ühisgümnaasiumi direktoriga loeng. Sealt tulin ma kell 13 ära, sest ma tõesti ei jõudnud kuulata, kuidas ta end ja oma peret kiidab. Ta ego on samasuur nagu ta juuksed – need on hiiglaslikud.
Ahjaa .. õhtul oli siis @8s pidu, kolledži sünnipäeva pidu. Mul on hea meel, et ma sinna läksin, sest ma sain hea kõhulihaste trenni ning ma nägin ka Keith´i. Ta on samasugune nagu varem, mingis mõttes musta huumoriga ja väga sõbralik. Peol läks kõik hästi, ma isegi tantsisin mingi 2 tantsu, kuna Mari V vedas mu tantsuplatsile. Põhilise aja veetsin ma ikka meeste seltskonnas. Jah, just nimelt meeste seltskonnas. Ma olin oma kursuselt ainuke, kes kohale läks ja kujutate ette, me, I kursus, saime mingi diplomi, sest me oleme väga aktiivsed olnud. Sorri, kuid stiilipeol olid ainukesed aktiivsed Mari ja mina, nii et ei tasu kõigile siin seda diplomit jagada. Ja kõige tipuks võttis Liis selle enda kätte, kuigi see peaks minu ja Mari toa seina praegu ehtima. Mitte, et ma tahaks halb inimene olla, kuid nii need asjad küll ei käi. Sorri Liis, kui sind solvasin kuidagi.
Igatahes, peo juurde tagasi. Pidu kestis kella 24 vist, me tulime ennem ära, sest rahvas läks laiali. Ma siis tulin, nagu eelmine kordki, koos meestega ära, sest kes neid Haapsalu tänavaid ikka teab. Jutud käivad mingitest hulludest ja ma ei ole kunagi julenud üksinda pimedas tulla isegi Africast mitte, mis siis, et see mul ainult mingi 200 meetri kaugusel on. Ühika ette jõudes passisime niisama selle ees, siis sain tuttavaks Gümnaasiumis käiva kutiga, kelle nimi on Joosep. Peaks ära mainima, et ta räägib naljakalt, s-täht on kuidagi naljakas. Mingi aeg läksime ühikasse sisse. Ma mõtlesin, et lähen kohe magama, sest mul pea nii hullult valutas, aga siis hüppas Timo meie boksi sisse ja küsis, et kas ma neilt ka läbi lähen. Ma muidugi läksin. Passisime seal ja siis mingi aeg seni, kui mul ikka jõhker uni tuli. Siis läksin ma oma tuppa ära. Kuna mul arvuti käis, siis mõtlesin, et olen natuke ja siis lähen magama, aga ei. Meelis hakkas minuga Manis rääkima ning siis ma istusin ikka päris kaua üleval. Ei mäletagi mis kell oli kui magama sain.
Eile passisin tühja, ei käinud isegi õues, mitte et mul oleks pohmakas olnud, kuid õues oli nii lämbe, vihma sadas pidevalt, lõi äikest ja müristas. Ise ka imestan, et ma reedel nii varakult magama läksin, kell pool 1. Natuke peale 12st, helistas Kris mulle. Miks ma küll ei imesta, et ta purjus oli. Ta helistab ainult siis kui ta on joonud. Igatahes, ma säästsin teda tema arvest ja lõpetasin kõne päris kiirelt ära, sest tema jutust ei olnud lihtsalt võimalik aru saada. Sorri Kris, aga kui tahad rääkida, siis räägime kaine peaga ikka.
Ja nüüd laupäeva hommikul ennem 9 olin ma üleval. Kohutav. Aga õnneks on ilus ilm. Täna on siis plaanis minna Jannega Noortepäevale linnusesse. Ma arvan, et tuleb hea päev, ma vähemalt loodan. Päev täis õnne, natuke õppimist ja pralletamist :)
Olgu, ma lähen käin nüüd dušši all ära, et neiud kõrvaltoast saaksid ka tunda seda, mida meie igahommik tunneme ja siis teen endale midagi süüa.
Kirjutan siis, kui on aega. Nägemist.
Ja btw S, mul on sulle ideaalne kingitus juba välja valitud ;)
