22/03/2013
Pakkisin raske südamega oma rohelise reaktiivi kotti ning hakkasin kasutama oma uut rüperaali. Nii harjumatu on see, et kõik on nii vaikne. Tavaliselt oli ikka toas kuulda, kuidas reaktiiv tahtis lendu tõusta :p
Kui paljudele ei meeldi windows8, siis mina pean tõdema, et ma olen juba täitsa ära harjunud sellega. Kõik on peaaegu samamoodi nagu win7. Täpselt, peaaegu. Aga ma olen rahul. Uus rüperaal on küll suurem, kuid palju kergem. Aku peab vastu rohkem kui 25 minutit :D
Nüüdsest saan loengutes rahulikult istuda ja mitte häbi tunda, sest rüperaal ei tõuse õhku või ei hakka plahvatama :D Aga aitab sellest.
Käisin täna ka kolledžis. Rääkisin Anneliga veidi juttu. Tundub, et peab hakkama pingutama, et kõik kolmapäevaks valmis saaks. Või siis vähemalt nädala lõpuks. Teema iseenesest polegi nii raske, kuid materjali on raske leida. Eriti võõrkeelset materjali. Kui materjal oleks koos, siis oleks kõik imelihtne. 24h ja töö olekski valmis. Vähemalt mustand.
Õues olev külmus võiks ka otsa saada. Jah, ma tean, ma ootasin seda lund nii pingsalt, kuid cmon, märts hakkab läbi saama. Aprilli esimesel nädalal võiks rohi juba näha olla :)
Fingers crossed, et ma ei leiaks endale järjekordselt mingit muud tegevust, et seminaritöö kõrvale panna.
16/03/2013
Morning dreams
2nd morning in a row I have seen one person in my dreams. I know but I've never spoken to that person. What´s that mean?
13/03/2013
Something good!
Seminaritöö kirjutamine ei edene üldse. Kirjakeste riputamine igale poole ei motiveeri mind üldse. Koguaeg jääb midagi muud silma, mida teha oleks vaja. Peab vist karmimad meetmed käsile võtma.
Nautige head muusikat :)
Nautige head muusikat :)
Subscribe to:
Posts (Atom)







