03/05/2012

Hello almost summer

So many things to do.
To do list (date: next week):
1. History
2. Great Britain
3. Uurimustöö sissejuhatus, retsensioon.

Tänane hommik algas varakult. Kuna Mihkel elab ka nüüd minuga, siis tema äratus on kell pool 8, et ta kooli jõuaks. Ärkasin ka täna varakult. Sain isegi mõningad asjad hommikul selge peaga ära õpitud. Homme ärkan arvatavasti Mihkli äratusega. Kirjapraktika reporti kirjutamine vajab üle vaatamist.

Täna oli laulmine ka. Enne laulmist ma muidugi magasin. Olin nii väsinud. Isegi K nägi seda. Peale laulmist sain A.J, S, M ja meestega kokku. Pärast tulid korraks moekad härrad ka kossuplatsi juurde. Kaamera käes. Jah, ma jäin ka pildile, kuigi nagu paljud juba teavad, siis mulle ei meeldi, kui minust pilte tehakse. Mulle isiklikult meeldib olla teisel pool kaamerat. R tegi mu hiigelsuurest ninast ka ühe pildi.



To sum up, it was great day today.

JA mis puutub koolis käimisse, siis koolipäevi on jäänud täpselt nii palju, et ma saan need ühe käe sõrmedel kokku lugeda (H). Kuigi jah, there is so much to do. But I can do it. If I can´t believe in myself who else? :)

Reedel pean peo maha. Mul suva :D

No comments: