15/05/2012

Finally at home

Jah, ma jõudsin eile koju. Magasin terve bussisõidu ja kui ma Tõrva jõudsin, läksin kohe lillepoodi, et emale lilled osta, sest ma pidin emadepäeval olema Haapsalus. Poodi sisse astudes, ütles müüja esimese asjana: "Mida sa siin teed? Ema just läks ära." Ma mõtlesin, et tore sind ka näha ja ma tean ja, et ema läks ära - mul on mobiiltelefon. Nägin ära vanaema ka. Tõi mu koju. Ta on ikka väga kallis mulle.
Kohe kui koju jõudsin, lasin kutskad välja aiast. Jooksin nendega natuke aega ja alles siis viisin kõik oma kodinad tuppa. Te ei kujuta ette, kui hea tunne see oli - käia lühikeste riietega, plätudega äsja niidetud murul. Ja otse loomulikt mitte ühtegi pilve polnud eile. Supper ilm.
Täna, jah päike paistab. Mõned pilved on taevas, kuid see ei sega välja töötamist ja olemist.

Olen 1 päeva Haapsalust eemal ja juba on jamad kaelas. Kui pühapäeval tagasi lähen ja asjad pole lahenenud, siis lähen klaarin ise asjad ära. Kaua võib. Ja kallid naabrid. Kui teised korteripüstaku elanikud pole kurtma tulnud, siis ei tohiks ka teil olla meiega mitte mingisugust probleemi. "Öörahu rikkumine" ei tähenda seda, et kui inimene on vaikselt toas, bass maas ja vaatab filmi. See tähendab, et kui  Ma peaks ka hakkama akendele koputama ja ütlema, et pange oma venepläust kinni/vaiksemaks.

Igatahes, kõik halb tuleb hetkel unustada. Lähen naudin oma järjekordset puhke päeva.

No comments: