26/04/2013

Lapsesuu: Armumise kindlad eesmärgid


* Sellest saab aru küll, et sa armunud oled. Sest siis sa muudkui seisad ja vaatad seda poissi ja ei kuule üldse, mida täiskasvanud ütlevad. 7-aastane
* Kui ollakse armunud, siis istub üks kodus ja joob kohvi ja vaatab filmi. Ja siis on teine toa ära koristanud. 6-aastane
* Kui oled ühesse või teisesse armunud, siis sõidab selle inimese pea kogu aeg sinu peas ringi. 9-aastane
* Armastajad ainult vahivad teineteist ja söök jahtub ära… Teised inimesed hoolivad ikka rohkem sellest toidust. 9-aastane
Kuidas leida pruuti või peigmeest?
* Ma olen peigmehe otsimise ära lõpetanud, sest see võtab täitsa palju aega. 9-aastane
* Ma ei mäletagi, kuidas ma Piiaga käima hakkasin. Sest see oli mitu aastat tagasi. 6-aastane
* Kui väljas käid, siis leiad endale pruudi. Ja kui siis oled olnud mõned aastad abielus ja lapsed saanud, siis läheb pruut tööle ning isa läheb linna peale ja leiab veel ühe pruudi. 8-aastane
* Ütle, et omad tervet komipoodide ketti. 6-aastane
* Üks kindel värk on viia tüdruk välja sööma. Vaata midagi, mis talle kindlalt meeldib. Minu puhul mõjuvad alati friikartulid. 9-aastane
Kas võib olla ka mitu pruuti?
* Vabalt võib mitu pruuti olla. Nad võivad järjekorras seista. 6-aastane
* Mul on ainult üks pruut, aga ma katsun mõned veel leida. 7-aastane
* Iga kord kui abiellud, pannakse sõrmus sõrme. Niiet abielluda saab ainult kümme korda. 7-aastane
* Ma arvan, et mul on olnud 4 peigmeest. No vähemalt rohkem kui kaks. 8-aastane
Tüdinenud
* Kui tahad peigmehest lahti saada, siis ära ütle talle enam lihtsalt midagi. 7-aastane
* Kui enam mingit peigmeest ei taha, võib öelda: “Tee ise süüa”. 8-aastane
Truudusetus
* Kui naine peab iga päev süüa tegema, siis pole mees truu. 8-aastane
* Truudusetus on siis, kui mees ostab lillekimbu, aga naine ei saa seda kunagi kätte. 7-aastane
Miks armastus just kahe konkreetse inimese vahel tekib?
* Noh, see on sellepärast, et äkki on ühel inimesel värinad ja siis ta leiab kellegi teise, kellel on ka sellised värinad. 6-aastane
* Keegi pole päris kindel miks see juhtub, aga ma olen kuulnud, et sellel on mingit pistmist lõhnaga, sellepärast ongi parfüümid ja deodorandid nii populaarsed.
* Ma arvan, et sa pead mingi noolega pihta saama või midagi seesugust, aga see ülejäänud ei pidavat enam nii valus olema. 8-aastane
Kuidas olla hea armastaja?
* Enamuse aega tuleb armastades mööda saata, selle asemel, et minna tööle. 7-aastane
* Ära unusta oma naise nime… see võib armastuse sassi ajada. 8-aastane
* Peab olema hea suudleja. Siis võib-olla naine ei panegi tähele, et sa jälle jätsid prügiämbri välja viimata. 8-aastane
Ilust ja välimusest armastuses
* Kui sa tahad, et sind armastataks keegi, kes pole su enda perekonnast, siis poleks paha olla ilus ka. 8-aastane
* See pole alati tähtis, milline sa välja näed. Vaata mind. Mina olen ju ilus, aga mul pole veel kedagi, kellega abielluda! 7-aastane

Allikas: http://meeldib.ee/2013/04/lapsesuu-armumise-kindlad-eesmargid/#ixzz2RVm132CS

23/04/2013



Kõigepealt mängisin ise põetajat ning nüüd on asjalood sellised, et vajan ise põetaja teenust. 
Ole veel hea ja lahke.

Ettevõtluse alused 23.04.2013

"Rataste vahele jäävad need, kes seal on."
                                                  ~ Cynne Põldäär
-------------------------------------------------------------------------------------------

"V: Millal paus on :D
M: pool 16
V: mul on kotis 2 küpsist, 1 banaan ja šoks :D
M: sellest saab ju korraliku tordi kokku teha ju :D
V: küsime siis kellel veel mida kottides on :D"
-------------------------------------------------------------------------------------------

"M: Oh, ülihea idee. MS Fotostuudio.
V: Jumala hea, oot, miks just S?
M: Merlin Soomets :D"
-------------------------------------------------------------------------------------------


"V: küll hakkas minema noh:D

mõte läks lahti
nagu kõht peale 100kg ploome:D"

14/04/2013

Pilt ütleb kõik


Jimmy fallon kirjutab igal reedel oma saates Thank you notes´e. Viimane, mis ma kuulsin ja hirmsalt meeldima hakkas, oli selline:
"Thank you, clapping, for being high fives that you keep to yourself."

10/04/2013

Mind pani ja paneb siiamaani imestama see, et mõningad inimesed, kes mind näevad ning suhtlema hakkavad, arvavad, et ma olen hästi avatud, sõbralik ning kõike head veel inimene. Kui ütlen, et nad arvavad täiesti valesti, siis teevad suuri silmi, et mis asja, et see pole küll võimalik.
Räägitakse, et purjus inimese käest saab absoluutselt kõike teada ning, et kõik, mida purjus inimene räägib, seda ta ka mõtleb. Minu puhul on see kõik teisiti. Ma olen kinnine inimene nii kaines kui ka mitte-kaines-olekus. Miks see nii on, sellele küsimusele ma otsin vastust juba päris pikka aega. Eile VIST oli selline tuju, et tahaks kõik lihtsalt südamelt ära rääkida, KUID inimest kellele rääkida, lihtsalt polnud. Üksiku hundi tunne tuleb peale.
Mul on hea meel, et mind usaldatakse ja mulle räägitakse oma värkidest ja särkidest ning ma tahaksin, et ma suudaksin ka usaldada inimesi, kes mulle usaldavad oma asju, aga võta näpust.

Ma loodan, et ükspäev suudan ka mina oma isiklikke asju usaldada. Ma ei tea kaua usalduse võitmisega aega läheb, kuid ükspäev kindlasti.

03/04/2013

Kui sa oled hommikul kohe esimese asjana voodist välja tulles end vigastanud, siis on päev korda läinud.

01/04/2013

How stupid can I be?
I think that I´m that person who never learns from their own mistakes.
Nothing to say.
Just so stupid.
Stupid.