31/03/2011

Sama kiirelt nagu ma oma mõtted sissekandesse kirjutasin, sama kiirelt ma need ka kustutasin. Mul oleks siia nii palju kirjutada, kuid nagu J ütles, ma ei oska olla halb inimene. Ükskõik kui halvasti ma inimese kohta siia ka kirjutada ei tahaks, ma lihtsalt ei suuda. Olen ikka ja jälle endale öelnud, et igas inimeses on olemas ka see positiivne pool, isegi kui ta on üdini halb.

Eile mul polnud sellist tunnet, et tahaks minna koju, kuid täna ma juba mõtlen sellepeale, kuidas ma saan järjekordselt endale ühe vaba nädala.

Tahaks nutta, sest kõik hea, mida ma olen viimase kuu aja jooksul teinud, on tagasi tulnud paraja bullshitina.

13/03/2011


Siin on 4 raamatut, mida ma pean lugema ja 5 mida ma lugema ei pea, kuid see eest võin. Ma olen enam kui kindel, et mul on pühapäevaks kohustuslikust kirjandusest loetud 2 ja mittekohustuslikust kirjandusest vähemalt 3. Ma pole küll väga sõber raamatutega, kuid kui ma leian midagi sellist mida ma tahaksin lugeda, siis ma ikka võtan end kätte.

Vähem kui nädal on jäänud, et ma saan oma sõbranjedega veeta mõnusat aega. Ma arvan, et ma pole ühtki reisi nii väga oodanud kui seda. Esiteks juba seltskonna pärast ja teiseks sellepärast, et siis saab iga-aastase reisikalendrisse linnukese märkida. Saksamaa 2x, Itaalia, Norra, Brüssel, Soome, Rootsi, Sankt-Peterburg, Läti, Leedu, Poola, Prantsusmaa.

Aga see selleks. Ma tegelen edasi siis nüüd oma õppetükkidega :) Ahjaa, homseks segavaks faktoriks võib tulla Tõrva linna laulukarussell, kus S, G ja B laulavad ka. Arvatavasti lähen sinna videokaamera ja raamatuga. Võtan kõik esinemised linti ning samal ajal loen raamatut publiku seas. Pärast on hea vaadata kellele on elevant kõrva peale astunud ja kellele mitte :)

Und neile, kes magama kavatsevad mingi aeg minna :)

09/03/2011

Lugesin just oma twitteri homepage pealt, kuidas @What pisses you off more, the fact that I said something insulting about you, or the fact you know its true?
Ma usun, et selle lause ma kirjutan endale suurele paberile ja kleebin kodus oma tahvlile :)

Homme saab koju ära minna. Õnneks saab siit minema. Kopp on lihtsalt nii ees. Üle tuleb veel elada väga igav kunsti ja vägagi mõnitava õpetaja poolt antav inglise keel.
Nädalavahetuse projekt - lugeda läbi 4 raamatud ja teha kokkuvõtted nende kohta. Ühesõnaga, väga huvitav nädalavahetus.

06/03/2011

Unustage Ämblikmees, Zorro, Batman, Catwoman ning ülejäänud kangelased. Maailma on sündinud uus tegelinski - TARANTELMAN, kes käib mööda nurgataguseid :D

Ma ei tea miks, kuid J toob alati mu näole suure naeratuse, isegi siis, kui kõik on vägagi hall.
Thank u for that :)

04/03/2011

Veidike nostalgiat








Ta võib mu väike vend olla, kuid vahel tundub, et asi on vastupidi, et mina olen see väike õde, kes vajab päästmist.
Tänan sind, et oled mul olemas, isegi siis, kui meid lahutab sadu kilomeetreid :)
Tahaks sellist aega tagasi ...
kus muru oli rohelisem ja taevas sinisem,
kus keegi ei teadnud sõna solvumine tähendust,
kus sääsest ei tehtud elevanti,
kus ma sain olla mina ise,
kus sõbrad ikka helistasid ja küsisid, et kuidas sul on läinud,
kus maailm ei keerelnud ainult ühe asja ümber,
kus ma ei pidanud tegema nägu, et kõik on mulle meelepärane, kuigi asjad niimodi ei ole,
kus ma sain rääkida avameelselt kõikidest asjadest.

Ma usun, et ma leiutaks siia veel mõned mõtted / selgitused, aga siit tekiks siis selline küsimus, et WHERE IS THE POINT?

Nädal veel ja ma saan minna seltskonda, kus mu nõmedad naljad on naljakad ning kus mu sarkasmi üle kohut ei mõisteta.
12 päeva veel ja ma saan minna mägedesse oma adrenaliini üles kütma ja mõtteid mõlgutama. Saan teha seda, mis mulle meeldib.

---------------------------

Käisin täna Stiina-Riin´uga ja Ilmariga Haapsalu Kaubamajas ostuööl. Hüppasime läbi ka Apollo raamatupoest. Leidsin sealt endale ühe raamatu, mida ma kohe kindlasti tahaksin lugeda. Kõik vist ei tea, kuid mina ja lugemine ei ole just kõige paremad sõbrad ja sellepärast ma siin nüüd ise ka imestan, et ma midagi sellist siia üldse kirja panin. Järgmine ost mis ma raamatupoes teen ei ole mitte pastapliiatsid või guaššvärvid vaid just nimelt raamat.
Nüüd tagasi tulles istun oma laua taga, kätt ja pead valutades, ja mõeldes, kuidas muuta oma elu paremaks nii, et ma ei satuks sõnakähmlustesse ning et ma ei peaks enam ühtki pisarat valama mõttetute asjade pärast.

Peace out.