29/12/2011

Vana aasta lubadus

Nädal ennem kooli lõppu, tõi Ketter tervele kursusele oma tehtud piparkooke. Need olid väga maitsvad :)



A.J this is for you :p

"Ära pane tähele, ma vahel naerangi end ribadeks"
"Kui võtta sõnasõnalt, siis kuidas sa ribad tagasi kokku saad?"
"(mulle õlale patsutades) Mõni teine kord :D"
--------
"Tead, sul polegi narkootikume vajagi, sulle piisab pildi vaatamisest ka"
Sel ajal, kui A.J narkootikumide kohta kokkuvõtteid tegi, naeris ta täpselt nii, nagu ta oleks laksu all olnud.
--------
"Ma vist kõnnin unes öösel, ma ei leia hommikuti oma susse üles :D"
--------
21:43 "Kell on nii palju, et võib ühe porgandi ära süüa"
21:58 me naersime palju, ning ta ütles mulle, et ma näen välja nagu väärastunud uss. ja btw, ta pole ikka porgandit endale võtnud :D
23:27 "Ma kardan, et mul pole varsti midagi teha. Facebookis ei toimu ka midagi."
--------
Laulsin köögis: "Uups I did t again"
"Kui kuulen seda laulu, tuleb mulle alati meelde Spice Girls. Nad olid kunagi mu lemmikbänd. Mul oli isegi nende plaat olemas. Mulle meeldis neist kõige rohkem Emma."
"Kas sa ikka tead, et tegemist on siiski Britney lauluga :D"

Mida aeg edasi seda imelikumaks õhkkond muutus. Spice Girlsi asemel ütlesid sa Super Bass, mäletad? :D
Ja kanabroileri maitseaine? Mis see veel on :D ?

"Maie oleks meie üle praegu nii uhke :D"
Kahjuks ma ei mäleta, miks sa nii ütlesid, kuid ma usun, et ta on nkn meie üle uhke, et me ei leia endale koori, kus laulmas käia, sest see poleks sama mis oli neidudekooris laulmine :)
--------
"You can always change your appearance but you never get change your personality" Kui nüüd väga aus olla, siis ma ei tea, kas lause on õige või mitte, aga mõte loeb, eks?
--------



LAST NIGHT IN ÜHIKAS :D
Tegime veidike nalja kolledži iPad´iga ning sain jutustada kella 6ni Kerdiga. Priit magas vahepeal :D Aga igatahes. Viimane õhtu ühikas oli meeldiv :)
--------

Ennem, kui me hakkasime 16.12 hommikul Haapsalust koju liikuma, käisin issiga aega veetmas. Käisime poodides ja siis lõpuks käisime ka Grandes söömas. St tema jõi kohvi ja mina sõin, sest hommikul, kui talle helistasin ütles ta mulle, et on 9km kaugusel Haapsaust. Seega panin riidesse, pakkisin mõned asjad kokku ning läksin välja.Koju jõudes olid mu kondid kõik väga valusad, sest meie auto oli asjadest pungil. Mul oli kohver, suur spordikott, punutisest korv, 2 pisikest kasti, riiete stange. Mihklil oli telekas, supakas, muusikakeskus, oma spordikott. Annikal oli spordikott, läpakas ja käekott. Kõigele lisaks pidime ise ka autosse mahtuma - mina, isa, Mihkel ja Annika. Kitsas oli, aga koju ma jõudsin.
Selline nägi siis auto välja, kui me lõpuks oma maja juurde jõudsime :D
Ja selline nägi välja minu ja Mihkli voodi pealne, kui asju hakkasime lahti pakkima:
Kohe näha, kes mida tähtsaks pidas.
--------

Jõulud veetsin kodus ja vanaema juures perekeskis. Sai palju süüa, sai maailma asjadest räägitud ning sai palju naerda.
Siin üks luuletus ka luulekogust "Hanetalled udus", mida onu mulle näitas ja mis tundus minu jaoks hea, kuigi ja, seal oli ka selliseid luuletusi, mida lugedes pidin naeru tagasi hoidma.

Geomeetriline kolmnurk

mees naine ja mees
istumas suitsunurgas
armukolmnurgas

--------
Üleeile käisin sugulase sünnipäeval. Ta sai 18. Tavaliselt külalised ei saa kingitusi sünnipäevadelt, aga mina sain. Küsisin vanaisa käest, et ega tal ei ole juhuslikult mõnda peeglit ülearu ja siis tädi ütles, et tal on keldris üks, et kui ma tahan, siis võin selle endale võtta. Loomulikult olin ma kohe nõus. Läksime siis keldrisse ning sealt ma ta ära tõin. Nüüd tuleks peegli raamistik korda teha ning peegel seina riputada.
--------
Eile sai palju jalutatud ja selleks oli ka väga ilus päisepaisteline ilm. Käisin noortekast kekki, siis linna, siis maale, siis jälle noortekasse. Õhtul noortekasse jõudes nägin Kevinit ja Ainarit, kes olid tulnud proovi tegema. Hea meel oli neid näha üle pika aja. Uuel aastal lubasid "koju" ka tulla. Kella 6 paiku läksin Sanda juurde, et talle kingitus viia ning et niisama rääkida ja veini juua. Mulle täitsa meeldis.
--------
Eile öösel hakkasin imelikke mõtteid mõtlema. Kui K homme siia tuleb, ehk siis saab selgusele, mis edasi saama hakkab.

Täna olen väga, väga laisk olnud. Lihtsalt passinud. Ilm on ka selline nõme - tuuline ja vihma ka sajab.
Peaks alla minema, võtama oma peegli raami ning minema keldrisse värvi maha lihvima. Jah, just seda ma tegema lähengi. Seniks,

tsüüs :)

16/12/2011

S: Mul on kõike peale saia. kui ma saia saan siis ma saaks teha võikusid :D
K: Aga mõte, et sul on käsi ja sa saad määrida pasteeti käe peale, see peaks ka asja ära ajama :D
Viimane õhtu ühikas on ikka mõnus. Istun praegu Priidu ja Kerdi toas ja kuulan, kuidas Siim siin meile laulab.
Te teate seda Getter Jaani laulu - Me kõik jääme vanaks ? Uued sõnad refräänis :D "Te kõik jääte vanaks, ainult Kert ja Merlin ei jää .. " :D

Igatahes, kell on 4.29 ja mul pole und. Vist passin kella 14ni üleval .. segan Priitu ja Kerti. Hommikul kell 8.00 nad vist loengusse ei jõua :D

15/12/2011

Ta kustutas mu kommentaari ära, seega pidin selle siia panema, et mul see vahest silma ees oleks :D

Eile õhtul ennem magamaminekut:
M: "Kas sa paned 2 asja kokku: mul on külm ja ma ei saa hingata? Said aru?
M: "(läbi naeru) Ei."
M: "Ma olen surnud :D. Jalgadel on kananahk peal :D. Ma pean oma suu teki alla panema ja siis hingama, et mu keha sooja saaks.:D"

Kui loengust tagasi tulen, panen siia mõned A.J naljad ka, mis eilse õhtusöögi tegemise käigus esile kerkisid :D

14/12/2011

AINULT ÜKS PÄEV JA KAKS ÖÖD VEEL.

VARSTI SAAB KOJUUUUU.
Mihkliga juba ootame reedest päeva.

10/12/2011


Mart näitas mulle oma kassipoegi (loe: tolmurulle), kes tal voodi all elavad :D
Simbat oli näha, kuid Pontu pidi peidus olema :D
Päris näääästi teema :D

Eilse õhtu/öö/hommiku eest peab tänama vaid neid mõnusaid inimesi, kes blogi ei loe. A välja arvatud A.J :D

Cheers :D

08/12/2011


PÄEVA PUHKUST (9.12 - 11.12)











PÄEVA KOOLIS KÄIA (12.12 - 15.12)









PÄEV PEAAEGU PUHKUST (15.12)
ÕHTU TÄIS NALJATAMIST ANNIKAGA (15.12)
ÖÖ ENNE KUI ISA MULLE JÄRGI TULEB (16.12)

07/12/2011

Igatsen laulmist.

Täna saatis Brusly mulle ühe loo tausta, millele ta tahaks, et ma natuke laulaks. Kui nüüd väga aus olla, siis ma jumaldan seda. Tahaks juba sõnu ka. Ma küll ei taha endale õhulosse ehitama hakata, aga ma loodan, et lõpptulemus on hea. Nüüd tuleb vaid hakata tegutsema ja lootma, et kõik läheb hästi.
Kuulake .. ka tema muusikat ja asju. Mulle igatahes meeldib :)
http://www.youtube.com/user/brusly2

06/12/2011


... päeva pärast saan koju. Can´t wait.
Selle 10 päeva jooksul võiks lumi maha tulla.

05/12/2011

Nostalgia

I miss Hemsedal days. Tervitaks kõiki naljahambaid, kellega sai seal aega veedetud. Millalgi lähme jälle mägesid, jah just mägesid, vallutama :)

04/12/2011

Siin on meie eelmise nädala kuldsed hetked A. J´ga.

"M: Kuidas kirjutatakse duracell?
A: d u r a c e l l. GOOGELDA :D
M: ma vaatasin sulle otsa, nagu sa oleksid google :D"

Natuke aega hiljem ...

M: "Tohib ma küsin midagi"
A raputas pead, sest ta naeris sel ajal. Aga ma küsisin ikka:
"Ma saan aru, et mu vend hakkab jõuluvanaks, aga kas sa hakkad Rudolfiks, et su ninaots punane on? :D"


Üks pisike blondiinihetk ka .. A. J, see ei kuulu sulle :D
Kumb on gorilla, kumb orangutan? :D
Selline loodusteadlane ta mul ongi :D
Pole kaua siia midagi kirja pannud. Aega pole olnud õppimise kõrvalt. Õnneks ainult 2 nädalat veel, siis saan koju. Issi lubas 16ndal mulle ja Mihklile ise järgi tulla. Jah, mul on maailma parim isa :)

Mõned pildid ...
Esimene lumi Haapsalus, mis sulas sama kiirelt kui see maha sadas.


Üks laupäev, kui pea polnud päris selge.


Meil on kodus traditsioniks kujunenud jõuluvanale kirja kirjutamine. Kuna ma mõtlesin, et see aasta ei tahaks e-kirja kirjutama hakata, siis valmistasin ise ümbriku ja kirjutasin käsikirjas kirja. Siis kui isa Haapsalus eelmine nädalavahetus käis mulle süüa toomas, siis võttis ta selle kaasa. Kahjuks jäi see alguses vanaisa autosse, aga nüüd on see ilusasti oma sihtkohta jõudnud.





Käisime eile Mihkliga jalutamas. Kui me teed läksid lahku, ütlesin talle aitäh ning tema vastas palun. Nagu ta oleks teadnud, et ma vajasin õe-venna kvaliteetaega. Aitäh, et mul olemas oled :)


Lil brother Ainar, anna andeks, et ei tulnud sind vaatama muusikali. Järgmine kord, kui koju tuled, teed meile siis private etenduse :D

Tervitaks kõiki oma vendi ja õde from another mother. A.J sind ka, sest viimasel ajal oled sa mulle eriti kalliks muutunud.
Soovilooks oleks laul, mis mind on juba tervelt 4 päeva kummitanud: