29/09/2013

Mis mind viimase nädala jooksul häirima on hakanud, on inimeste kirjapilt interneti keskkonnas.
Küsimustele või siis niisama vastuseks saada selliseid lühendeid nagu "mm", "k", "m" on ikka päris ärritav. Ma kahjuks ei saa aru, mida sa mulle sellega öelda tahad. "k" nagu karu? kookus? konn? "mm" nagu mida? miks?
Vabandust väljenduse pärast, kuid mida perset nagu?

24/09/2013

Ka kõige lähedasemad võivad sulle lihtsalt noa selga lüüa!

17/09/2013

Rebased

See on hea tunne, kui keset pidu öeldakse, et oleme väga mõnusa üritusega hakkama saanud. Teen pika pai kõigile, kes aitasid pidu korraldada ning suure kummarduse rebastele väga aktiivse osavõtu eest!


Ükski rebastepidu ei möödu nii, et ei teeks pättust. Kuid kõik, mis toimus Lemon lounges, jääb sinna! :P

Ei jõua ära oodata, millal sellelt noormehelt hakkab uusi lugusid tulema. Seniks kostitan teid sellise mõnusa looga:

12/09/2013

Seinast seina








Official video isn´t that great, but I like the song.





Yes, it´s kind of a christmas song, but I like this version so much that I have to share it with you guys.



Old, but good!