Mul oli pisike kiravahetus ühe isikuga, D´ga, kes kirjutas mulle nii, peale seda kui ma olin orkutis Klaarika pilti kommenteerinud:
"Kui sul orkutis minu kohta midagi öelda on, siis ütled äkki mulle otse? Ja mina isiklikult küll ei arva, et sinagi, preilikene, väga täiskasvanulik oled. Nimelt tuli mul eelmisest aastast meelde seik, kus Tõrva kultuurimajas näidati filmi Detsembrikuumus ja kuidas sina, ise vähemalt 19. aastane juba, minu õe kallal, kes sinu ees istus, vingusid, kui tema ennast natuke liigutada julges. Niisiis ei maksa sinul küll tulla mind kommenteerima ja eriti põnev on see, kui hästi saad sa pubekaealistega läbi, edu sulle, eks ikka tõmbab endaga sarnase mõistusega inimeste poole :)"
Sorri küll, kuid kui sinu elu pole piisavalt huvitav, siis ära hakka teiste elus sorkima. Päris hull värk, kui mingi 18 aastane tüdruk teab lapse kasvatamisest rohkem, kui ühe tütre ema.
Tüdruk, kui sul pole sõpru siis hangi need. Pubekad või mitte, kuid paljudel on rohkem mõistust peas kui sul D. Ja mis sul sellest kellega ma suhtlen. Ja üks asi veel mis jäi segaseks, miks sa hakkad mingi 2008/09 aasta taguseid asju meelde tuletama? Kui ma tahan, et minu elukäikudest kirjutataks mingi eluloo raamat, siis ma palun sult seda isiklikult. Äkki sa tead siis seda ka, mida ma tegin eile või üleeile? Naljakas kuju oled D. Ja btw D, pole sa midagi nii tark kui sa arvad.
Täieliku kirjavahetuse lisan ma kunagi siia juurde.
07/03/2010
Gorillasid täis klubi !
Hei, polegi ammu kirjutanud, kuna pole midagi huvitavat juhtunud ja aega pole ka õppimise kõrvalt olnud, kuni eilseni kui Africas käisime Meliita ja Katriniga.
Milline vaatepilt .. ainuke küsimus oli mul, et kes gorillad valla päästis :d
Kohutav millised postitantsijad ja laes rippujad need venelased ikka on. Piisab ühest energia joogist või siis rohkest alkoholi kogusest ja nad on nagu tõeslised šimpansid .. ausalt.
Ma mõtlesin, et võtan end kätte ja lähen mingi aeg Tallinna ja otsin K üles, et temaga siis lõpuks silmast silma kohtuda üle pika aja. Kõik need smssid ja helistamised on juba väga kahtlaseks muutunud. Nagu öeldakse, kõik asjad mis on läbi msni, smssi ja telefoni kõnede tulnud/öeldud on totaalne feik. Seega pean teda siis silmast silma nägema, et lõpuks selgusele jõuda, mis värk siis lõpuks on.
Igatahes, midagi rohkemat nagu polegi. Head õppimist mulle.
Btw, S i miss you!
Milline vaatepilt .. ainuke küsimus oli mul, et kes gorillad valla päästis :d
Kohutav millised postitantsijad ja laes rippujad need venelased ikka on. Piisab ühest energia joogist või siis rohkest alkoholi kogusest ja nad on nagu tõeslised šimpansid .. ausalt.
Ma mõtlesin, et võtan end kätte ja lähen mingi aeg Tallinna ja otsin K üles, et temaga siis lõpuks silmast silma kohtuda üle pika aja. Kõik need smssid ja helistamised on juba väga kahtlaseks muutunud. Nagu öeldakse, kõik asjad mis on läbi msni, smssi ja telefoni kõnede tulnud/öeldud on totaalne feik. Seega pean teda siis silmast silma nägema, et lõpuks selgusele jõuda, mis värk siis lõpuks on.
Igatahes, midagi rohkemat nagu polegi. Head õppimist mulle.
Btw, S i miss you!
Subscribe to:
Posts (Atom)