25/09/2011
19/09/2011
17/09/2011
HOBUNE
Sinu töövõime on uskumatu! Hobused on väga iseseisvad ja eneskindlad. Kui oled hobune, oled väga seltskondlik ja sõbralik, kuid paraku ka suhteliselt isekas. Ometi oled enamasti populaarne, hinnatud ja sõnaosav. Naudid väljakutseid ja tahad võita, kuid ei põe ka liialt, kui see sul ei õnnestu. Sa ei vaeva oma pead tühiste asjadega, kuid kui sul on tusane jonnituju, siis näevad seda kõik. Kõik paremad iseloomuomadused on Hobusel tasakaalus ja see teeb temast tõeliselt väärtusliku olendi.
Hobune armub pimedalt ja kaotab siis pea. Seetõttu saab ta enne õige partneri leidmist palju haiget. Ta on väga sõbralik ja kaasahaarav partner, kelle partneril ei hakka kunagi igav. Küll aga võib juhtuda, et Hobuse isekus ja rahutus tekitavad partnerite vahel tülisid — ta on kannatamatu ja ajab oma tahtmist taga vahel ka siis, kui teab isegi, et see pole just õigeim tee.
Parimad panused: Lammas, Koer, Tiiger
Hoia eemale: Hobune, Pühvel
Elukutsed, mis hobusele sobiksid: tõlkija, atleet, piloot, giid, ettekandja, ajakirjanik, artist, seikleja
Hobusena sündisid ka Rembrandt, Chopin, Barbara Streisand, John Travolta, Neil Armstrong ja Mike Tyson.
15/09/2011
20 päeva veel
Nii vastik on kuulda, kuidas kõik räägivad, et oo 2 päeva veel ja siis saab koju. Ma saan alles 7. oktoobril koju, sest siis ma ei pea enam nädalavahetusteti tööl käima. Tegelikult lõppes mu tööleping juba ammuaega tagasi, aga mõni lihtsalt ei oska lahti lasta :P
"Ootan" juba pingsalt seda aega, mil peab hakkama end sissemässima paksudesse riietesse :P
10/09/2011
Metsa 38-40st saab Kuuse 1 10-2/11-3.
Viimased külalised, kes ööseks ei pidanud jääma, lahkusid pool 4 hommikul. Ma usun, et juttu oleks isegi kauemaks jätkunud, kui oleks seda vägijooki rohkem olnud.
Hommikul oli minul väga kerge ärgata. Tulin 11ks tööle jättes Ketu, Liisi ja Mihkli vooditesse lamama. Nüüd siis istun galeriis-mis pole tegelikult galerii ning aegaajalt piilun välisukse pealt endisaegsete sõidukite möödasõitu.
Täna peab peale tööd minema koju ja alustama koristusmaratoniga, sest homme tuleb Maarin ja tahab korterit maaklerile üle anda. Tuleb tegus õhtu :)
Kõigele lisaks sain eile veel külma ka. Nina on kinni, mandlid on valusad ning selg on ka valesti magamisest valus.
Endisaegsete sõidukite paraad peatänaval.
07/09/2011
03/09/2011
Oh kooliaeg, oh kooliaeg.
Sel aastal algas minu 1. september Lihula Gümnaasiumis koos esimese klassiga. Ma ei kahetse, et ma Lihula Gümnaasiumisse I klassi laps koolis praktikale läksin. Meil on ülimõnusad lapsed klassis ning üleüldse selle kooliõhkkond on mõnus. Lihula Gümnaasium on kõige sõbralikum kool eestis, sest nende direktor on Herr Sõber :)
Kunagi kui Liis kavatseb oma kaamera kaasa võtta, siis saan siia ka mõned pildid lisada ilusatest lastest. Üks mu lemmiklapsi selles klassis on üks tõmmu pisike poiss, kes on ülienergiline. Ma tean, et lemmikuid ei tohiks tekkida, kuid ta on nii nunnuuuu. Temast saab küll tulevikus südametemurdja :P
Nädalavahetuseks tulin Haapsallu, et oma asju kokku pakkima hakata, sest me kolime Ketuga korterist ühikasse. Täna pean veel tööl ka olema. Homme näeb õnneks issit üle pika aja, sest ta tuleb toob Mihkli Haapsallu. Can´t wait.
Palk võiks ka üle tulla, siis oleks elu ilusam :)


