19/09/2011



Viimased 2 päeva on see laul mu repeat´i peal olnud. I like it.

Täna siis Poola-Küpros naiste u19 mängu vaatama.

17/09/2011

S, see on Sulle.


18 päeva pärast 18.

Mul tekkis just tahtmine klaverit mängida. Ei mäletagi millal ma viimati klaverit mängisin. Nüüd kui oktoobris koju lähen, istun tund aega klaveri taga.

HOBUNE

Sinu töövõime on uskumatu! Hobused on väga iseseisvad ja eneskindlad. Kui oled hobune, oled väga seltskondlik ja sõbralik, kuid paraku ka suhteliselt isekas. Ometi oled enamasti populaarne, hinnatud ja sõnaosav. Naudid väljakutseid ja tahad võita, kuid ei põe ka liialt, kui see sul ei õnnestu. Sa ei vaeva oma pead tühiste asjadega, kuid kui sul on tusane jonnituju, siis näevad seda kõik. Kõik paremad iseloomuomadused on Hobusel tasakaalus ja see teeb temast tõeliselt väärtusliku olendi.

Hobune armub pimedalt ja kaotab siis pea. Seetõttu saab ta enne õige partneri leidmist palju haiget. Ta on väga sõbralik ja kaasahaarav partner, kelle partneril ei hakka kunagi igav. Küll aga võib juhtuda, et Hobuse isekus ja rahutus tekitavad partnerite vahel tülisid — ta on kannatamatu ja ajab oma tahtmist taga vahel ka siis, kui teab isegi, et see pole just õigeim tee.

Parimad panused: Lammas, Koer, Tiiger
Hoia eemale: Hobune, Pühvel

Elukutsed, mis hobusele sobiksid: tõlkija, atleet, piloot, giid, ettekandja, ajakirjanik, artist, seikleja

Hobusena sündisid ka Rembrandt, Chopin, Barbara Streisand, John Travolta, Neil Armstrong ja Mike Tyson.

15/09/2011

20 päeva veel

Ühika voodi/madrats pole üldse hea mu seljale. Igahommik ärkan üles seljavaluga :(

Nii vastik on kuulda, kuidas kõik räägivad, et oo 2 päeva veel ja siis saab koju. Ma saan alles 7. oktoobril koju, sest siis ma ei pea enam nädalavahetusteti tööl käima. Tegelikult lõppes mu tööleping juba ammuaega tagasi, aga mõni lihtsalt ei oska lahti lasta :P

"Ootan" juba pingsalt seda aega, mil peab hakkama end sissemässima paksudesse riietesse :P

10/09/2011

Metsa 38-40st saab Kuuse 1 10-2/11-3.

Eile pidasime pisikest pidu. Nimelt lahkumispidu. Tänan kõigile kes sinna tulid. Kasvõi korrakski :) Pilti mul külalistest küll pole, kuid eks nad ise teavad, kes käisid.
Viimased külalised, kes ööseks ei pidanud jääma, lahkusid pool 4 hommikul. Ma usun, et juttu oleks isegi kauemaks jätkunud, kui oleks seda vägijooki rohkem olnud.

Hommikul oli minul väga kerge ärgata. Tulin 11ks tööle jättes Ketu, Liisi ja Mihkli vooditesse lamama. Nüüd siis istun galeriis-mis pole tegelikult galerii ning aegaajalt piilun välisukse pealt endisaegsete sõidukite möödasõitu.
Täna peab peale tööd minema koju ja alustama koristusmaratoniga, sest homme tuleb Maarin ja tahab korterit maaklerile üle anda. Tuleb tegus õhtu :)

Kõigele lisaks sain eile veel külma ka. Nina on kinni, mandlid on valusad ning selg on ka valesti magamisest valus.

Endisaegsete sõidukite paraad peatänaval.

Haapsalu peab VII Nostalgiapäevi. Kõik käivad väga vanaaegselt riides, sõidavad väga vanade autodega ringi ning on niisama lahedad. Pildid on küll halva kvaliteediga, kuid vähemalt midagigi :)





07/09/2011

Oh jah. Praktika on läbi. Mulle meeldis. Rohkemat polegi rääkida. Kunagi lisan ka pildid mis täna tegime.

Homme lähen siis oma viimaseid asju korterist ühikasse viima. Loodan, et Mari on ikka mulle pisut ruumi ka jätnud mu asjade jaoks :D Neid on ikka (vabandust väljenduse eest) sitaks palju. Aga eks homme näeb.

Homme näeb ka nunnut. Igatsen meie hommikusi vestlusi köögis diivani peal.

Terve septembrikuu ma koju ei saa, sest ma pean tööl olema. 7ndal loodan, et saan koju, sest siis üks VERY IMPORTANT PERSON peab pidu. Sinna ma juba minemata ei jäta.

Aga olgu, tsaupakaaa :)

03/09/2011

Oh kooliaeg, oh kooliaeg.

Jällegi on alganud üks uus kooliaasta. Olen päris kurb, et seda ei saanud alustada nagu eelmistel aastatel ma seda teinud olen. Aga kõike ei saagi mida tahan.
Sel aastal algas minu 1. september Lihula Gümnaasiumis koos esimese klassiga. Ma ei kahetse, et ma Lihula Gümnaasiumisse I klassi laps koolis praktikale läksin. Meil on ülimõnusad lapsed klassis ning üleüldse selle kooliõhkkond on mõnus. Lihula Gümnaasium on kõige sõbralikum kool eestis, sest nende direktor on Herr Sõber :)
Kunagi kui Liis kavatseb oma kaamera kaasa võtta, siis saan siia ka mõned pildid lisada ilusatest lastest. Üks mu lemmiklapsi selles klassis on üks tõmmu pisike poiss, kes on ülienergiline. Ma tean, et lemmikuid ei tohiks tekkida, kuid ta on nii nunnuuuu. Temast saab küll tulevikus südametemurdja :P
Nädalavahetuseks tulin Haapsallu, et oma asju kokku pakkima hakata, sest me kolime Ketuga korterist ühikasse. Täna pean veel tööl ka olema. Homme näeb õnneks issit üle pika aja, sest ta tuleb toob Mihkli Haapsallu. Can´t wait.

Palk võiks ka üle tulla, siis oleks elu ilusam :)