23/06/2012
Kõigepealt soovin õnne kõigile lõpetajatele TG´s. Kahjuks ei saanud tuua lilli ja kallistusi.
Jaanipäev on minu jaoks läbi. Käisime A.J-ga Africa rannas. Puhut juhuslikult saime kokku nn minu uue sõbraga, kelle sarkasm ja iroonia tegid tuju natukenegi paremaks :P. Kurb tuju oli sp, et ma ei saanud seda kodus (L-Eestis) veeta oma vanemate ja sõprade seltskonnas. Aga mulle piisas täiesti ka A.J ja R seltskond. Ja mainiks ära ka J-d, kelle sõnumid toovad alati mu suule naeratuse :)
Head jaanipäeva kõigile, kes said seda nautida oma mõnusate sõprade seltsis. Loodan, et leidsite kõik palju helendavaid jaanimardikaid, sest öeldakse ju, et jaanimardika nägemine jaanipäeval toob õnne :)
Jaanipäev on minu jaoks läbi. Käisime A.J-ga Africa rannas. Puhut juhuslikult saime kokku nn minu uue sõbraga, kelle sarkasm ja iroonia tegid tuju natukenegi paremaks :P. Kurb tuju oli sp, et ma ei saanud seda kodus (L-Eestis) veeta oma vanemate ja sõprade seltskonnas. Aga mulle piisas täiesti ka A.J ja R seltskond. Ja mainiks ära ka J-d, kelle sõnumid toovad alati mu suule naeratuse :)
Head jaanipäeva kõigile, kes said seda nautida oma mõnusate sõprade seltsis. Loodan, et leidsite kõik palju helendavaid jaanimardikaid, sest öeldakse ju, et jaanimardika nägemine jaanipäeval toob õnne :)
21/06/2012
What´s new pussycat
Helllooooo
Pole ammu midagi kirjutanud, kuid selleks on ka omad põhjused. Töö, puhkus, töö.
Igatahes, viimased 2 nädalat on olnud absoluutselt imelised.
Olen sisse elanud oma töökohta, olen saanud juurde uusi tuttavaid, olen mõningatel pidudel käinud, natuke päikest nautinud jne jne.
Lisan siia oma 2 viimase nädala tegevustest pilte. Ei hakka pikemalt kirjutama, sest, kui ma kirjutama hakkama, siis kasvaks sellest järjekordselt välja maailma-pikim-sissekanne.
Pikk asi lühidalt.
Kolledži piknik, suur söömine, niisama istumised, Janari sünnipäev, uue laulu avastamine, neidudega õues. Siin on siis pildid.
Eile kolis Annika ka meile. Nagu öeldakse, häid lambaid mahub ühte kohta palju. Jah, mul on 1toaline korter, aga me saame hakkama :P
Täna jälle randa, sest meil on vaba päev :D
Pole ammu midagi kirjutanud, kuid selleks on ka omad põhjused. Töö, puhkus, töö.
Igatahes, viimased 2 nädalat on olnud absoluutselt imelised.
Olen sisse elanud oma töökohta, olen saanud juurde uusi tuttavaid, olen mõningatel pidudel käinud, natuke päikest nautinud jne jne.
Lisan siia oma 2 viimase nädala tegevustest pilte. Ei hakka pikemalt kirjutama, sest, kui ma kirjutama hakkama, siis kasvaks sellest järjekordselt välja maailma-pikim-sissekanne.
Pikk asi lühidalt.
Kolledži piknik, suur söömine, niisama istumised, Janari sünnipäev, uue laulu avastamine, neidudega õues. Siin on siis pildid.
Eile kolis Annika ka meile. Nagu öeldakse, häid lambaid mahub ühte kohta palju. Jah, mul on 1toaline korter, aga me saame hakkama :P
Täna jälle randa, sest meil on vaba päev :D
Subscribe to:
Posts (Atom)






