30/11/2010

Krõbe teisipäev










Külm meretuul ja vesipiip ei käi kokku. Geeniused, nagu me oleme, läksid ikka promenaadile vesipiipu tõmbama. Lõpuks koju jõudes, olid me jalad, käed ja nägu officially freezed.

28/11/2010

Teha või mitte teha matemaatika eksamit, selles on küsimus :)

27/11/2010

W
E
M
L

Lovely Saturday



Kui lasteaias joonistasime paberile Päikest, siis tihtipeale öeldi, et Päike pole tegelikult selline. Nüüd siis teile tõestus, et tegelikult on ta just täpselt selline nagu väikelaste piltidel :)


Esimesed jääpurikad. Väikesed, kuid siiski olemas :)

26/11/2010


Kui minust peaks keegi koomiksi tegema, kuigi siinkohal tekib küsimus, et miks peakski keegi minust koomiksi tegema, siis minu jutumullikeste sees oleks täpselt selline küsimärk nagu pildil mis ma siia lisasin.
Käisin täna metsas jalutamas ja mõtlesin, et mida ma üldse oma elus saavutanud olen ja mida ma tahaksin ülejäänud eluga edasi teha, siis minu mõtete vastusteks olid vaid suured küsimärgid. St ma tean, mida ma juba olen saavutanud. Vähemalt muusikalisest asbektist vaadates.
Igatahes, ma ei hakka siin filosofeerima.
Lisan mõned täna tehtud pildid.


23/11/2010

Olen jännis oma Inimeseõpetuse esseega. See ei lähe kuidagi edasi. Jube lihtsalt.

Kui ma esseest puhkasin, siis mõtlesin, et võiksin twitteris oma kasutaja nime muuta. YellowSpot_´ist võiks saada MerlinS, aga ei .. selline kasutaja nimi oli olemas. Nii ma siis otsisin, et kellele see kuulub. Tänu sellele otsimisele avastasin, et on olemas selline musikaalne grupp nagu Merlins Traffic. Nad on pärit Austraaliast ning nad teevad päris head muusikat. Sellist nagu Destiny Hope Cyrus´i isa William Ray Cyrus.

Igatahes, lähen maadlen selle essega edasi. Loodan, et väga hiljapeale selle saatmisega ei jää.

Ahjaa, sain teada ka seda, et matemaatika sain kokku ilma eksamit tegemata B. Ma võin sellega rahul olla, kuigi ja, A muudaks mu keskmist hinnet paremaks ja siis oleks suurem võimalus stippi saada. Eksami variandi peale pean ma sügavalt mõtlema, sest kui ma isegi teen eksami on alati võimalus, et ma saan halvema hinde. Õnneks selleks ma koju tulingi, et mul on vaja natuke mõelda, mida ma elult tahan.

Segane blogi, aga see iseloomustab minu hetkelist olukorda. Mitte, et MA segane oleks, vaid mu elu on hetkel sassis.

21/11/2010

Saaremaa

Lisan siia ainult mõned märksõnad, sest kõik see, mis täna toimus, on suhteliselt inside ja ainult vähesed saavad aru.
*Äratus kell 7
*Snaiberdav Spioon-Kits
*Kaamera maha jätmine ja leidmine
*"Kõik välja/sisse"
*"Kert, lähme trepist vä?"
*Beebivest
*Laevajuhile kiired kõned
* 2 muhku Mari peas
*Rooli taga vuntside laulude kuulamine ja naljakate tantsuliigutuste tegemine
*Palju naeru
*Hea asendi leidmine, et autos korralik uni tuleks

Kõik mis juhtus saare peal, jääb saare peale :D

18/11/2010

Umbes 3 tundi tagasi tunnistas Meelis, et ta on stalker. Hetkel räägin ka temaga msnis ja nagu alati on meil absoluutselt kõigest rääkida. Teemad tulevad iseenesest.
Tänan Meelis, et oled mõnus jutukaaslane :)

"Meelis says:
kunagi ma kellegagi rääkisin või no tema keegi ütles mulle, et kui kell on üle 00:00 siis aju muutub selliseks makarooniks, pundar, mitte midagi ja ei saa aru seda mida ütled ega saa aru mida keegid tahavad... niet vot :D"

Me räägimegi normaalsete inimeste jutte :D

17/11/2010

Ainult minuga juhtub selliseid asju.

Täna eetika loengu alguses rääkis Mare midagi klassi ees, aga ma ei pannud teda üldse tähele.
Siis kummardus Mari minu juurde ja sosistas kõrva midagi ja mina automaatselt vastasin kõva häälega, et mhmm. Siis küsis Mare, et mis siis. Mina punastasin ja hakkasin end välja vabandama, et ei ole midagi. Ise näost jumala punane ja häbi kätte ära suremas, küsisin Jaanali käest, et mida Mare rääkis. Jaanali siis vastas: "Ta küsis, et kas kellegil on küsimusi ning sina vastasid kõva häälega mhmm :D"
Vihiku lehele kirjutasin ka: "Täis mark"

14/11/2010

Ma pole kunagi kuulnud Marit nii palju ropendamas. See on küll üks maailmaime :D

Hulluarsti numbrit oleks ka vaja, sest Mari teeb siin imelikke häälitsusi ning ta palus endal käed ja jalad kinni siduda, et ta ei saaks aknast välja hüpata ja laulda: "I believe I can fly" :D

Happy father´s day daddy :)

10/11/2010

Kokkupuude pompsudega :)

Väljusin ühikast ning üks joodik hakkas minu kõrval kõndima. Vaatasin talle otsa ning küsisin: "Et kas on mingi probleem?" Vaatas mulle otsa ning vastas küsimusega: "Kas ma võin teiega koos kõndida?" Vastasin talle siis, et võib küll. Hakkasin mina siis kiiremini kõndima ning tema hakkas ka kiirendama oma sammu. Jõudsin siis HG ette ning see onuke jäi minust maha ja äkki karjus mulle: "Aitäh neiu." Hõikasin talle siis vastu, et palun palun. Meie vahe oli ~20m ja siis äkki karjus ta mulle uuesti, et neiu aitäh. Ma ainult lehvitasin talle ja kõndisin edasi.

Teine kohtumine oli Kastani poe juures. Mina tahtsin poodi sisse minna ning äkki keegi, mitte tahtlikult, enamvähem jookseb mulle sülle. Ja siis äkki öeldakse: "Oi kiisuke anna andeks mulle, ma armastan sind elu lõpuni." Ma mõtlesin küll, et what ever :D

08/11/2010

23:38
"Ei tea, kas Vallil on ikka talvekummid all?" :D



Mulle meeldis see, et me saime ühikast minema. Tänan Jannele sooja toa eest. Tänud Stiinale, Annikale, Marile ja ka Jannele mõnusa seltskonna eest :)

Tänks Ludri kaamera eest :)

Keep it real baby :D


01/11/2010

"Mari, mis on sinu edu saladus?"

"Kollased märkmepaberi lipikud :)"