31/01/2011

Oh, he is gooood.




And pretty :D

Kui ma Jannega See Teatrisse reedel astusin, siis ma tundsin end olevat vägagi OUT, sest kõigil olid sirged juuksed. Alles nüüd ma mõistsin, et ma olin vägagi IN, sest ma olin ainuke, kel olid lokid :)

I just want to thank my mother, father, granny, grandpa and great granddad whose curls I now own.

Loodan, et sai õieti kirjutatud :)

PS! Ma pole juba üle kuu oma juukseid sirgendanud. Tundub, et me oleme lokkidega oma rahu sõlminud :D


PPS! Miss my roommate :)

30/01/2011

Btw, now you can call me Norman, because my parents are moslems :D
Just tuli meelde :D Pidin selle siia kirjutama.

Peace out J :D

29/01/2011

Eilne õhtu Janne (edaspidi J) seltskonnas oli AWESOME. Ausalt.Mu selg ütles ikka mõned korrad üles, kuid asi oli seda väärt.
Igatahes (see on nüüd mul põhisõna, järjekordselt), kui J´ga konsumi sees kokku saime, siis tema nägemisest tuli kohe näkku biiiiig smileee. Ma polnud teda nii ammu näinud ja te ei kujuta ette, kui hea meel mul teda näha oli :) See Teatri (edasipidi ST) poole kõndides naersime palju ning muljetasime. ST juurde jõudes pidime veidike väljas ootama, kuid see andis meile võimaluse järjekordselt muljetada ning rääkida. J tutvustas mind oma sõpradele, aga ma usun, et ma ei jäänud küll mitte kellelegi meelde :D Mulle jäi ainult üks nimi meelde, niiet ma üldse ei imesta ka seda. Bändid olid head, st 2 neist olid head. Kokku oli neid 9. 3l purk ning T.O.T (kirjutatakse vist nii) olid head. Vähemalt need bändid teadsid viisipidamisest ning pillimängust midagi. Ülejäänud nagu mulle eriti silma ei jäänud ja enamus ajast kui need ülejäänud 7 mängisid hängisin ma väljas J ja sõpradega. Ahjaa, üks bänd või noh ansambel nägi välja selline: 4 või 5 flöödimängijat, 2 kitarristi, klavpillide mängija. Ausalt, see ansambel mängis niimodi nagu nad oleksid muusikakooli aulas mitte kuskil noorte bändide konkursil. Nad mängisid, me J´ga laulsime kaasa. Meid vaadati küll imelikult, aga meid see ei kõigutanud.
Ürituse lõppedes kuulutati välja parim kitarrist, bassist, trummar, laulja ning bänd. Parima kitarristi ja trummari tiitlid läksid bändile nimega Limelight vms. Parima bassisti ja laulja ning parima bändi tiitlid läksid T.O.T´le. Kui aus olla, siis T.O.T oli ainuke bänd, kelle esinemise ajal ma ka seal eespool seisin ja põlvi kaasa nõksutasin.
Peale ST üritust suundusime Lennujaama Retro diskole. Sai nii tantsitud, uusi nimesid kuulda ning ka veidike võetud, kuigi algne plaan oli mul vee peale jääda. Lennujaamas olime lõpuni ning siis tulin mina oma nn koju ära. J läks edasi ning nagu ma telefonis kuulsin siis tema jõudis koju tunduvalt hiljem kui ma.
Hommikul st lõunal oli raskusi ülestõusmisega. Ilmselgelt olin ma eile oma selja üle kurnanud. Peavalu oli, kuid mitte suur.

Pilte mul kahjuks pole eilsest üritusest, kuid kui mõne leian kuskilt, siis lisan siia kindlasti :)

Nüüd on mul nii igav, et ma olen terve toa jõudnud ära koristada 2x ja mis kõige imelikum minu juures, ma hakkasin raamatut lugema. See on see, kui toas televiisorit pole :D

28/01/2011

Janne kutsus mind just mikripeaks. Hea hüüdnimi mulle eks? Eriti veel nüüd kui ma kannan oma übersuuri lokikesi lahtiselt.
Kell pool 6 saame konsumi ees kokku, et minna läänemaa bände kuulama. Ma loodan, et tuleb hea õhtu :) Kirjutan kunagi hiljem kuidas õhtu läks.

27/01/2011

Haapsallu sõit oli väga unine ja rebaste rohke. St ma olin magama jäämas, kuid magama ei jäänud. No teate küll, kui on räige uni ja siis suigud vms. Selline tunne oli autos. Põhjuseks: hakkasin kodust sõitma kell pool 6. Haapsallu jõudsin u pool 9. Õhtul muidugi.
Tuppa jõudes ei rünnanudki mind tolmurullide armee. Asjad tuppa lohistatud siis läksin tsekkima Stiina, Annika ja Kreet´a uut tuba ja selle tsekkimisega läks umbes 2 tundi. Me ajasime juttu ka loomulikult. Kõigest.
Pool 11 jõudsin tuppa ning esimese asjana mis ma kotist välja võtsin oli läpakas, sest Marile oli vaja ette lugeda viking loto numbrid :D Ta teab, millest jutt. Kui msni lahti tegin tulid minuga rääkima Ville, kes on mu üks parimaid sõpru, ning Janne. Janne kutsus mind välja ja siis ta ütles põhjuseks, et ta tahab jalutama minna ja rääkida ning et ta igatseb mind. Kuid kahjuks olin mina oma õue kostüümi vahetanud voodikostüümi vastu ning seega jäi see katki. Ta mainis küll midagi akna all serenaadi laulmisest, kuid ta mainis ka seda,et ta teeks seda ainult sel juhul kui ma lähemal elaksin :D Igatahes, nagu msni jutust aru sain, siis on tal mulle väga paljustki rääkida. Ta kutsus mind homme läänemaa bändide võistlusele ka, sest arvatavasti polnud tal kellegagi minna, kuid ma olin nõus, sest ma igatsen teda VÄGA.
Hetkel pole ma mitte ühtki asja peale läpaka liigutanud oma übersuurest spordikotist. Ehk oleks aeg?


Need on Ville ja mu parim sõbranna Sandra :)

Kvaliteetaeg nendega pole isegi väärt kulda :)

19/01/2011

Nüüdsesks ma olen veendunud, et ma olen õnnega koos, et mul lokid on. Ma küll pole enam arvestust pidanud, et kui kaua ma pole sirgendajat kasutanud, kuid ma usun, et ma võin selle nüüd karpi tagasi pakkida, sest ma olen juba ära harjunud oma lokkidega. Mõni päev tagasi ma mõtlesin, et sirgendan juukseid, et vaadata, kas nad on ikka kasvanud ka, kuid mis mõttega ma hakkan end ärritama. Küll nad kasvavad pikaks tagasi.

Arvan, et nüüd peaks hakkama raamatutelt tolmu maha pühkima, sest kaua ma ikka loorberitel puhkan. Pean tõdema, et mul on olnud väga hea vaheaeg siiani. Olen käinud laulmas, S´ga väljas ja olen niisama kodus jalad seinale visanud. 28ndal on vaja teha üks eksam uuesti ning selleks pean ka hakkama õppima. Laupäeval kui Tallinnasse esimesele neidudekoori proovi lähme siis bussis hakkan sellega tegelema.
Kevadsemestri tunniplaan on küll jube. Ma ei tea kuidas ma küll emakeeledidaktika õppejõule ütlen, et ma pean tema loengu asemel olema Viljandis laulupeo ülevaatusel. Ma tean, et see on selline loeng, kust mitte mingi hinna eest ei tohiks puududa. Jube lihtsalt. Pean vist oma koorijuhendajal laskma kirjutada talle, et siis oleks nagu kirjalik luba olemas vms.
Kui väga aus olla, siis ma ootan juba, mil saan minna Haapsallu, mitte et ma õppima tahaks hakata, vaid sellepärast, et siis ma saan näha oma kalleid inimesi, eelkõige Jannet ja Mari. Igatsen väga neid :)

Ahjaa, esmaspäeval sain teada, et ma saan ka Norra kaasa minna projekti raames. Sinna minnakse mingit muusikali tegema vms. Ma olen üliõnnelik, sest 1. seal ma saan natuke oma inglise keele oskust praktiseerida ning võib olla ma isegi õpin seal midagi juurde ning 2. ma saan kvaliteetaega veeta S´ga. Õnneks Norra minek ei mõjuta väga Kolledžit, sest see nn tööreis toimub kevadvaheajal.

Selle vaheajaga olen saanud ka ühe halva kombe endale külge ning selles peaksin ma küll Une Matit süüdistama, sest ta on mind uneliivaga üle kallanud. Hommikuti lihtsalt ei saa üles. Keegi oskab öelda, mis selle vastu aitaks?

Mõni päev tagasi asusin oma tuba laiendama. Võtsin ühe seina maha, mis eraldas tuba ja garderoobi ning see tegi toa ikka palju suuremaks. Nüüd vaja ära oodata Mihklit, kes homme koju jõuab ning ta lubas ka mind aidata veidike. Tulemuseks peaksin saama suurema ja hubasema toa. Vähemalt esialgne plaan oli selline.

Segane jutt väga puhanud inimeselt. Kõiges on süüdi Kolledži poolt antud väga pikk vaheaeg (aga ma ei kurda, tegelikult).

10/01/2011

"I'll Be OK"

When everything is going wrong
And things are just a little strange
It's been so long now
You've forgotten how to smile.
And overhead the skies are clear
But it still seems to rain on you,
And your only friends all have
Better things to do.

[Chorus:]
When your down and lost
And you need a helping hand
When your down and lost
Along the way
Oh, just tell yourself
Ah, I'll be OK

Now things are only getting worse
And you need someone to take the blame
When your lover's gone
There's no-one to share the pain
Your sleeping with the TV on
And your lying in an empty bed
All the alcohol in the world
Could never help me to forget

[Chorus:]
When your down and lost
And you need a helping hand
When your down and lost
Along the way,
Just try a little harder
Try your best to make it
Through the day,
Oh just tell yourself
Ah, I'll be OK

You're not alone (you're not alone)
You're not alone (you're not alone)
You're not alone

Just tell yourself
Ah, I'll be OK
Oh, just tell yourself
Ah, I'll be OK
Won't you tell yourself

[Chorus:]
When your down and lost
And you need a helping hand
When your down and lost
Along the way,
Try a little harder
Try your best to make it
Through the day

Oh, just tell yourself
Ah, I'll be OK
Ah, I'll be OK
Ah, I'll be OK

Täpselt minu tuju jaoks.

09/01/2011

People always leave



"We all move on. Sometimes we take people with us, sometimes we don’t. That sucks. You used to be special. Now, you’re just like everyone else."

08/01/2011

Miks mul peab olema mehe nimi?

Ma olen ise ka teadnud, et mul on mehe nimi, KUID kui ma oma nime google otsingusse sisestasin ja sealt pildid võtsin, siis esimene pilt oli juba selline nagu all olev pilt. Jube küll. Ma mõtlesin, et seda Võlur Merlinit kujutatakse ikka ilusa ja noorena, kuid ma pidin pettuma. Vahel ma tahaks küll, et mul oleksid ka mingid võimed nagu võluril. Kas elu oleks siis lihtsam?
KUI ma peaksin kunagi kuulsaks saama, siis ma peaksin endale mingi uue nime välja mõtlema nagu seda tegi Kadri Kopple aka Maiken, sest ma ei tahaks, et mind hakataks võluriks kutsuma.


PS, mu vend ütles, et eile olin ma kolmiksportlane. Aga eks ta teab, et ega ta ise parem polnud :)

05/01/2011

Kuna nüüd on alanud järjekordne superstaari-saate buum, siis ma olen viimased 2 ööd näinud unes laule, mida ma saaksin seal esitada. Ma ei ole küll mingi superstaar, aga laulda ma ka oskan. Vähemalt mõned väidavad nii. Huvitav, kas see tähendab midagi? Kas ma peaksin midagi ette võtma? Miks ma neid unenägusid näen?
Sellised küsimused on mind viimased 2 päeva piinanud :s

02/01/2011


Olin unustanud jõulusoki maha võtta seina pealt ning kui ma täna läksin seda maha võtma, leidsin sealt ühed mõnusad käpikud. Eelmised käpikud kadusid aastavahetusel ära ning seega kuluvad nad marjaks ära :)

Natuke ennem südaööd. Jah, tegin endast ise pilti, kuna vend oli sel hetkel Haapsalus.
Igatahes pildi põhimõte on see, et nüüdsest hakkan ma oma lokikesi rohkem hindama, sest ma avastasin, et nad võivad väga ilusad ja täitsa meeldivad olla.
Ma teen ühe eksperimendi ka endaga. See seisneb selles, et ma vaatan, kaua ma suudan olla oma lokikestega, ilma et ma neid sirgendaksin. Viimati sirgendasin ma kolmapäeval. Kuna nüüd on juba pühapäev, siis 4 päeva olen oma lokkidega harjunud.
Kui väga aus olla, siis ma olen õnnelik, et mul on lokid, sest igakell saan ma need sirgeks ajada :) Sirgete juustega inimestel läheb lokkide tegemiseks tunde, mul käib see kähku - veidike vett ja lokid olemas :)
Põhimõtteliselt oligi kõik. Nonsense jutt, I know.

Võtame siis lokkide terviseks, sest Mati unustas jälle oma liiva või siis sai tal see otsa ennem kui minu juurde jõudis :)
Proosit.