Pole siia midagi kirjutanud, sest koguaeg on nii kiire. Aga ma luban, et kui see nädal läbi saab, teen kõik tasa.
Olge kannatlikud :)
15/02/2012
Hommikul, kui me kooli hakkasime minema, siis avastasime, et lund on kohutavalt palju. Nimelt oli öösel tuisk meid külastanud.
8.01 - Merlin, Kristi ja Liis on autoga õue peal vaalus kinni.
08.02 - Merlin ja Kristi lükkavad autot. (ära peaks mainima, et olin hommikul selga pannud seeliku ja mul olid kontsasaapad jalas) Nalja kui palju.
8.08 - Liis sooritab möödasõitu WV-st, mis umbes 70-ga uimab teel. Vastassuunavööndisse jõudes võtab auto külje ette, liis vajutab õrnalt gaasi ja teine külg pisut ees, siis jälle esimene külg ja siis teine külg.
Liis: "Mida sa kurat teed siin kõrval... Tahaks oma ritta tagasi!!!"
Merlin Liisile: "Ükskord sa mu hauda viid!"
Kristi: "Ma tulen homme bussiga!!!"
Tagasi oma sõiduritta jõudes oli vaja pidurama hakata, et kurvi võtta. Ausõna, ma hoidsin end nii kramplikult autoistmes kinni, et jube.
Parklasse jõudes olime õnnelikud, et elusalt ja tervelt kooli jõudsime.
Lõpp hea, kõik hea!
8.01 - Merlin, Kristi ja Liis on autoga õue peal vaalus kinni.
08.02 - Merlin ja Kristi lükkavad autot. (ära peaks mainima, et olin hommikul selga pannud seeliku ja mul olid kontsasaapad jalas) Nalja kui palju.
8.08 - Liis sooritab möödasõitu WV-st, mis umbes 70-ga uimab teel. Vastassuunavööndisse jõudes võtab auto külje ette, liis vajutab õrnalt gaasi ja teine külg pisut ees, siis jälle esimene külg ja siis teine külg.
Liis: "Mida sa kurat teed siin kõrval... Tahaks oma ritta tagasi!!!"
Merlin Liisile: "Ükskord sa mu hauda viid!"
Kristi: "Ma tulen homme bussiga!!!"
Tagasi oma sõiduritta jõudes oli vaja pidurama hakata, et kurvi võtta. Ausõna, ma hoidsin end nii kramplikult autoistmes kinni, et jube.
Parklasse jõudes olime õnnelikud, et elusalt ja tervelt kooli jõudsime.
Lõpp hea, kõik hea!
13/02/2012
Tahan juba Haapsallu, sest mulle saabus täna pakk. Tahan teada, mis seal sees on.
3 päeva ja 4 ööd veel.
Täna tegime kunstitunnis sõbrapäeva kaarte.
Ütlesn ühele poisile: "Kirjuta nimi ka kaardile kellele sa teed."
Poiss selle peale: "Ma teen sulle ju :D"
Tänane tund läks hästi. Ma ise olen väga rahul. Mõtteid tuli juurde alles peale tunni andmist, kuid ma saan neid ära kasutada homses tunnis, kuna siis me kordame paaris- ja paarituid arve.
12/02/2012
11/02/2012
Paaris- ja paaritud arvud
Esimene nädal, kus ma andsin matemaatikat, loodusõpetust ja kunstiõpetust on möödas.
"Matemaatika on lõbus." Kes selle välja mõtles? Kui sul on ainult tööraamat õppematerjaliks, siis ikka ei ole küll lõbus. Mulle meeldib igasuguseid asju välja mõelda, aga see matemaatika õpetamine nõuab nii palju lisatööd et jube. Aga ma ei kaeba/vingu. Mul on toredad ja aktiivsed lapsed, kes tulevad igasuguse asjaga kaasa ning mis kõige tähtsam, nad ainult ei võta energiat vaid annavad seda ka mulle :)
Muidu on aeg möödunud liiga kiiresti. Kui juhendaja küsis, et kuidas enesetunne on, siis ma ei osanud midagi muud öelda kui et nädal möödus kuidagi väga kiiresti. Eks näis mis järgmine nädal tulemas on.
Ahjaa, kolmapäeval tuleb üle elada suurem rahvamass klassis. Nimelt tulevad õppejõud mu tundi vaatama. Aga ma saan hakkama. Kui Liis seda usub, siis pean ma ka seda uskuma :p
Täna kuulasin selle lehe pealt muusikat - http://undftdswag.tumblr.com/. Pildid mind väga ei tõmmanud, kuid muusika küll.
Tänan Helin laulu eest :)
1. ja 5. on totaalsed lemmikud.

Mulle meeldib tulla reedeti Haapsallu. Siin saan natuke puhata. Eriti meeldib mulle see, et terve nädalavahetus on õnnelik tänu mu kallile Puhurile. Seekord oli lauale jäetud õun kirjaga: "Midagi tervislikku ... ja ... haput :D Muri" Kahju on ainult sellest, et me ei näe üldse. Pühapäeval kui tema tuleb olen mina läinud ning kui mina reedel tulen on juba tema läinud. Seega tuleb üllatada iga nv üksteist. Küll meie teed märtsis ristuvad :D
21 muutub nädala pärast 22ks. Kuhu see aeg küll kaob?
"Matemaatika on lõbus." Kes selle välja mõtles? Kui sul on ainult tööraamat õppematerjaliks, siis ikka ei ole küll lõbus. Mulle meeldib igasuguseid asju välja mõelda, aga see matemaatika õpetamine nõuab nii palju lisatööd et jube. Aga ma ei kaeba/vingu. Mul on toredad ja aktiivsed lapsed, kes tulevad igasuguse asjaga kaasa ning mis kõige tähtsam, nad ainult ei võta energiat vaid annavad seda ka mulle :)
Muidu on aeg möödunud liiga kiiresti. Kui juhendaja küsis, et kuidas enesetunne on, siis ma ei osanud midagi muud öelda kui et nädal möödus kuidagi väga kiiresti. Eks näis mis järgmine nädal tulemas on.
Ahjaa, kolmapäeval tuleb üle elada suurem rahvamass klassis. Nimelt tulevad õppejõud mu tundi vaatama. Aga ma saan hakkama. Kui Liis seda usub, siis pean ma ka seda uskuma :p
Täna kuulasin selle lehe pealt muusikat - http://undftdswag.tumblr.com/. Pildid mind väga ei tõmmanud, kuid muusika küll.
Tänan Helin laulu eest :)
1. ja 5. on totaalsed lemmikud.

Mulle meeldib tulla reedeti Haapsallu. Siin saan natuke puhata. Eriti meeldib mulle see, et terve nädalavahetus on õnnelik tänu mu kallile Puhurile. Seekord oli lauale jäetud õun kirjaga: "Midagi tervislikku ... ja ... haput :D Muri" Kahju on ainult sellest, et me ei näe üldse. Pühapäeval kui tema tuleb olen mina läinud ning kui mina reedel tulen on juba tema läinud. Seega tuleb üllatada iga nv üksteist. Küll meie teed märtsis ristuvad :D
21 muutub nädala pärast 22ks. Kuhu see aeg küll kaob?
04/02/2012
Mulle ei meeldi see, et ma oma kaamera Lihulasse jätsin. Kohe üldse ei meeldi.
Käisime J´i ja S´ga bussijaamas. J isa/ema saatis talle paki. Ja nüüd astus ta mu tuppa, et näidata oma mütsi, mille ta pakist sai.
Kui küsisin, et mis ta veel sai, luges ta mulle, et sai pirukaid ja rulaadi siis mul hakkasid küll neelud käima. Täitsa lõpp. Tahaks koju, et ma ei peaks mõtlema, mida ma õhtuks söön vms.
Ema helistas ka just. Rääkis, et ma ei taha teada kui vihane ta tund aega tagasi oli. Ta oli koertele süüa viinud ja siis ta oli trepil komistanud niimoodi, et ta oli üleni koeratoiduga koos. Õnneks jäid luud ja kondid terveks. Ja siis oli kass ülemisel korrusel pahandust teinud ja nüüd ta koristab ja tegutseb.
Lähen nüüd vaatan, mis süüa saab.
Olge mõnusad :)
Käisime J´i ja S´ga bussijaamas. J isa/ema saatis talle paki. Ja nüüd astus ta mu tuppa, et näidata oma mütsi, mille ta pakist sai.
Kui küsisin, et mis ta veel sai, luges ta mulle, et sai pirukaid ja rulaadi siis mul hakkasid küll neelud käima. Täitsa lõpp. Tahaks koju, et ma ei peaks mõtlema, mida ma õhtuks söön vms.Ema helistas ka just. Rääkis, et ma ei taha teada kui vihane ta tund aega tagasi oli. Ta oli koertele süüa viinud ja siis ta oli trepil komistanud niimoodi, et ta oli üleni koeratoiduga koos. Õnneks jäid luud ja kondid terveks. Ja siis oli kass ülemisel korrusel pahandust teinud ja nüüd ta koristab ja tegutseb.
Lähen nüüd vaatan, mis süüa saab.
Olge mõnusad :)
Baby, it´s really cold outside!

Käisime täna A.J´ga väljas. Jah, kui väljas on -19kraadi ja päike paistab siis tasub välja pildistama minna, aga mitte kauaks. Ühikasse jõudes olin ma ära jäätunud. Panin kohe puhuri tööle ning istusin selle ette. Siinkohal suured tänud heatahtlikule Maidule, kelle oma puhur on. Puhur alguses ei aidanud, sest ma värisesin isegi selle ees. Keha ei tahtnud sooja koje üldse vastu võtta. Nüüd on juba okei olla. Kuum tee, soe tekk aitavad.
Tänan R kaamera eest :) Jään võlgu :)
03/02/2012

Tulin just bowlingust. Mängisime tüdrukutega 2 mängu. 1. mängus jäin teiseks ja 2. võitsin. Hurraaa. Ja siis, S oli nii purjus, et ei tahtnud enam mängiga ja ma mängisin tema eest poistega. Jäin teiseks, st S jäi ning viimase viskega murdsin oma pöidla küüne. Veel suurem hurraa selle peale! Aga muidu oli fun. Nüüd siis joon ära hea sooja musta tee ning poen teki alla. Nii küllmmm on :)
02/02/2012
Home is where the heart is
Poetan pisaraid, sest ma tahan koju ära minna. Elu on ka hetkel nii raskeks läinud.
Sada muret, sada probleemi. Külm on ka.
Sada muret, sada probleemi. Külm on ka.
Subscribe to:
Posts (Atom)
