Omast käest ütlen, et see surkimine ja torkimine on tegelikult hea, sest alles siis saab aru, et inimene hoolib tõeliselt. Kui inimene enam ei käi sul järel, et räägi välja, siis tekitab see sellise imeliku tunde hinge nagu ta siiski ikkagi ei hooli, KUID see nn küsija austab siiski sinu soovi mitte rääkida.
Tahtsin tegelikult selleni jõuda, et ma ise kasutan pidevalt seda väljendit "Kõik on korras". Alles nüüd ma mõistan, et ma olen selle väljendiga endast eemale tõuganud väga paljud head inimesed.
No comments:
Post a Comment