Täna oli TLÜ Haapsalu Kolledžis koosviibimine meie toetajate ning koostöö partneritega. Olin nn õhtujuhi ning esineja rollis. Kui pisikesed tehnilised probleemid välja arvata, võib ürituse õnnestunuks lugeda :)
Harukordne võimalus näha mind vabatahtlikult pildil poseerimas.
Ükskord tegime bändi.


No comments:
Post a Comment