22/05/2013

Fotograafil ja fotograafil on vahe.

Täna oli TLÜ Haapsalu Kolledžis koosviibimine meie toetajate ning koostöö partneritega. Olin nn õhtujuhi ning esineja rollis. Kui pisikesed tehnilised probleemid välja arvata, võib ürituse õnnestunuks lugeda :)

Harukordne võimalus näha mind vabatahtlikult pildil poseerimas.
Ükskord tegime bändi.

No comments: