01/05/2013

Suuda öelda EI

Mulle tundub, et ma olen selline inimene, keda on kerge ära kasutada, sest ma lihtsalt ei oska öelda EI. Vähemalt teatud inimestele. Eks iga inimene avastab end erineval ajal. Lesson learned.

No comments: