04/04/2012

Quality time with my dad

Issi tegi täna mõnusa üllatuse mulle. Helistas, et on teel Haapsallu. Kuuldes seda, olin ma väga õnnelik, sest ma pole teda nii kaua aega näinud.
Koolist sain vabaks pool 2, käisin korra kodus ja siis L viis mu Rannarootsi keskusesse.
Jah, issi oli tööriietes ja ta nägi suht tolmune välja, kuid see mind ei takistanud teda kallistamatast. Seadsime siis kohe sammud Grandesse. Tellisime söögi, istusime maha ja rääkisime. Oh kuidas ma tahaks koju minna. Lauda toodi pizzad. Isa mõtles, et ma olen vist väga näljane. Tellis SUURE pizza. Juba poole peal ma mõtlesin, et oleksin pidanud suurema käekoti kaasa võtma, et pool toitu sinna pista. Mina maadlesin oma pizzaga, no ei jõudnud süüa :D
Viimased 2 tükki olid veel söömata ja siis toodi lauda pannkoogid. Alguses issi imestas, et ainult ühed, aga ma tegin talle selgeks, et kui mul on veel pool pizzat söömata, mis siis oleks saanud kui ma oleksin pannkooke ka tahtnud :D
Pizza jäätisega. Kõlab rõvedalt, aga maitses hää :D Vähemalt meie arvates :P
Enne kui me ära hakkasime minema, siis panin mantli selga. Nööbid läksid vaevu kinni :D Issi ütles: "Sellepärast ma oma jaki nööpe lahti ei teinudki :D"
Ta pani mu veekeskuse juures maha ja siis kui ma kõndima hakkasin, siis mul oli selline tunne nagu ma oleks rase. Grandes tegin veel nalja, et hea kui mantel pole piisavalt ümber, et siis ei näe kõik pizza-beebit. Aga EI :D Ma vist pole kunagi nii palju söönud korraga.





Mulle meeldis issi korraldatud üllatus.
He made my day :)

Nüüd siis hakkan sättima end tööle minekuks. Tulge siis kõik Soffasse piljardit mängima :P Siis saate mind õhtul koju ka saata ;)






KAIA, MELIITA, MART JA KRISTJAN

No comments: