Nonii .. täna hommikul üles tõustes oli vasaku jala peale väga valus toetada. Kand andis ikka väga tunda. Isegi päeval oli väga valus jala peale toetada. Homme käin kiirabis ära.Vaatan, mis nad räägivad. Kuigi mind teades, võin ma karkudel lõpetada. Aga ma olen positiivne. Ehk siis läheb hästi.
1 comment:
HOian pöialt, et läheks kenasti:)
Post a Comment