09/04/2012

Insomnia

Kas see on ärevus hommiku ees? Kas see on tühi kõht mis magama ei lase jääda? Kas ma magasin päeval liiga palju? Kas ma ei väsitanud koristamisega end piisavalt?
 Mu mõtted pole just sellised nagu all pool olevas loos, kuid jah. I can´t sleep.

No comments: