30/03/2012

Haapsalu stalkerid

Elan nüüdsest oma korteris. Eile kolisin sisse. Eks ikka oli natuke kurb meel ka. Nüüd ei saagi nii tihti näha neid inimesi, keda olen harjunud nägema. Aga ei, pean tõdema, mulle meeldib siin.
Mõned pildid ka siis: 









Eile oli kolledžis Tudengi Pokker 2012, mille võitis neiu. Käisime ka A.J´ga vaatamas, mis toimub. Ta tahtis ka mängida. Õhtu lõppedes ta isegi sai. Üks õppejõud käis ka alguses vaatamas. Kui poisid ütlesid, et noh tulge ka mängu, siis ta vastas, et ta pole ühtegi korda mänginud. Kui poisid ja Annika teise ruumi mängima läksid, siis läks ka tema. Poisid õpetasid teda ning lõpuks tuli välja, et ta on palju parem mängija kui kõik nad kokku :D

Ma passisin teiste meestega III korruse koridoris ja jälgisin mängu. Ise ma ei mänginud. Nii mõnedki nilbed naljad kõlasid seal. Pean tõdema, et ma pole vist kunagi nii hea meel olnud, et ma niisama istun ja vaatan kuidas teised pokkerit mängivad :D
Panen kirja mõned märksõnad:
"kõige parem käsi" (7 ja 2) - nalja kui palju. Twice :D
Nilbed naljad, meelitused - A ja R ikka oskavad.
Krõps kukub maha, siis hakkab tööle 2 sekundi reegel.
E-sigaret - eks varsti ole näha, kes kellega oli :D
Kaartide segamises täielik koba - R. Kõik kaardid laua all.
"Ma luban ma saadan su koju" - Mees sõnast, härga sarvist. Hasart 1, Merlin 0
Stalker ainukesest pimedast nurgakesest - kõige jubedam kogemus üldse. Selle peale mõeldes tuleb nutt kohe kurku ja pisarad hakkavad voolama.
Klõpsisin mõningaid pilte ka:













Täna panen tööle minnes tossud jalga, siis on kergem koju joosta.

4 comments:

Heku said...

Tibu, sul on väga ilus uus korter! Soolaleivapiduuuu:)

H. said...

Nõustun Hegnega + eriti mulle meeldivad need köögivaibad. Nad on nii vinged! :) ausalt!

Mari said...

Agnese korter?

Merlin said...

Hegne ja Helin. Siis kui tulete, siis korraldame soolaleivapeo vol 2 :D
Jah Mari, Agnese korter.