31/03/2012

Kell on 3.44 ja ma jõudsin just töölt. Mulle meeldib see, et Sirle tõi mind maja ette ning seega ma ei pidanudki jooksma :D
Kas te kujutate ette, kui valusad mu jalad praegu on? Ei? Ma ka ei kujutaks. Aga töö nõuab ohvreid :P Õnneks läks kõik hästi. Ma vähemalt loodan, et ma tegin kõik asjad mis oleks pidanud tegema. Eks see selgub juba järgmistel kordadel. Vähemalt on kassa nüüd peaaegu selge, khihiihiiii :D
Nüüd peaks hakkama lotot mängima, et ma saaksin osta endale kõik need samad joogid, millest kokse tehakse. Siis saab need ka selgeks ja siis võin enda üle uhke olla küll.

Homme, st täna õhtul kossu vaatama. Ma sain kutse. Esimene reaktsioon oli küll, et mida? Tegelt? Aga no ma olen rahul.

Head ööd mulle ja teile kallid lugejad varsti tere hommikust :)

No comments: