Las ma arvan- praktika konverentsi kokkuvõte?:D
Ei :D See oli enne konverentsi :PPraktika konverentsil olid muud naljad.
Post a Comment
2 comments:
Las ma arvan- praktika konverentsi kokkuvõte?:D
Ei :D See oli enne konverentsi :P
Praktika konverentsil olid muud naljad.
Post a Comment