04/02/2012

Baby, it´s really cold outside!


Käisime täna A.J´ga väljas. Jah, kui väljas on -19kraadi ja päike paistab siis tasub välja pildistama minna, aga mitte kauaks. Ühikasse jõudes olin ma ära jäätunud. Panin kohe puhuri tööle ning istusin selle ette. Siinkohal suured tänud heatahtlikule Maidule, kelle oma puhur on. Puhur alguses ei aidanud, sest ma värisesin isegi selle ees. Keha ei tahtnud sooja koje üldse vastu võtta. Nüüd on juba okei olla. Kuum tee, soe tekk aitavad.

Tänan R kaamera eest :) Jään võlgu :)

2 comments:

H. said...

Uskumatu, et ma seda nüüd ütlen, aga ma tõesti igatsen Eesti külma talve ja lund. Mäletan viimaseid päevi kui ringi jalutasin väljas ja täiega nautisin seda kõike:)

Merlin said...

Vaatasin just sinu videot ning ma tunnen puudust soojast päikesest. Kuigi mulle hullult talv meeldib, oli hea ja soe näha seda päikesepaistelist ilma, mida sa meiega jagasid :)Aitäh selle eest :)