
Tulin just bowlingust. Mängisime tüdrukutega 2 mängu. 1. mängus jäin teiseks ja 2. võitsin. Hurraaa. Ja siis, S oli nii purjus, et ei tahtnud enam mängiga ja ma mängisin tema eest poistega. Jäin teiseks, st S jäi ning viimase viskega murdsin oma pöidla küüne. Veel suurem hurraa selle peale! Aga muidu oli fun. Nüüd siis joon ära hea sooja musta tee ning poen teki alla. Nii küllmmm on :)
No comments:
Post a Comment