04/02/2012

Mulle ei meeldi see, et ma oma kaamera Lihulasse jätsin. Kohe üldse ei meeldi.
Käisime J´i ja S´ga bussijaamas. J isa/ema saatis talle paki. Ja nüüd astus ta mu tuppa, et näidata oma mütsi, mille ta pakist sai. Kui küsisin, et mis ta veel sai, luges ta mulle, et sai pirukaid ja rulaadi siis mul hakkasid küll neelud käima. Täitsa lõpp. Tahaks koju, et ma ei peaks mõtlema, mida ma õhtuks söön vms.

Ema helistas ka just. Rääkis, et ma ei taha teada kui vihane ta tund aega tagasi oli. Ta oli koertele süüa viinud ja siis ta oli trepil komistanud niimoodi, et ta oli üleni koeratoiduga koos. Õnneks jäid luud ja kondid terveks. Ja siis oli kass ülemisel korrusel pahandust teinud ja nüüd ta koristab ja tegutseb.

Lähen nüüd vaatan, mis süüa saab.
Olge mõnusad :)

No comments: