"Need, kes on määratud kohtuma, kohtuvad nagunii, sest neis on olemas püha suhte potentsiaali. Nad on teineteise jaoks valmis."
----------
"Andesta minevikule ja lase sel minna, sest see juba ongi läinud."
----------
"Igaüks, kes on kasutanud palvet, et saada endale mingit asja, on pidanud kogema ebaõnnestumist."
2 comments:
Kuidas on see võimalik, et need kaks esimest lauset on 100% täppi praegu mu jaoks. Täpselt see, mida mõtlen!! Aitäh Merlin!! :)
:)
Post a Comment