24/01/2012

Eile õhtul, kui kuulsin niuksumist karjusin kohe Mihklile: "Mihkel, kutsikad!" Ma olin nii elevil. Täna hommikul avastasime 4 imeilusat ja tervet pisikest - 2 musta ja 2 kirjut.
Palju õnne meile.
Pilti pisikestest kahjuks veel teha ei saanud, sest Jacky ei lase neid pildistada. Usun, et hakkan nüüd iga nädalavahetus kodus käima, et neid näha ja nende kasvamist vaadata.
Ühe pisikese jätame arvatavasti endale. Tal on saba ots valge ning ta meenutab mulle mu esimest koera Muri, kel oli samuti valge saba ots.
I´m so excited :)

No comments: