
Iga kõne, mis ma R´lt saan, teeb tuju rõõmsaks.
Armastan oma "vendi", kuigi 1 neist on väga kaugeks jäänud, jah K see oled sina.
Ps! Ootan suve!!!!!
9 viimast puhkuse päeva, siis hakkab see koolielu pihta. 5 nädalat täis eesti keelt, matemaatikat, loodusõpetust, kunstiõpetust, tööõpetust. Õnneks 3 esimest nädalat on kerged - vaatlusnädal, matemaatika (4 tundi), loodõpetus (1 tund), kunstiõpetus (2 tundi). Viimased 2 nädalat on rasked - eesti keel (7 tundi), tööõpetus (1 tund).
Mulle meeldiks see, et Liis viib kõik tunnid läbi, mina meisterdan igasuguseid vahendeid. Lõikamine, kleepimine, värvimine - this my thing.
Aga mis siin ikka. Esmaspäeval lähen õpikutele järgi ja hakkan juba vaatama, mis teemad ja värgid on, siis saan hakata ka konspekte meisterdama :) Õnneks matemaatika ja loodusõpetuse konspekte on lihtsam teha, kui eesti keele omi. Aga mis siin ikka. Lähen ära magama.
Sille, sind oli hea näha üle pika aja :) Loodan, et kui järgmine kord Haapsallu tulen, siis oled valmis minuga Lennujaama vallutama :p ja Annica ja Sirje võtame ka kaasa :D
No comments:
Post a Comment