16/10/2011

Ükspäev Mari (Valga sõbranna) ütles, et peaks midagi blogisse kirjutama, kuid ta ei oska sinna midagi kirja panna. Eks mul ole ka raskusi sellega, sest ühelt poolt oleks siia nii palju kirjutada, kuid samas ei oska nagu ka.

Eile käisime Annikaga Rannarootsis ostuööl. Ta sai endale päris ilusa mütsi, vähemalt mulle meeldis. Loodan, et ta on oma ostuga ikka rahul ka. Cärol esines, Ithaka Mariat nägin ja siis mingit ussidega tädi ka. Tantsis seal oma madudega. Päris rõve oli. Tagasi teel ühikasse tegin nalja natuke ja siis Annika ütles, et ta pole üle pika aja nii palju naernud. Vähemalt oli meil lõbus.


Ühe hea uudise sain ka teada. Katrin ja Andrus abiellusid. Katrini kleit oli nii ilus :)
Olen nende üle väga õnnelik :) Palju õnne neile veelkord.

JUBA SEL REEDEL ON PUBIRALLI. Can´t wait. Mitte, et ma ise rallima läheksin, vaid sellepärast, et näeb neid inimesi, kellega pole juba päris pikka aega suhelda saanud. Jah ma tean, asi on minus, kuid mul pole olnud aega. Aga eks ma püüan end ka parandada.

Järgmine nädal plaanin endale vist pisikese puhkuse ka.Eks näis (:

See video on alati mulle naeru suule toonud, ehk meeldib teile ka :)

1 comment:

siiralt teie, m. said...

Ma loodan et ma olen üks nendest keda näha tahad, ma sind küll tahan! :)