05/10/2011

Perekondlikel põhjustel puudusin ma loengust.


Käisime vennaga täna šhoppamas :) Ja ei kahetse seda, et ma loengus ei käinud. Niikuinii ei jäänud ma millestki ilma :D

2 comments:

siiralt teie, m. said...

Õppelaen tuli üle jah? :D

Merlin said...

See venna kontonr :D